drugstore.com - вече с доставка до България

  • 1 379
  • 5
www.drugstore.com е американска Интернет дрогерия, в която предлагат най-известните (и не толкова известни у нас) марки на американския и въобще световния пазар. От известно време доставят до България.
Днес получих колет от тях и реших да споделя за сайта, ако някой се интересува. Донесе ми го куриер на EMS/Булпост вкъщи - нямаше митници, няма мита и ДДС-та. Много бърза доставка - поръчах в ранната сутрин на 9 март, получих го днес - за 7 дни, въпреки обявените 11-16 дни.

Когато влезете в сайта, системата автоматично разпознава, че сте от България и ви дава възможност да си изберете валута. Ако не ви разпознае, трябва да натиснете International горе вдясно, иначе не можете да поръчвате. Оттам-нататък пълните кошницата. Има търсачка. Можете да търсите по марки и по вид на продукта. Цената на доставката се пресмята автоматично от системата - може да се види като се натисне бутон Checkout.
Виж целия пост
# 1
Ще поръчам памперси и козметика за бебо и когато нещата пристигнат ще пиша дали всичко е ок с поръчката.
Виж целия пост
# 2
Ако няма код за безплатна доставка ще ти излезе  доста скъпичко   #Crazy
Виж целия пост
# 3
Запис да следя Simple Smile
Колко е доставката ?
Виж целия пост
# 4
Излиза около 35 евро. Е, явно ще се откажа, ако няма код за безплатна доставка. Ако някой знае - да сподели.
Виж целия пост
# 5
Запис да следя Simple Smile
Колко е доставката ?

Ами доставката я смятат според стоката в кошницата. Аз платих около 45 долара доставка, но поръчах стока за 120 долара, така че не ми се стори много. Зависи от тежестта и обема явно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия