Често оригване...

  • 14 993
  • 7
Здравейте, от известно време се оригвам много често, но това което ме притеснява е, че при оригването получавам нещо като парене, лека болка в гърдите. Не зная дали това са киселини или не, никога не ми се е случвало преди. Бременна съм в края на осми месец, може и от натиска на матката да се получава нещо, не знам, споделете, ако знаете нещо по въпроса, към лекар още не съм се допитала. Благодаря ви предварително...
Виж целия пост
# 1
Напълно нормално при бременност. Даже при някои от нас, както беше при мен, това започна още от втория месец. Ще изтърпиш още малко, защото не е удачно да взимаш каквото и да било като лекарства точно сега.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти Балу, за пореден път! Peace
Виж целия пост
# 3
Това са киселини според мен. И при мен беше точно така. Много типично за тази част от бременността. Общо взето, каквото и да хапнех, все ми избиваха киселини. Нищо не съм пила за тях. Газирана вода или сода с лимон в нея облекчавах до известна степен състоянието.
Виж целия пост
# 4
Газирана вода или сода с лимон в нея облекчавах до известна степен състоянието.
Да, може малко хлебна сода, но ако понесеш миризмата и, че на мен лично ми се обръщаше стомаха от нея и така е до ден днешен. Гледай да не хапваш мазни, пържени, пикантни и много кисели храни, които са предпоставка за подобен дискомфорт.
Виж целия пост
# 5
Киселини са и е нормално за бременността. Peace
Виж целия пост
# 6
Здравейте.Аз съм бременна в осма седмица и много ми се гади не повръщам а само ми се гади.имам проблеми и със стомаха незнам киселини ли са или нещо друго но непрекъснато се оригвам и усещам като парене в стомаха и от това почва да ми се гади.Ако знаете нещо споделете.


Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 7
Ако гаденето ти е рано сутрин,бих те посъветвала още от вечерта да сложиш на нощ-ното си шкафче или в абсолютна близост до леглото няколко бисквитки.Хапни ги непосредствено след събуждане,не се изправяй и не сядай в леглото-ей така,както си легнала протегни ръка,вземи ги и ги изяж.И нека бисквитките бъдат тип обикновени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия