Как тренирах-8

  • 17 730
  • 438
Здравейте..тренировките продължават Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Здравейте..тренировките продължават Mr. Green
А дали е така, кой, кой ще ми каже....ла-ла-лала-ла-ла.....  Mr. Green

Пу за мен в темата  Grinning
Виж целия пост
# 2
Здравейте, включвам се в темата и аз  Hug
Днес - Кардио тае-бо на Били Бланкс и 5 х 25 коремни преси (със свити в колената крака). Следобяд по план са 10 км за около 40 минути на кростренажора  Wink
Поци, мога ли да те обезпокоя малко  Praynig От няколко дни пия Л-карнитин - 2 х 500 мг сутрин около 1 час преди тренировката и следобяд пия по 1 (ако въртя кроса гледам да е половин час преди това). Това като количество достатъчно ли е? Да те питам и за упражненията - дали да се надявам на отслабване в комбинация с Л-карнитина и да правя ли някакви други упражнения? Продължителността им сутрин е почти 1 час. Редувам тае бо-то с каланетика.
Виж целия пост
# 3
Здравейте и от мен   bouquet   bouquet   bouquet
Аз понеже ми писна от моя степер,и вече втора седмица бягам в парка през ден два,много добре се чувствам след това.Първият път като бягах,имах мускулна треска навсякъде  newsm78  ЗАЩО ТАКа? имах на краката,на ръцете на корема,на дупето,навсякъде.Изчаках 2-3 дни да ми мине,и пак бягах и така ще продължа до края на април.
Виж целия пост
# 4
Здравейте! reverance
Записвам се в темата за да я следя, тъй като много ми гопада!
Занимавам се с фитес вече 2 години. В началото започнах 3 пъти в седмицата после се пристрастих и стигнах до 4 пъти. Това обяче ми се отрази зле на организма и започна да ми тече кръв от носа да се чувствам отпаднала и тн., но не спрях! Намалих отново на 3 посещенията и си бях ОК. Сериозно си тренирах, но около Коледа се поотпуснах за един месец и после бавно и постепенно се върнах в залата. От 2 седмици отново съм стриктна и ходя 3 пъти в седмицата. Програмата ми е следната:
Понеделник: крака, корем, кардио 
Сряда: гръб,рамо,корем,кардио
Петък: гърди, бицепс, трицепс, кардио 
newsm39
Ходя на фитнес след работа и е голяма лудница, но не пропускам тренировка!
Знам какви резултати имах и пак ще ги постигна, а тук ще давам отчет! Flutter
Виж целия пост
# 5
Поци, чудим се ние къде си, пък ти си мътел нова тема  Mr. Green.

Днес ми е деня за ръцете и корема.
Виж целия пост
# 6
Добре дошли на новите мацки в темата ни  Hug

nin4eee, направо ме втрещи с това течене на кръв, консултирала ли си се с лекар? Аз тренирам 5 или 6 дни в седмицата и нямам подобни проблеми, вярно е че всеки организъм си е различен, но моето мнение е да се консултираш с лекар задължително нищо, че ти е минало вече Peace

Поци, чудим се ние къде си, пък ти си мътел нова тема  Mr. Green.
Mr. Green

Днес ми е деня за ръцете и корема.
А на мен днес ми е любимия, щото почивам  Laughing
Виж целия пост
# 7
Запис и от мен.
Виж целия пост
# 8
Поци, чудим се ние къде си, пък ти си мътел нова тема  Mr. Green.

Днес ми е деня за ръцете и корема.


...Бях в почивка ....малко Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Здравейте, включвам се в темата и аз  Hug
Днес - Кардио тае-бо на Били Бланкс и 5 х 25 коремни преси (със свити в колената крака). Следобяд по план са 10 км за около 40 минути на кростренажора  Wink
Поци, мога ли да те обезпокоя малко  Praynig От няколко дни пия Л-карнитин - 2 х 500 мг сутрин около 1 час преди тренировката и следобяд пия по 1 (ако въртя кроса гледам да е половин час преди това). Това като количество достатъчно ли е? Да те питам и за упражненията - дали да се надявам на отслабване в комбинация с Л-карнитина и да правя ли някакви други упражнения? Продължителността им сутрин е почти 1 час. Редувам тае бо-то с каланетика.
....много зависи  как се храниш...и колко килограма има да сваляш.. Peace
Виж целия пост
# 10
Около 4 кг искам да махна, опитвам се да спазвам 90-дневната диета  Blush Висока съм 165 см, а килата искам да ги сведа до 50 някъде, пак ще съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 11
Около 4 кг искам да махна, опитвам се да спазвам 90-дневната диета  Blush Висока съм 165 см, а килата искам да ги сведа до 50 някъде, пак ще съм доволна  Peace
..Ами в такъв случай..тренировките трябва да са доста по-тежки...защото последните килограми...най-мъчно са махат Peace
.сама си прецени Peace..ако усещаш ,че има ефект ..от тази тренировка.....действай Hug
Виж целия пост
# 12
Поци, има следният въпрос: Когато тичам, дали навън или на пътека, как трябва да стъпвам - на цяло стъпало или на пръсти? Целта ми е поддържане на форма, не трупане на мускули.
Виж целия пост
# 13
Около 4 кг искам да махна, опитвам се да спазвам 90-дневната диета  Blush Висока съм 165 см, а килата искам да ги сведа до 50 някъде, пак ще съм доволна  Peace
..Ами в такъв случай..тренировките трябва да са доста по-тежки...защото последните килограми...най-мъчно са махат Peace
.сама си прецени Peace..ако усещаш ,че има ефект ..от тази тренировка.....действай Hug
Благодаря за отговора   bouquet Ще пробвам да правя и още нещо, ще  давам отчет   Wink
Виж целия пост
# 14
Поци, има следният въпрос: Когато тичам, дали навън или на пътека, как трябва да стъпвам - на цяло стъпало или на пръсти? Целта ми е поддържане на форма, не трупане на мускули.
..пръсти Peace
..е... не на нокти...но на предната част Peace
..а и прасеца ще се стегне добре Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия