Светът се е побъркал

  • 4 450
  • 98
Темата е майтапчийска,а това долу е само пример!!!Нямам нищо против това,кой как се облича и носи-въпрос на личен избор!                                                                                                                                                                                                                   Вървя си вчера по улицата, а пред мен двама ученика-момче и момиче.Момчето-добре сложено,с актуална прическа,с модерни дрехи-абе 100% мъж.Момичето....думи нямам,в главата-спала мишка на течение,върви като зомби,с развлечени дрехи,все едно от казана ги е изровила току що,а като я видях в лицето....надмина и най-страшния ми кошмар  Shocked,беше се гримирала като вещица,с бледо лице и мастилено червило,все едно току що е получила инфаркт на миокарда.Погледа и беше ,като на пиянка трети разряд,а иначе,ако не бяха тези"допълнения" си беше красиво момиче с хубава фигура.Известно време преди да се сблъскам с "реалността" вървях след тях и ги слушах,като си говорят.Щ е цитирам доколкото мога разговора им:
Тя:-Тря`а `неска, А хо`а се пострижа,ма така ма мързиии.Мно`о ми са спи!
Той:-Абе с к`во да си махам космите на корема-с бръснача мно`о бързо растат,ти с кво ги махаш.
Тя:-На майка ми там едно -не му знам името.
Той:-Виж к`во е и ми кажи,че тря`а `секи ден да се бръсна.Ако и т`ва не помогне шъ хода на лазер.
 и...не ми се пише повече,но разговора продължи на тема козметични процедури,в която момчето беше запознато с абсолютно всякакви детайли,а момичето даже и не бе чувало за някои от тях.Не е гей,защото говореха за приятелката му-Ана и какво са правили предната вечер..... Simple SmileТа искам да споделите какво мислите вие по въпроса.Мъжете взеха да се превръщат в жени и обратното./Говоря за подрастващите/,защото това не е единственият случай ,заради който съм стигнала до това заключение.Живея до езикова гимназия и ги виждам всеки ден/Е кажете как ви се струва това,мъжете се контят повече от жените/не,че имам нещо против това,напротив така са по-прилежни,но някои направо се вманиачават и в крайна сметка забравят,че са мъже или жени,а така изглеждат смешно.Мъжете май сега започват да стават слабия пол,а?Какво мислите вие?Защо?Защитете мнението си!
Това е само пример!Нямам нищо против това кой как се облича-нека всеки се облича както си иска,мисълта ми е като поведение,като начин на живот.Жените вървят нагоре,стават все по-силни,докато мъжете -днешните-хленчат и се оплакват повече от жените.Това ми е мисълта.А това е само пример,а и темата е майтапчийска-незнам дали го разбрахте?
Виж целия пост
# 1
мился, че това е мода за младежи. не ми харесва, но още не съм достигнала стейджа да ги критикувам как се обличат и изобщо.
Виж целия пост
# 2
Що да се превръщат в жени,щото си махат космите ли?Не виждам лошо в това.
Виж целия пост
# 3
Аз не ги критикувам,просто живея до училище и ги виждам всеки ден-неизбежно е,но ми прави прави впечатление.А това е само пример,за това как жените все повече се интересуват от мъжки работи,а мъжете от женски.Иначе всеки си има правото да се облича както си иска в края на краищата.
Виж целия пост
# 4
dodyniki, явно е въпрос на мироглед. аз работите не ги класифицирам на ежнски и мъжки, интересувам се от тези, които са ми интересни. не съм склонна да разделям нещата по полов признак.
Виж целия пост
# 5
Що да се превръщат в жени,щото си махат космите ли?Не виждам лошо в това.

Може би има предвид начина на говорене и поведение  newsm78
Лично аз не съм против обезкосмяването на мъжете
Виж целия пост
# 6
Що да се превръщат в жени,щото си махат космите ли?Не виждам лошо в това.
Аз също не виждам лошо,споменах го и в увода,мисълта ми беше друга.Това беше един пример само,че мъжете станаха по-сприхави и страхливи от жените-това исках да кажа всъщност,че май вече отиват към-слабия пол.
Цитат
Може би има предвид начина на говорене и поведение 
Лично аз не съм против обезкосмяването на мъжете
newsm10
Виж целия пост
# 7
Като ученичка си връзвах пуловерите за дръжката на вратата и ги теглех, за да са достатъчно раздърпани и огромни.  Дънките ги разкъсвах артистично и широките им крачоли набутвах в мъжки кубинки. На плажа се разхождах по бански и кубинки и с войнишка раница. А останалите експериментираха и още повече, бях сравнително прилично облечена..
По-страшно е, когато преждевременно се правят на големи, когато започват да съсипват косата си с маша още като деца, за да докарат вафличките или там каквото им беше името на някоя фолк дива, когато питат дали тате може да им подари естетична корекция за бала и пр. Поне така ги виждам нещата, може и да греша, въпрос на гледна точка.
Виж целия пост
# 8
Това е заради бирата.
Виж целия пост
# 9
Момичето....думи нямам,в главата-спала мишка на течение,върви като зомби,с развлечени дрехи,все едно от казана ги е изровила току що,а като я видях в лицето....надмина и най-страшния ми кошмар  Shocked,беше се гримирала като вещица,с бледо лице и мастилено червило,все едно току що е получила инфаркт на миокарда..........

Може да е била готик-фен. И кво изобщо ти влиза в работата да слушаш кво си говорят? Адски невъзпитано.
Виж целия пост
# 10
Цитат
Може да е била готик-фен. И кво изобщо ти влиза в работата да слушаш кво си говорят? Адски невъзпитано
Вървях след тях-да си нося тапи за уши ли следващият път?А и говореха на висок глас така,че....Който не е схванал смисъла на темата и не е прочел както трябва увода-моля да не пише.
Цитат
Това е заради бирата.
Знаех си аз,че има нещо!Викам от яденето ли е от какво ,а то това било! smile3521
Виж целия пост
# 11
Марадона,не си на кеф нещо Mr. Green

по темата,,има такава тенденция
като че ли,,,
няма лошо мъжете да ес грижат за себе си
не добрявам момичета да ходят като повлекани,
Виж целия пост
# 12
Абе и аз така викам-хубави момичета пък така да се орезиляват! newsm78
Виж целия пост
# 13
въпроса го разбрах, но проблема не.
след като се харесват и праскат .... няма лошо.
Виж целия пост
# 14
Да бе, като си бръсне корема на 18, на 51 горилите в зоопарка ще му завиждат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия