Търся кавалер за спортни танци - Пловдив

  • 1 155
  • 6
Здравейте,
дъщеря ми, 1 клас 8г., се записа на спорни танци в клуб АЛЕКС - района на Братската могила до Руския клуб, но си нямаме кавалер Simple Smile.
Та ако има желаещи предлагам хубава девойка - скандинавски тип. Снимки и оферти може и на лични Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Здравейте,
дъщеря ми, 1 клас 8г., се записа на спорни танци в клуб АЛЕКС - района на Братската могила до Руския клуб, но си нямаме кавалер Simple Smile.
Та ако има желаещи предлагам хубава девойка - скандинавски тип. Снимки и оферти може и на лични Simple Smile

Здравей, и аз отдавна се каня да запиша сина ми, той е вече на 3г. Няколко пъти досега исках да го запиша, но все ми казват да изчакам да порасне още, но тези дни пак ще ходя да настоявам да го записват вече.  Hug
Виж целия пост
# 2
Извинявай, че малко късно, но имах лични проблеми. Там където дъщеря ми танцува не съм виждала толкова малки деца - може би поне 5 год. да навърши Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Извинявай, че малко късно, но имах лични проблеми. Там където дъщеря ми танцува не съм виждала толкова малки деца - може би поне 5 год. да навърши Simple Smile

А аз имам голямо желание да го запиша, къде другаде има спортни танци, знаеш ли?
Виж целия пост
# 4
Нямам идея - трябва из нет-а да се разровиш Simple Smile.
Виж целия пост
# 5
Кой ще й е треньор?
Доколкото знам бивш съученик се подвизава като такъв там, а брат му го има сниман в рекламния плакат на клуба. Аз също танцувах, но малко, нямах кавалер Cry.
Виж целия пост
# 6
Майка и син са, Ангел или Алекс е момчето - не съм сигурна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия