Балсам за устни

  • 959
  • 8
бихте ли ми препоръчали балсам за устни ,който ви харесва и има слънцезащитен фактор поне спф 10 или 15
идва лято , и се чудя какъв балсам да си взема.
Нехаресвам балсамите за устни на  Нивея ,Леокрема и подобни ...
последното от което бях доволна ,беше балсам на Юсерин - около 4лв. но няма фактор
Моля Ви, споделете от кой балсами сте най доволни
Виж целия пост
# 1
Аз лично ползвам балсамите на Нивеа, но те май нямат фактор...  Rolling Eyes 
На Виши може би имат фактор  newsm78
Виж целия пост
# 2
Сега видях този дали някой го е ползвал: newsm78


http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_35& … p;products_id=957

Инъче досега съм ползвала на Юсерин, Avon и мисля да си взема Nivea ягодка.


Виж целия пост
# 3
бихте ли ми препоръчали балсам за устни ,който ви харесва и има слънцезащитен фактор поне спф 10 или 15
идва лято , и се чудя какъв балсам да си взема.
Нехаресвам балсамите за устни на  Нивея ,Леокрема и подобни ...
последното от което бях доволна ,беше балсам на Юсерин - около 4лв. но няма фактор
Моля Ви, споделете от кой балсами сте най доволни
със защитен фактор има балсамчета на pizbuin - имам скиор вкъщи  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 4
не съм доволна от Виши - не си купувай. От скъпите е, а не е нищо специално. Не знам има ли фактор.

Препоръчвам на Dr Scheller - имам минералния стик, има фактор 22, и прави устните меки и защитени. Приятно съм впечатлена - и аз дълго търсих. И не е скъп!
Виж целия пост
# 5
не съм доволна от Виши - не си купувай. От скъпите е, а не е нищо специално. Не знам има ли фактор.

Препоръчвам на Dr Scheller - имам минералния стик, има фактор 22, и прави устните меки и защитени. Приятно съм впечатлена - и аз дълго търсих. И не е скъп!

Благодаря ти много Simple Smile) а да попитам , остава ли бял филм върху устните,защото си ползвала и такива,който оставят лек бял филм върху устните и е много неприятно Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не оставя филм, наистина е добър М:)
Виж целия пост
# 7

Препоръчвам на Dr Scheller - имам минералния стик, има фактор 22, и прави устните меки и защитени. Приятно съм впечатлена - и аз дълго търсих. И не е скъп!
nelita_79, къде може да се намери това балсамче и на каква цена е долу-горе  newsm78
Виж целия пост
# 8
GLISOLYD--този с жълтата капачка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия