Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 32-та тема

  • 54 483
  • 367
Заповядайте в новата 32 най-вкусна тема!






Виж целия пост
# 1
Ето, знаех си аз...Така стана и предния път....Защо не се забавих с 5 мин.....Нищо пускам си закуската и тук и да кажа - за довечера очаквайте включване с лозови сърми с бял и кафяв ориз...

Закуска - джоб с разни неща по Йоли
Виж целия пост
# 2
marulka благодаря за рецептата   bouquet  По късно и аз ще се разпиша може би с вечерята . Хубав ден на всички.   bouquet
Виж целия пост
# 3
запис и аз в новата темичка Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4
Леле, колко сте бързи... нова тема.  Hug

От мен тези дни:
Кекс "Зебра", обаче нямах време за глазурата... това не попречи да бъде ометен за нула време от домашните.  Wink



Милинки:



Пилешки пържоли на тиган:


Виж целия пост
# 5

вместо запис  Wink
Виж целия пост
# 6
Ето, знаех си аз...Така стана и предния път....Защо не се забавих с 5 мин.....Нищо пускам си закуската и тук и да кажа - за довечера очаквайте включване с лозови сърми с бял и кафяв ориз...

Закуска - джоб с разни неща по Йоли


да бе,  разписа се със стара снимка  Laughing Ама поне с хубав сандвич  Hug Сетих се за джобовете защо моите са по-различни - аз ги правя по метода на Йоли слепването, но ги пека във  фурната.  И понеже са много, има за 2-3 дни джоБове. А след като напълня, тогава на тостера или грил тигана.

Пеп, благодарско за новата темичка  Hug  bouquet  bouquet Ти обаче липсваш напоследък  Crossing Arms

снощната ни вечеря - нещо простичко, но вкусно  Wink бобец



Маслинена салата на Петя - много ароматна  Peace

Виж целия пост
# 7
Къде без кака ви Пена Joy
Иси много ми стана интересно сиренцето на не знам дали ще мога да го спретна.От купено мляко дали ще стане или домашно му е майката тука.
Едно време баба като правеше не ядяхме деца ниедни #Crazy пък сега съм тръгнала сама да правя #Crazy
DessiJ и кекса и милинките са чудесни Hug
Вивиан върха е станар козунака на Кети в машината Peace Peace Peace
Аз довечера ще показвам Hug
Виж целия пост
# 8
Здравейте момичета!!!
Аз от два дни не успявам да ви навестя и вие вече с нова тема  Wink
Аз да продължа от старата с извинение за закъснението

Vivian* благодаря за рецептите за пържолките и рулцата ще ги пробвам в най-скоро време и ще се отчета  Peace

пеп-4o пилешките рулета са страхотни видях рецептата и с тях ще се пробвам.
Сега да покажа и моята скумрия Ропотамо по твоя рецепта. Ние като почитатели на всякакъв вид риба много я харесахме, стана страхотна Благодаря за идеята  newsm10


polin_a и Panadila много се извинявам за закъснението  Embarassed ето и нещо за сладкиша:

не му знам името рецептата я научих от една колежка, много е лесен и става страшно вкусен:

за блата: 4 яйца, 1 ч.ч. захар и 1 ч.ч. брашно се разбъркват хубаво и половината от получената смес се изсипва в тавичка предварително намаслена с олио.
Към останалата половина от сместа се добавят 2 настъргани на ситно ябълки и 2 ч. л. какао разбърква се хубаво и се изсипва в тавата върху първата смес разбърква се леко и се пече на 200 градуса за 20 минути.
за заливката: 1 ч.ч. захар, 1 ч.ч. счукани орехи, 125 гр. масло и 1 яйце
На котлона в тиган карамелизирам захарта прибавям орехите и маслото и бъркам докато се стопи маслото, на по слаб огън, но и не много дълго за да не прегори захарта и да загорчи. След това отстранявам от котлона и чуквам едно яйце и бъркам енергично докато се получи еднородна смес. С яйцето сместа става по-мека и лесно се реже, нанасям върху изпечения блат и готово. Може да се консумира веднага, но колкото повече престоява по-вкусен става newsm10

Успешен ден на всички   bouquet  bouquet
 
Виж целия пост
# 9
Марулка може ли да те помоля за рецептата на торта Династия! Hug
Виж целия пост
# 10
Къде без кака ви Пена Joy
Eси  Wink много ми стана интересно сиренцето на не знам дали ще мога да го спретна.От купено мляко дали ще стане или домашно му е майката тука.
Едно време баба като правеше не ядяхме деца ниедни #Crazy пък сега съм тръгнала сама да правя #Crazy

Бъни, мисля, че ще се справиш, то нищо сложно.Ами така е и аз като се сетя, че не обичах банани и синьо сирене и разни такива неща, ама сега............ Mr. Green
Ами Гелева е правила с купешко мляко и каза, че е станало екстра, можеш да опиташ, аз не съм Peace
Ето нейната рецепта Hug

Пепика,   bouquet  bouquet  bouquet


Виж целия пост
# 11
Веси, радвам се, че рибката ви е харесала  Hug
Виж целия пост
# 12
здравейте,
от мен свинско с гъби и сос   Flutter

Виж целия пост
# 13
Запис  за да следя, все още не мога да се престраша да публикувам при вас - СТРАХОТНИ СТЕ
Виж целия пост
# 14
Мерси на esy и Vivian*  за рецептите! Flowers Bouquet

аз правих домашни пилешки грил кюфтета с Печени картофи с чесън и зелени подправки на Mariana G - сложих и моркови,но само с чесън са страхотни картофките,влязоха ми в графа любими!



и един сладкиш с портокал и карамел

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия