За KOLESTON - Wella

  • 2 344
  • 7
Обмислям вариант да се боядисам с Koleston (цв. от сорта на т.кестен/шоколад/махагон/боровинка), затова моля за отзиви всички, които имат лични впечатления от нея като трайност и мекота.

Има ли пречки да се използва проф.боя в дом.условия (особено през зимата никак не ми се мъкне по салони, губя мн.време и после поставям на изпитание синузита ми)?
Виж целия пост
# 1
За мен боята е хубава и трайна, малко по-силничка ми беше, отколкото исках и леко изсушаваше косата, но аз съм я ползвала за изрусяване. Не мисля, че има проблам да я ползваш в домашни условия, аз се изрусявам с професионални бои от много време и няма нищо сложно, стига да си намериш твоя тон и да знаеш кой е подходящия окислител. За последните две неща за съжаление не мога да ти дам съвет  Peace
Виж целия пост
# 2
ako iskate mi pi6ete na maila,za da postignete naistina neveroqtni rezultati s WELLA:)))
Виж целия пост
# 3
az sum turgovski predstavitel na WELLA i 6te se radvam da vi buda polezna.moga da vi preporu4am frizior pri koito mojete da otidite ili da zakupite boqta ot nego:)
Виж целия пост
# 4
    Аз съм много доволна от този продукт на Велла. Силна и трайна боя е.
Виж целия пост
# 5
radvam se.naistina boqta e neveroqtna:)
Виж целия пост
# 6
az sum turgovski predstavitel na WELLA i 6te se radvam da vi buda polezna.moga da vi preporu4am frizior pri koito mojete da otidite ili da zakupite boqta ot nego:)

непременно, само теб чакаме тук
Виж целия пост
# 7
az sum turgovski predstavitel na WELLA i 6te se radvam da vi buda polezna.moga da vi preporu4am frizior pri koito mojete da otidite ili da zakupite boqta ot nego:)
Здравей  мила. Купих си от Гърция Wella Kolestone . Вътре има 3 неща - за №2 - ясно, но какво са 1 и 2. Питам защото всичко е на гръцки. А има и едно пакетче 0 - може би е балсам? Моля те, пиши ми по-скоро, защото в събота ще се боядисвам. Благодаря ти Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия