Първите срещи,историйки,куриозчета

  • 927
  • 4
Здравейте момичета!Темичка  ако някой иска да сподели историйката си на своето запознанство с мъжа си или някоя интересна случка, куриозче от живота си със своята половинка. Ето я и моята: запознаваме се по телефона и си уреждаме среща. Да. До тук всичко е ок. Само че излезе че аз не знам къде се намира това място и почна едно разпитване...както и да е срещнахме се . Първото ми впечетление: олее колко е "дебел". По принцип аз съм много срамежлива, но като ми се отвори тая уста та не се затваря,думата не може да вземе горкото момче. И от тук като се почна : отиваме на кафе в съседно градче и по пътя гума се спука, блъснахме куче, аз си счупих тока на ботушите и за капак държа да си  платя моята част от сметката и... портфейла ми празен Embarassed Викам си край момчето се изплаши от мен и няма да се обади Laughing Laughing Laughing А той през цялото време си е мислил за моя.....задник Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1
Хубаво всичко,ама темичката малко не е за тука.
Виж целия пост
# 2
моят най голям куриоз който си спомням в момента беше на нашата свадба.1 час преди да дойдат да ме взимат ми се счупиха обеците,и търчахме да купуваме нови,после ми се скъса кулието и моята снаха 1 час нижеше белите топченца,и накарая тъкмо се нагласих прическа,грим,всичко и ми се скъса презрамката на роклята Laughingта айде събличай,ший.......а мъжът ми закъсняха с 2 часа #Shockedзащото кумът закъснял,ние се бяхме разбрали той да дойде защото живее далече.Взех да се плаша че се е отказал да идва Joyа и хората започнаха да се майтапят дали ще дойде младоженца,а на мен какво ми беше #Cussing outа и бях бремеенна в 5 месец...това си спомням сега ако се сетя друго пак ще пиша...
Виж целия пост
# 3
моят най голям куриоз който си спомням в момента беше на нашата свадба.1 час преди да дойдат да ме взимат ми се счупиха обеците,и търчахме да купуваме нови,после ми се скъса кулието и моята снаха 1 час нижеше белите топченца,и накарая тъкмо се нагласих прическа,грим,всичко и ми се скъса презрамката на роклята Laughingта айде събличай,ший.......а мъжът ми закъсняха с 2 часа #Shockedзащото кумът закъснял,ние се бяхме разбрали той да дойде защото живее далече.Взех да се плаша че се е отказал да идва Joyа и хората започнаха да се майтапят дали ще дойде младоженца,а на мен какво ми беше #Cussing outа и бях бремеенна в 5 месец...това си спомням сега ако се сетя друго пак ще пиша...
Моля, мъжа си не си пощадила, смили се над нас - ако ще пишеш, нека поне е грамотно
Виж целия пост
# 4
separate такива като теб явно по цял ден стоят и се чудят на кой да направят забележка.От целия форум точно ти ли намери да ми правиш забележки как пиша.Това е форум и ще пиша както си искам,а на теб като не ти харесва не чети,защо не се включи по темата да напишеш нещо като си много умна.Каквото и друго да напишеш след мен нямам намерение да споря,по умния отстъпва.Много се нервя на хора като теб,защо просто не прочете писаното и подмина а реши да се изявиш като по грамотна и да направиш забележка.Както и да е всички хора са различни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия