Искате ли да поговорим за наркотиците?

  • 536
  • 3
Не съм запозната с този вид "занимание". Искам да науча подробности ох хора, които са се сблъсквали с този проблем. По скоро ме интересува смъркането и аз незнам на какво точно., т.е наименованието на наркотика. Как действа върху нервната система поотделно и съчетан с алкохол. И има ли някакво остатъчно действлие след дни или седмица. Води ли до някакви психични разстройства, какво се случва, когато се правят опити да се спре и всичко, което се сетите. Много ще ми е полезно да науча.
Виж целия пост
# 1
По принцип се смърка кока, доколкото знам ...Всички наркотици, дори така уж "безобидната" марихуана, водят до непоправими промени в химията на мозъка ...
Всъщност, защо си пуснала тема във форума?Чичко Гугъл не ти ли каза?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Е колко теми?
Заглавието и първия пост са леко сходни с тема на "Гост_ "
Виж целия пост
# 3
И аз се питам защо не потърсиш инфирмация в  Google. Там ще намериш доста подробна информация за различните видове наркотици и тяхното действие. Разбира се различните наркотици действат по различен начин върху нервната система, а съчетани с алкохол действието им се усилва. За остатъчното действие също нещата са относителни. Зависи какво и как  си взимала и колко време. Това пак зависи от вида наркотик. Ако не си запозната както казваш с този вид занимание,  по-добре е никога да не се запознаваш. Виждала съм хора, взимали наркотици в продължение на години и мога да ти кажа, че не знам какво е удоволствието от една доза, но знам, че получават увреждания за цял живот - физически и психически и за съжаление някои процеси при тях са необратими, т.е не може да им се помогне дори и те самите да го искат. Sad Sad Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия