Как се отблагодарихте на доктора след раждането?

  • 11 024
  • 190
просто да си сверя часовника!
(не съм лекар, просто нов татко с интересен ник)
Виж целия пост
# 1
Ми явно аз съм благодарила с ръкостискане, защото не съм дала пари под масата. Раждах в частна клиника и платих тарифата на болницата без каквото и да било друго. Мъж ми купи цветя и бонбони за лекарите и персонала. Смятам това за достатъчно  Peace
Виж целия пост
# 2
Точно това ми беше идеята, подарък от благодарност, нямам предвид рушвети и т.н.  bouquet
Виж целия пост
# 3
аз раждах в държавна болница,без уговорка таткото се отблагодари на доктора с торта ,шише уиски и кола ,на акушврката същото и на санитарката само че на тях  вместо уиски беше взел мартини.Явно бяха останали доволно защото на изпизването дойдоха специално да ни изпратят и да се снимаме.
Виж целия пост
# 4
Раждах в частна клиника. Направих подарък на доктора, но пари на ръка не съм давала. Naughty Много против съм тази практика  Simple Smile



Виж целия пост
# 5
Купих подаръци на анестизиолога  и на гениколожката си. На акушерките купих бонбони и цветя. Всеки купува, ако има възможност и желание, разбира се Peace
Виж целия пост
# 6
 След като вече  ме бяха изписали -луксозни бонбони с "подплата"  Laughing

/отговорих над 150 лв./
Виж целия пост
# 7
Раждах в държавна болница с присъствие на лекаря , който и следи цялата ми бременност.На него пари , бонбони и уиски.На екипа , който ме изражда час след раждането три огромни пици , кола , бонбони.При изписването на неоантолозите пита , бонбони , кола.На сестрата , която облече и даде бебка на баща и цветя и бонбони .
Виж целия пост
# 8
Нещата които взехме лично за лекаря ми възлизат на цената от втората опция, но ние взехме и почерпка и за другите лекарки и акушерки и общо май трябваше да гласувам с третата. Не съжалявам за това което съм дала, защото бях доволна, но ако не бях доволна сигурно щях дам само по една бонбониера да се почерпят. Но на мен лично никои не ми е искал нищо за раждането.
Виж целия пост
# 9
Раждах в частна клиника. Направих подарък на доктора, но пари на ръка не съм давала. Naughty Много против съм тази практика  Simple Smile

Ми той човека за това пита, за подаръци (стойността им), а не за рушвети ама кой да чете.

На доктора скъпо уиски и бонбони, на акушерката цветя, луксозно вино и бонбони, а на персонала пита и бонбони.  Над 150 лв.
Виж целия пост
# 10
На доктора - опция 4
На акушерките и персонала в отделението - бонбони, кафе, бутилка уиски
Виж целия пост
# 11
Ми подаръци не сме правили, само почерпка, но не знам на каква стойност (майка ми, съпруга ми и свеки се погрижиха).
Виж целия пост
# 12
Ми той човека за това пита, за подаръци (стойността им), а не за рушвети ама кой да чете.
Peace
Виж целия пост
# 13
Раждах в държавна болница с присъствие на лекаря , който и следи цялата ми бременност.На него пари , бонбони и уиски. .
И аз така. Peace
Виж целия пост
# 14
На доктора ,акушерката и персонала много, ама много алкохол,безалкохолно,бонбони,торти, цветя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия