моя женски лайфстайл търся

  • 610
  • 2
Имам доста време да се ровя из нета докато малкото ми съкровище спи, но нямам чак толкова, че да влизам в един сайт за едно, в друг за друго, в трети за трето. Искам един голям женски сайт да обединява всичко, от което се интересувам. Не знам защо е толкова трудно това да стане - искам всички здравни - психологически съвети на едно, всички съвети за кариерата ми, за това къде да отида, за да си направя готива фешън прическа, какво се случва по клубовете в софия, как да бъда по-еко, някоя и друга готина нова рецепта, зашото мъжа ми е много голям чревоугодник, да чета за успели жени, интервюта с готини мъже, разни глезотийки от къде да си купя - шоколадчета, парфюмчета, мода, ама не тая от илиенци, и за майките да има нещо, клюки малко за разни звезди, нови книги, филми, музика.... къде да отида на екскурзия, абе май искам много, но до момента не съм открила къде на едно да ги чета тези неща. и форумче да има!  newsm78 някой може ли да ми даде идея дали има такъв сайт!? или нещо съм се смахнала и искам миш-маш от всичко по-малко  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
нали си тук Hug намерила си го Peace
Виж целия пост
# 2
нали си тук Hug намерила си го Peace

Така си е!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия