Детето ми заспива с рев

  • 5 186
  • 40
Има ли и други такива като дъщеря ми? На ръце реве, в леглото пак реве. Имам чувството, че докато не се нареве това дете не заспива. Не знам какво да я правя.
Виж целия пост
# 1
Пробва ли да я сложиш между вас наспалнята?И нашата така плачеше,но я слагахме между нас в продължение на няколко нощи.Сега вече си спи сама в леглото.
Виж целия пост
# 2
Има такива периоди. Децата са с незряла нервна система и емоциите от деня ги изморяват. При всяко заспиване ли е така или само вечер?
Някои деца не знаят как да заспят сами и затова плачат - т.е. молят за помощ. Пробвай да я сложиш на вашето легло, да легнеш до нея и тихичко да й пееш, да я галиш или просто да й говориш, докато се успокои. Дано помогне. Peace
Виж целия пост
# 3
и ние сме така,но опреелено е на периоди.той по-принцип заспива трудно,но има дни е ужас.стискай зъби.

при нас помага единствено силното люшкане в количката или друскане на ръце Peace
Виж целия пост
# 4
Нормално е да заспива с рев. Искам да те предупредя в търсенето на начин за приспиване да не направиш така че да я научиш да я приспиваш по точно определен начин, от който после няма отучване (напр. на цица - тогава със сигурност не реве Grinning) От собствен опит ти го казвам Peace
Виж целия пост
# 5
и двамата са заспивали с рев, докато имаха колики. Дъщеря ми дори изпищяваше и тогава заспиваше
Виж целия пост
# 6
Има ли и други такива като дъщеря ми? На ръце реве, в леглото пак реве. Имам чувството, че докато не се нареве това дете не заспива. Не знам какво да я правя.

Нищо ново под слънцето, моят син до 3 месечен почти не спеше, само рев и рев! Вече е на 3 години и не иска да спи! Всеки път заспиването е кошмар, не че не му се спи, ама от инат изобщо не иска да легне, не знам какво ще правим, надявам се някой ден да го израсте...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
о,това и ние го преживяхме-колики,колики,и пак колики....
Виж целия пост
# 8
За да плаче има причина. Ти трябва да разбереш каква е . Заспива ,защото се уморява.
Виж целия пост
# 9
За да плаче има причина. Ти трябва да разбереш каква е . Заспива ,защото се уморява.

И аз съм на това мнение.
Колики? Топло му е? Студено ме е?
Причини много.
Най-вероятно според мен са колики.
Виж целия пост
# 10
Имахме такъв момент в периода на коликите.Ще от мине.Търпение. Laughing
Виж целия пост
# 11
Ако я сложа да спи непосредствено след като съм я нахранила няма проблеми,но ако е по късно........ ooooh!
Виж целия пост
# 12
Вероятно много и се доспива и се изнервя и сина ми го е правил когато изпусна момента за Сънчо. Става страшно рев, пищи и чак като се измори заспива. Просто следи кога горе долу започва да става кисела и веднага в леглото.
Виж целия пост
# 13
При всяко заспиване ли е така или само вечер?

Ох, ами труден въпрос. Тя през деня НЕ спи. Само като сме навън по 1-2 часа, но в количката - пак рев докато заспи. После като се прибираме само като надуши входа на блока и ококорва очи.

Пробва ли да я сложиш между вас наспалнята?

И това пробвах. Само че тя реве във всяко едно положение, което не е вертикално. Само в ръцете ми права мълчи. Почна ли да я накланям и ревва.

Искам да те предупредя в търсенето на начин за приспиване да не направиш така че да я научиш да я приспиваш по точно определен начин, от който после няма отучване (напр. на цица - тогава със сигурност не реве Grinning)

На самата цица спи, но като я дръъъъпна и лееекичко я сложа на леглото...няма смисъл да обяснявам какво става.

о,това и ние го преживяхме-колики,колики,и пак колики....

Не знам за коликите. Не е имала някакви много изразени и не мога да преценя. Може и това да е. В този случай май не мога много да направя.

Заспива ,защото се уморява.

Именно. И просто не знам какво да я правя. Причината не мога да я открия.
Виж целия пост
# 14
И при нас има такива дни. SickЗаспиваме с рев, будим се с рев.А понякога заспива сама в кошарката -всичко е до моментно настроение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия