Търсим мини зайче

  • 3 809
  • 6
Здравейте,

Преди 5 дни купихме на децата мини зайче от зоомагазин. Радостта беше голяма, зайчето беше много мило и сладко, но... Оказа се, че е било болно. Малко ядеше, малко пиеше, получи и разстройство. Водихме го на ветеринар, три дни поред му би инжекции, като че ли животинчето започваше да оздравява.... Снощи почина.
Сега децата са доста зле и искаме колкото се може по-скоро да намерим ново зайче, за да не страдат. Но в никакъв случай не искаме да е от зоомагазин! Ако някой има зайче, което скоро да е раждало или ще ражда, моля да пише!
Благодаря ви предварително
Христо
Виж целия пост
# 1
Здравей, едни мои познати отидоха да си вземат едно зайче и накрая се оказаха с 3 броя Simple Smile
и трите вече са на по 4 месеца
взеха си ги от пазара за животни в Хаджи Димитър , който го има доколкото знам всяка събота (мисля , че и неделя , но не съм сигурна ) , а и цената е доста по добра Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Мдам. Отново проблем с новозакупено животинче от зоомагазин...
Ако вярвах, че ще има някаква полза, бих те посъветвала да пуснеш жалба в РВМС (ако можеш да вземеш и диагноза от ветеринарите като доказателство), но от опит знам, че няма да има. Ще изкарат горките животинки от здрави, по-здрави, собствениците - от грижовни, по-грижовни и за теб ще остане само изгубеното време...
Но ако все пак си навит човек с чувство за справедливост, може да пуснеш една жалбичка с входящ номер. Че файда особена няма да има, е ясно. Но поне един тлъст чиновнически задник ще се поразкара малко, а един собственик на зоомагазин ще се позамисли малко. Поне така се надявам...
За зайче питай и тук.
Виж целия пост
# 3
Ами не знам дали ще подавам жалба. Пък и побързах да погреба зайчето още тази нощ, за да не го видят децата и сега нищо не мога да взема от ветеринаря...
Колкото до разните му там комисии - едно време подавах жалба, беше за повреден автомобил от Горубляне. Дори имах някаква позната в комисията.... Нищо не стана. Но това е друга тема.
Току-що научих за друг зоомагазин, в Редута, София, казва се Зооленд. Там щяло някаква зайка да ражда скоро и след около месец ще има малки зайчета за продан. Някой да знае нещо за магазина. Макар че се зарекох да не влизам повече в зоомагазини, ако не намеря от другаде, май оттам ще се взимат. Просто не мога да оставя децата така, пък и май че и аз се привързах... За жена ми да не говорим - тя най-много си го обичаше.
Засега ще търся в интернет съвети за избор на заек (когато си взехме нашето, нищичко не знаехме и разчитахме на обясненията на продавачите в магазина).
Виж целия пост
# 4
Ot Zooland sam. da zajkata ni rodi i ostana edno zajj4e,ako ne ste si namerili zvannete mi.tel.0888848381
Виж целия пост
# 5
Аз подарявам декоративно зайче чисто бяло е и много сладко  Grinning  ,купихме го преди 3 седмици ,но се оказа че малката има алергия.Недасттаците са му ,че нощтем хърка  Laughing  и от време на време започва да скача като лудо  .Давам го с клетката и пойлката .Ако имаш желание пиши.
Виж целия пост
# 6
Здравейте, ако още не сте подарили зайчето, аз бих искал да го взема.  

пишете ми на имейл: nasko812@abv.bg

Blagodarq!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия