ДЕТСКАТА ГРАДИНА - тема 25

  • 12 525
  • 444
Предишни теми - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 и списък.

 easter За нашите деца за първа година в ДГ Великден ще има!  easter
Виж целия пост
# 1
Оп първа   bouquet
Виж целия пост
# 2
Да се запиша втора.

kyky_, в началото може да не оставате по 4 часа, щом не ти е удобно да стоиш толкова време там. Можете да оставате първо по час, а после да увеличавате постепенно времето. В Добрич в повечето ясли етапът на въвеждане на детето е доста плавен. Щом до сега не е ходил на градина, а сега плаче и учителката е съгласна спокойно можеш да му помогнеш да се адаптира към новата среда и обстановка. Сигурно ще му е по - лесно да го направи с твоя помощ и в твое присъствие.
Виж целия пост
# 3
Преди модераторите да заключат другата тема, да копирам поне това:

Сравнявам цените:

За по-лесно давам дв. стая (за двама с едно дете до 6 г.) пакет от 3 /три/ нощувки.  Peace

Директно от хотела:
Хотел "Велина" - 800 лв.
Гранд-хотел "Велинград" - 780 лв.
Хотел "Рич" - 610 лв.

През агенция:
Гранд-хотел "Абир" - 630 лв.
Хотел "Олимп" - 620 лв.
Бутиков хотел "Лъки лайт" - 556,25 лв.

Аз лично предпочитам резервациите директно  от хотела, когато същият е в БГ.  Peace Засега клоня най-много за "Рич" - ще потърся още отзиви в нета. Казвайте и вие какво мислите! Остава после и вярно да се организираме, и места да има, и ще е супер!  Hug А, да и да си погледна сметките за всеки случай, че да не съм объркала нещо след усилената работа този следобед, познайте по какво!  Mr. Green

...

Хотел Рич
Цени дв. стая (за двама) пакет от 3 /три/ нощувки включващ: закуска на блок-маса, ползване на вътрешен и външен минерален басейн с джакузи, шезлонг, чадър, инфрачервена сауна, парна баня, ледена кабина, безплатен интернет, паркинг открит и подземен, вътрешен и външен детски кът с безплатен аниматор, Празничен Великденски обяд /19.04.2009/ с музикално-артистична програма, Зареждане „Добре Дошли” на стаите с живи цветя и плодове, Посрещане на всеки един клиент с чаша шампанско, а за децата безалкохолен коктейл, туристическа застраховка и такса, ДДС: 610.00 лв.
Деца до 6 години се настаняват безплатно на база ВВ

...

И трите хотела са с по 4 звезди, като не държа на тях (това намерих), а на великденския обяд и закрития минерален басейн.  Peace Предполагам Аурора може да ни съдейства с инфо и за други подходящи хотели на по-добри цени, освен че вече ни предложи безплатен масажист  Wink (т. е. съпруга си, като, разбира се, се шегувам). Казвайте дали идеята ми ви допада!  Hug Представям си го като семейна сбирка с децата и половинките!  Peace


Виж целия пост
# 4
Да се запиша,че да не ви изпусна нещо.
Направо съм потресена  Цецко е от 2дни на детска ,а е научил вече толкова глупости ooooh!,чудя се какво ще е до края на седмицата. newsm78
Виж целия пост
# 5
Здравейте дами!

Много ми се насъбра тези дни,все в движение съм и не мога да пиша...гледам - темата този път могат да я преместят в туристическия форум....Много ви е хубава идейката за Велинград,но няма да мога да се възползвам.....

Miriel ,от все сърце ти пожелавам да се оправиш по-скоро и дано не заразиш бебето.Оздравявай,че като се разболее майката и нещата започват да боксуват...

Марианка,ЧРД!Бъди много здрава,щастлива,лъчезарна!Много късмет и любов!

Симба не е писала,ама аз ще изклюкаря,че за моя огромна радост днес се запознахме лично и кафе пийнахме ,пък и хапнахме Heart Eyes Hug

 
Виж целия пост
# 6
Здравейте
Сина ми е на 3,5 години, не е ходил на ясла или детска градина ,защото така и не се намери място.От миналия понеделник тръгна на нещо като занималня ,за 4 часа на ден ,първата седмица всичко беше наред ,не плака въобще ,беше доволен и щастлив ,че си има приятели.Учителката ме посъветва да оставам по малко ,като го заведа за да свикне ,оставах по 15-тина минути,но вчера не ме пускаше да си ходя ,накрая се измъкнах без да ме види ,след 15 мин. учителката ми се обади да ходя да го взема ,защото не се успокоява и плаче.Днес каза да решихме дали искаме да остане или да ни върне парите,но ако остане трябва да седя с него докато свикне.На друго дете от групата майката седяла месец и половина с него докато свикне.Останах и той през цялото време седя до мене ,не участваше в никакви игри.Какво е вашето мнение ?Би ли могъл наистина да свикне ,когато и аз седя там?Според мен по -скоро ще свикне да ходя с него на детска.Аз почти съм решила да го отпиша утре,но искам да чуя и вашите мнения и съвети.
Благодаря предварително    bouquet

Виж целия пост
# 7
kyky_, на запад е нормална практика, майката да седи в градината, докато детето посвикне, така че, щом имаш възможност, лично аз не виждам проблем.  Peace
Виж целия пост
# 8
Аааа, цоп bowuu
Виж целия пост
# 9
Спяща, мерси за темата и офертите, но и ние няма да можем да се възползваме, че винаги по това време правим големи семейни събирания.

Марианка, честит рожден ден!!! Бъди здрава, щастлива и много усмихната!!!
Виж целия пост
# 10

Симба не е писала,ама аз ще изклюкаря,че за моя огромна радост днес се запознахме лично и кафе пийнахме ,пък и хапнахме Heart Eyes Hug


Мдаааа, изчаках те да кажеш ти, че да не се издъня пак като таен агент (Изида  Hug).
На мен ми беше много приятно! Надявам се в скоро време на по-масово мероприятие като среща напр.
Във Велинград без нас Sad
Виж целия пост
# 11
Здравейте и в новата тема. Марианка, честит рожден ден и от мен на патерици. То ще е по-лесно аз да дойда в С-я, отколкото вие във Велинград. Другата седмица щях да съм в командировка, но заради здравословните ми проблеми, изпратиха колеги. Ако все пак някой дойде, нека се обади.
Виж целия пост
# 12
Аз още не съм се отказала от идеята Великден във Велинград, макар че май няма други желаещи в темата. Ще почакам до утре и ще изтрия анкетата, ако никой не отговори.  Peace
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета. Вчера ми беше черна дупка, но днес се чувствам по-добре. Малката кашля и само се надявам да си остане само с това Praynig

И Вики почна да пее песничката за "Глупав шопе" ooooh! Мътъм ми каза, че я пескали по Нова телевизия между излъчванията на анимационните филмчета #Crazy
Виж целия пост
# 14
kyky_, на запад е нормална практика, майката да седи в градината, докато детето посвикне, така че, щом имаш възможност, лично аз не виждам проблем.  Peace

В нашата градина няма такава практика.Изобщо не пускат родители.постепенно се увеличава времето- час ,два ,до обед и т.н. За добро или за лошо незнам и аз много се притеснявах,но детето свикна.Е,разбира се ревове сутрин имаше дълго време,но много от децата плачат.

kyky_ ,не знам какво да те посъветвам,но адаптацията е трудна.Поне при доста от децата.За родителите също е трудно ,но ако си решила да го водиш на градина или занималня ,трябва да си упорита,нищо ,че не е плакало детето в началото.За ден ,два не става...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия