ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 105 450
  • 932
# 435
напълняването след спиране на цигарите според мене е единствено и само от прекаляване с яденето.Човек тогава несъзнателно започва да се тъпче с какво ли не за да не пуши.
Това разбира се оказва влияние, но е доказано, че пушенето на цигари засилва обмяната на веществата и несъмнено, след спирането им това освен, засилването на апетита, водят до повишаване теглото. Независимо обаче, по-добре човек да напълнее, но да остави тези смрадливи отрови.
Ако съдя по мен не е така.Отказах цигарите преди няколко месеца-когато рабрах,че ще стават по 5 лв CrazyОт тогава нито грам не съм качила...мисля,че си е до човека-структора,обмяна на вещества и дъръ-бъръ.Радвам се,че ги отказах.Къщата ми вече не мирише на заведение,както и аз.Надявам се и чисто визуално да ми се отрази добре с по-свеж вид и по-изчистена кожа.
Виж целия пост
# 436
Здравейте отново Grinning!Да се похваля-вече 3-ти ден съм без цигара.От всичките неща,които си бях запланувала не успях да спра само кафето-пия го ,но не след ставане от сън ,а към 9-10 часа,защото много ми пада кръвното.Сутрин пия само чаша сварена вода-чудесно се чувствам след това.Да ви кажа,поне за сега е по-лесно ,отколкото си го представях-много съм горда и изпълнена с ентусиазъм,а не мога да се похваля със силна воля.
Според мен разковничето е в силното желание, и да свържем отказа от цигарите с друго положително нещо-защо не и да комбинираме с пролетна диетка.Лично аз ,заради страх от напълняване,си пуснах и лека диета.Цял ден съм на моркови и минерална вода,а вечер си ям колкото искам. През деня добре действат и ментови бонбони-по възможност ,без захар.
Та това е за сега от мен,радвам се на успеха до сега,няма нерви,сещам се за цигарите, но е поносимо .Първият ден беше най-труден ,сега е добре,непрекъснато се самонавивам колко много съм постигнала и колко добре се чувствам.Много ми помага,че го правя заедно с мъжа ми-просто още едно нещо,което постигаме заедно.
Виж целия пост
# 437
то като има някой който те подкрепя е по лесно.Аз заедно с майка ми ги отказвам и е по лесно,а пък за нея още по добре,з-то нея я тресе глада повече от мене за никотин и ако не бяхме двете да се крепиме може би щеше да запали някоя цигара досега.Мъжа ми и той вчера реши да ги отказва,но не драстично,а постепенно.Аз не вярвам в постепенното отказване,но ще му помагам с каквото мога,з-то е ужасно с тия цигари.
Виж целия пост
# 438
21 дни без цигари.  Grinning
Не мога да повярвам, че не ми бяха необходими нито хапчета, нито дъвки. Казах си - само този ден няма да пуша, утре може пак да запаля, но днес - не. Така не ми се видя толкова трудно. И като видях, че не умрях, защото един ден не съм запалила, така си и продължих. После непрекъснато си повтарях и си повтарям, че всеки следващ ден е все по- и по- лесно. Получава се.

spaska.53 - можеш!  Peace Пробвай се - за един ден се пробвай, пък после му мисли.
Виж целия пост
# 439
Понеже получих на лични, че линка към книгата Не пуша вече на Алън Кар, не е  активен вече, качвам я наново и ви пожелавам успех... Flutter покрай мен 2 ма човека спряха...  Flutter

http://file.bg/c44871SNuWw
Виж целия пост
# 440
Аз днес правя 2 месеца без цигари..да са ми честити Mr. Green
Чувствам се прекрасно и дори не се сещам за цигари Peace
Виж целия пост
# 441
Браво  Mаxi   smile3501
А пък аз започнах всяка вечер да сънувам как пуша ooooh!
Защо така се получава не знам  Sick
Виж целия пост
# 442
Аз вече 5 месеца не съм палила цигара и също не се сещам за тях.
lasi аз също доста често сънувах,че пуша  Laughing психиката е виновна
Виж целия пост
# 443

А пък аз започнах всяка вечер да сънувам как пуша ooooh!
Защо така се получава не знам  Sick

 И аз в началото сънувах често , че пуша, напоследък обаче не съм .Хубавото в случая е , че цигарите изпушени насън не вредят на здравето , нито на процеса на отказване , така че няма от какво да се притесняваш  Wink Peace
Виж целия пост
# 444
Здравейте момичета аз съм непушач от 5 месеца. Успях с желание и табекс.Бях изключително страстна пушачка, 4 кафета, кутия и половина цигари в продължение на 7 години(макар че сега съм 23). Мислих си че без цигари не мога, но един ден просто се реших, отдавна исках, няколко пъти съм пробвала с табекс, но не се получаваше, явно желание не ми дистигаше, но този път успях.Препоръчвам от опита си табекс, дори и да не стане от 1 път не се отказвайте.УСПЕХ
Виж целия пост
# 445
Здравейте момичета аз съм непушач от 5 месеца. Успях с желание и табекс.Бях изключително страстна пушачка, 4 кафета, кутия и половина цигари в продължение на 7 години(макар че сега съм 23). Мислих си че без цигари не мога, но един ден просто се реших, отдавна исках, няколко пъти съм пробвала с табекс, но не се получаваше, явно желание не ми дистигаше, но този път успях.Препоръчвам от опита си табекс, дори и да не стане от 1 път не се отказвайте.УСПЕХ
Подкрепям те напълно, аз също се справих с помощта на " Табекс". И силна мотивация разбира се Hug
Виж целия пост
# 446

п.п някой ползвал ли е този препарат Таболив?Много суперлативи ,а колко е полезен не става ясно?

Аз го ползвах. Не пуша от 6 януари.
Първите няколко дни, след като  отказах цигарите въобще не ми се пушеше, после стана страшно!
Все едно не бях аз и не живеех собствения си живот, бях нещастна, гладна, като в безтегловност. Задавах си въпроса "защо си причинявам това"?
Тогава си купих Таболив, мисля, че даваха реклама по тв-то.
Определено ми помогна.
С него беше значително по-лесно.
Пих го, докато в един момент не започнах да забравям да си взема дозичката. От 1 опаковка даже ми останаха хапчета. Но вече се чувствам непушачка и нямам нужда от помощ.
И още нещо - не се ограничавах с храната - ядях постоянно. Качих 8-9 кг' които от 10 март до сега вече са в историята. Че даже съм - 1 кг от килограмите, на които бях, когато ги отказах.
Абе, ангелче съм  Mr. Green
Като се погледна в огледалото очаквам да се появи сияние, света Лейди Блу  Joy
Успех, момичета! Трудно е, но си заслужава!
Виж целия пост
# 447
Понеже получих на лични, че линка към книгата Не пуша вече на Алън Кар, не е  активен вече, качвам я наново и ви пожелавам успех... Flutter покрай мен 2 ма човека спряха...  Flutter

http://file.bg/c44871SNuWw


Не се отваря
Виж целия пост
# 448
Я виж от тук  дали можеш да свалиш -  http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … cdfdde6ae58113387
Виж целия пост
# 449
Някой шегаджия е лепнал това на вратата на входа - чудя се дали да се зарадвам  Laughing Чух, че имало разправия между етаж 4 и етаж три в блока, че етаж три пуши във входа - защото имали малко бебе и не пушели вътре.
Абе, глейте:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия