Жена за осиновяване

  • 2 161
  • 12
Здравейте,
казвам се Христо, на 27, от София.
Тъй като не мога да имам деца, и след няколко неуспешни връзки, реших да осиновя детенце.
Поразрових се из форума и видях, че има възможност да се извърши осиновяване от сам родител. Въпреки това мисля, че е най-добре детето да се отглежда от двама родители.

Затова търся жена, която да има желание да осинови заедно с мен 1 дете(дай боже по-нататък да станат 2). Възможно е и съвместно съжителство със самотна майка с малко дете, което да припозная като свое.

Надявам се това предложение да не ви се струва прекалено шокиращо и директно, но пък всеки има право да търси щастието си, нали?
Моля, търсете ме на телефон ****** или пишете на valkov_h@abv.bg.
Виж целия пост
# 1
Късмет ти желая!
Виж целия пост
# 2
хехе, сладур.
и аз ти желая късмет. ако се беше обадил преди три години, щях да ти пристана Wink
ама сега е късно.
все пак е ободряващо да вярва човек, че има и такива мъже.
Виж целия пост
# 3
Успех и от мен, но все пак на 27 години, можеш да пробваш и още някоя връзка  Simple Smile, може някъде напред да те чака успешната  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Открил  си интересен подход за запознанство . Аз също ти желая успех , но само в запознанството , защото е невъзможно по нашето българско законодателство мъж и жена , който не са семейство да осиновят едно и също дете - така , че ще трябва и брак .....  newsm78 или да си самотен осиновител.  Избирай  Wink
Виж целия пост
# 5
Между другото това не е единичен случай.

Имам много добър приятел на 41 година - симпатичен, успешен бизнес, харесван от жените (не е гей!), с 2 дълги и тъжни връзки, който иска също да осинови детенце и е на път да "влезе в процедура". Странното е, че двама психолози се опитват да го разубедят. Аз съм убедена, че той ще е страхотен  и грижовен баща (от семейство с 3 деца е).

 newsm78 Дали има практика със "самотни татковци"?
Виж целия пост
# 6
Моля, не си пишете така телефона в нет пространството.
Хора има всякакви, редактирах мнението
Виж целия пост
# 7
Между другото това не е единичен случай.

Имам много добър приятел на 41 година - симпатичен, успешен бизнес, харесван от жените (не е гей!), с 2 дълги и тъжни връзки, който иска също да осинови детенце и е на път да "влезе в процедура". Странното е, че двама психолози се опитват да го разубедят. Аз съм убедена, че той ще е страхотен  и грижовен баща (от семейство с 3 деца е).

 newsm78 Дали има практика със "самотни татковци"?
Когато се гледаше моето дело, имаше един такъв татко, който също чакаше да мине неговото дело. Каза ми, че изключително трудно се е преборил. Надявам се всичко при него да е наред.
Виж целия пост
# 8
Пък аз си помислих, че иска да осинови жена, момчето Crazy
То май моят си ме осинови на практика навремето Laughing
Успех!
Виж целия пост
# 9
Не съм зла, приветствам те с добре дошъл, ама не мога да те взема на сериозно, извинявай. Все пак ти желая успех. Обаче детето не само е по-добре да си има двама родителя, но все пак между тях трябва да има атмосфера, различна от колегиалната. Помисли добре.
Виж целия пост
# 10
  #Crazy
Направо ме ошашави. Дано си искрен.
Защо мъжете да не копнеят да станат бащи, така както жените - да бъдат майки.  newsm78
Аз откакто имам двама сина започнах да вярвам, че мъжете не са втора ръка хора и могат да са съвършени.

Искрено ти желая рожба! И жена, с която да откриете своето щастие!
Виж целия пост
# 11
Здравей Христо! Добре дошъл във форума! Преди всичко те поздравявам за решението и за смелостта да го напишеш. Вярно е, че си още много млад, но и други стават родители на твоята възраст. Това, че не можеш да имаш биологично дете, не значи, че не можеш да имаш дете!! Детето е на този, който го гледа. Моя близка се разведе с мъжа си, за което после съжаляваше, защото той не може да има деца. Този мъж се ожени за разведена жена с две момчета, които тогава бяха малки и ги отгледа като свои. Сега те са едно щастливо семейство. Възможно е също да имаш брак с жена, която не може да има дете и тогава да си осиновите колкото искате деца. На твоята възраст е рано да взимаш решение сам да осиновяваш дете. Сигурна съм, че ще намериш момиче, което да те обича и заедно  ще решите как да постъпите с децата. Аз също имам осиновено дете, което осинових и отглеждам сама. Но съм много по-възрастна от теб. Отглеждането на дете е отговорност, но е много по-лесно отколкото изглежда пък и винаги можеш да го направиш. Ако искаш съвет - погрижи се на първо време за една  щастлива любовна история с майка му! Желая ти от сърце много щастие!  Kissing Heart
Виж целия пост
# 12
Здравейте,
казвам се Христо, на 27, от София.
Тъй като не мога да имам деца, и след няколко неуспешни връзки, реших да осиновя детенце.
Поразрових се из форума и видях, че има възможност да се извърши осиновяване от сам родител. Въпреки това мисля, че е най-добре детето да се отглежда от двама родители.

Затова търся жена, която да има желание да осинови заедно с мен 1 дете(дай боже по-нататък да станат 2). Възможно е и съвместно съжителство със самотна майка с малко дете, което да припозная като свое.

Надявам се това предложение да не ви се струва прекалено шокиращо и директно, но пък всеки има право да търси щастието си, нали?
Моля, търсете ме на телефон ****** или пишете на valkov_h@abv.bg.

Мамите добре са ти казали нещата, но ми хрумна и друго:

Възможно е осиновяването да не реши нито един от проблемите ти и да не облекчи болките ти, а да те затрупа с нови, та след него да си още по-неудовлетворен, но пък затрупан с нови отговорности. Помисли и за такова възможно развитие.
А пък може да стане и нещо прекрасно за теб и да те накара да извадиш от себе си неподозирани възможности и да изживееш непредполагани моменти. 

Трудно е да се каже.
Само не тръгвай с голяма кошница, че да не се разочароваш.
Млад си и всичко е пред теб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия