Как водите детето си на ясла?

  • 4 044
  • 69
Ами момичета, малко е тъп въпросът, може би, но .... Как водите децата си на ясла сутрин при лошо време, а не разполагате с кола и респективно как си ги прибирате след обед при същите условия? Embarassed
Виж целия пост
# 1
ами пеша...как....при положение че няма 2 години - можеш с количката.....
Виж целия пост
# 2
ОК.Това ясно, но ако вали и трябва да го/я носиш , да носиш и раничката, и чадъра, просто незнам как ще стане..... newsm78 То ще стане някакси, но ще е ад.
Виж целия пост
# 3
в количката с дъждобрана и така Simple Smile)))
ако без - раничката на твойте рамене -  детето с дъждобран, ти най-добре също - тогава може и без чадър - а може и да носиш един ако вали мн силно....

нашата градина е на 20 мин  от къщи Wink
справяме се Wink
Виж целия пост
# 4
И ние сокро ще почваме да ходим на ясла,живот и здраве на 6 април смятам да я записвам,Уж де да видим ще иска ли ooooh!.На мен ми е интересно - добре ще го заведеш с количката, а как после ще я връщам празна  Rolling Eyes,много ще е грозно отстрани като ме гледа някой,ами и после като отивам да я взема пак ще ходя с празна количка и ще се прибираме с пълна де  Joy
Виж целия пост
# 5
Слагаш една чанта в количката и возиш нея. Така няма да е странно. Пък и да не ти пука.
Когато нямахме кола съм слагала сина си на конче на раменете си. Той държи чадъра, а аз му държа краката. Така не носиш количка, но е много трудно и тежко.
С количката ще ти е по-лесно.
Друг вариант е ако имате удобна маршрутка.
Виж целия пост
# 6
Екипировка :
Ранца , в едната ръка чадър в другата Алек, спортно облечена  Crazy и за 2 спирки с рейсчето... 
Почвам работа от 10 ч та тка че имам време да се върна и преоблека Laughing
Виж целия пост
# 7
Има си дъждобран. Водя я за ръчичка, тя си нови раницата, а аз си нося чадъра
Виж целия пост
# 8
Гушкам го в мен,екипиран и притичвам....нашата ясла е на 5мин. път.Справяме се.
Виж целия пост
# 9
И ние сокро ще почваме да ходим на ясла,живот и здраве на 6 април смятам да я записвам,Уж де да видим ще иска ли ooooh!.На мен ми е интересно - добре ще го заведеш с количката, а как после ще я връщам празна  Rolling Eyes,много ще е грозно отстрани като ме гледа някой,ами и после като отивам да я взема пак ще ходя с празна количка и ще се прибираме с пълна де  Joy

ами аз на ясла не съм водила детето, а на 3 вече си ходеше само, като тръгна на детска, но да ти кажа  в тукашната ясла пред входа под навеса и зима и лете имаше оставени и колички и триколки колела и т.н..... така че - не я връщаш празна, ами си я оставяш там.....
А има  летни колички, които като се сгънат и има  колан - мяташ през рамо и така....

Другият още по-лесен вариант е самар, кенгуру за големи деца или дори слинг..... детето в носилото и ти свободно си носиш чадъра и двамата сте на сухо.......

варианти разни и разнообразни...ще си намерите своя.....

чесно казано дъждъ не ми е проблем, най-гадно е като има силен вятър....
Виж целия пост
# 10
Винаги съм водила детето хванато за ръка, независимо от метеорологичните условия. Странно ми като видя деца да бъдат водени/карани на  ясла с колички, триколки и пр. приспособления, които после майките бутат празни към вкъщи.
Виж целия пост
# 11
Angel_Dust тя и Теди си фоди вече,но походи малко и вика Емима /да я взема/,а яслата ни е на окло 15мин пеш,това означава че ако не сме с количката ще трябва да я нося на ръце  Crazy,а и като почнем да се разкарваме пеш тя се мотка по половин час Crazy.Това е идея да я оставям там количката ама да ли ще дадат там лелките  ooooh! Confused.Моята количка е лекичка Куйни Зап е,та както викаш като почнем да ходим на ясла то ще си покаже  Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
По принцип всеки ден водим и 2-те деца пеша.Таткото гушка малкият,а аз хващам баткото за рька.Понякога баща ми ни кара с колата,но при лошо време не иска да седне зад волана Mr. GreenНезависимо дали има студ,сняг,дьжд,поледица-обличаме добре децата и трьгваме. Laughing
Виж целия пост
# 13
Мъжа ми го води с тролея.Обличам го добре и нямаме проблеми Peace
Виж целия пост
# 14
Нашата ясла е доста на далеч и се пресичат доста големи булеварди, затова си я водех с количката.
При нас има специално място където може майките да си оставят количките.При лек дъждец, или вятър, сладам дъждобрана и пускам топедото (ход на бързи обороти), а ако е наистина мн лошо времето си позволявам да викам такси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия