Isadora

  • 8 919
  • 26
  Искам да ми дадете мнения за тази козметика!!!
   -фон дьо тен,руж,сенки и т.н.
  Знам,че е много добра,споделете  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Пробвала съм само гланцовете и ми харесаха много! Имам и спрея за почистване на четки и от него съм доволна. Сенките не съм пробвала, зашото са ми много неутрални цветовете.
Виж целия пост
# 2
Jaquie, дай малко инфо за тези гланцове, моля!
Наистина ли придават обем на устните? И трайни ли са? Специално за Pump`n Plump питам. Grinning
Виж целия пост
# 3
Имам от кафявите сенки! Невероятни са и дори не са толкова скъпи за такова качество! Peace
Виж целия пост
# 4
Любимия ми руж е Исадора, цвят Пинк. Много нежна текстура. Страхотен! Заслужава си всеки лев, вече го ползвам половин година почти ежедневно.
Виж целия пост
# 5
 polzwam 4etvorkata senki -tezi

 http://www.parfumi-market.net/senki-isadora-eyeshadow-quartet-pi … 98d9dc38f424c1de3

 strahotni  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Jaquie, дай малко инфо за тези гланцове, моля!
Наистина ли придават обем на устните? И трайни ли са? Специално за Pump`n Plump питам. Grinning
Тва с обема нали се сещате, че всичко е реклама Simple Smile Да оптически придават обем, все пак е гланц. 
Устните са като лакирани и на мене ми хареса много цикламеният цвят!
Виж целия пост
# 7
Фондютена е уникален,гланцовете са много трайни.
Виж целия пост
# 8
  koi fon dio ten-i za kakwa koja
Виж целия пост
# 9
Аз ползвам същите,страхотно изглеждат.Обаче след около 1 час ми се събират в гънката на клепача(дано ме разберете какво се опитвам да кажа Simple Smile)И тази бяла линия ме влудява като я видя.Пробвах да слагам пудра преди да нанеса сенките,но няма ефект.Моля за съвет,явно не правя нещо както трябва.
 Jaquie ти като специалист какво ще ме посъветваш?
Виж целия пост
# 10
 моите - същите
Аз ползвам същите,страхотно изглеждат.Обаче след около 1 час ми се събират в гънката на клепача(дано ме разберете какво се опитвам да кажа Simple Smile)И тази бяла линия ме влудява като я видя.Пробвах да слагам пудра преди да нанеса сенките,но няма ефект.Моля за съвет,явно не правя нещо както трябва.
 Jaquie ти като специалист какво ще ме посъветваш?
не се събират ,много странно как при теб се полу4ава така

 
 
 много съм доволна

 
Виж целия пост
# 11
Аз всяка вечер си мажа миглите с рициново масло,та си мисля дали не остава някаква мазнина и да се получава така
Виж целия пост
# 12
Доволна съм от лаковете за нокти и червилата  bouquet
Виж целия пост
# 13
Още преди години в Щатите си ги купувах и бях страшно доволна. Наитина са невероятни, особено сенките, може би едни от най-хобавите, които съм ползвала, горещо ги препоръчвам.
Дори бих казала, че са по-добри от някои първокласн марки - аз съм с чувствителни очи, лещи и внимателно подбирам какво ползвам.
Виж целия пост
# 14
Аз ползвам същите,страхотно изглеждат.Обаче след около 1 час ми се събират в гънката на клепача(дано ме разберете какво се опитвам да кажа Simple Smile)И тази бяла линия ме влудява като я видя.Пробвах да слагам пудра преди да нанеса сенките,но няма ефект.Моля за съвет,явно не правя нещо както трябва.
 Jaquie ти като специалист какво ще ме посъветваш?

Купи си база за сенки. Много по-лесно се нанасят, цветовете стават по-наситени и издържат цял ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия