Как пренасяте хомеопатични лекарства през летищата, пътувайки със самолет?

  • 3 030
  • 15
Здравейте, предстои ми за първи път да пътувам и пренасям хомеопатични лекарства със самолет! Разбрах че те не трябва да минават прегледа който минават багажите на скенер, защото иначе ще си изгубят действието?
И какво правите в такъв случай вие?
Виж целия пост
# 1
завиваш ги в станиол или фолио за печене и няма проблем  Laughing
Виж целия пост
# 2
Искаш да кажеш че станиола и хартията за печене не пропуска рентгеновите или незнам си какви са там лъчите, така ли?


 Хомеопатичните лекарства трябва да се съхраняват на тъмно и хладно място, далече от силни миризми и източници на лъчение.(не в хладилник, не срещу телевизор). Ако пътувате със самолет не позволявайте лекарствата да бъдат облъчвани с рентгенови лъчи.


Този текст е от този сайт:
http://www.edicta.hit.bg/homeopathy.html
Виж целия пост
# 3
Ощя някой може ли да потвърди горе казаното?

Или кажете от собствен опит как пренасяте хом. л-ва, плийс!?

Благодаря ви
!
Виж целия пост
# 4
И мен ми е интересно да разбера и ще следя темата.
Виж целия пост
# 5
И на мен ми предстои пътуване и си мисля как ще ги прекарам през граница
Виж целия пост
# 6
И аз съм си ги завивала в алуминиевото фолио...А пък на сградата срещу нас сега сложиха клетка за телефон, които облъчват ужасно, имаме мн лекарства в нас и се чудех дали няма да им повлияе това лъчение.
Виж целия пост
# 7
Дано някой хомеопат се включи с отговор. И ние заминаваме другата седмица и нашия доктор ми даде с лист по-спешните лекарства и точно се чудех как трябва да ги опаковам и дали ще ми правят проблем по летищата за тях  Thinking.
Миналата година така и не взех нищо, защото бяхме извън Бг само за седмица, но сега месец няма да сме тук и ще ми е по-спокойно да имам необходимите лекарства с мен.
Swayka,аз бих се притеснила повече за здравето на семейството ви, защото тия телефонни антени са адски вредни. Не може ли да направите подписка да я махнат оттам?
Виж целия пост
# 8
Ами тя е върху фабриката срещу нас Sad Те още я сглобяват според мъжа ми. Иначе като се оглеждам, цяла София е в облъчватели Sad Дори върху Пирогов са сложили  ooooh! Ужас...
Иначе, един познат беше пътувал с хомеопатични и на летището в Швейцария са ги сложили отстрани в кошницата след като е обявил, че са хомеопатични.. Ама, тва май беше преди великата американска параноя, когато забраниха всякакви течности. Едва ли фолиото би могло да помогне, освен ако не е оловно    Confused
Виж целия пост
# 9
Това с оловото ако е вярмо може и да стане с подръчни материали.От магазина за риболов.
Ще следя темата.
Виж целия пост
# 10
Аз нямах проблем, летях до Кипър есента, а хапчетата бяха в джоба ми.
Виж целия пост
# 11
Ами то е същото като да ги маркират на касата с апарата, който разчита сигнатурата.
Поне боаронските всички имат, което значи че няма проблем.
По мнението на някои хомеопати това не е фатално, стига да не се повтаря често.
Виж целия пост
# 12
завиваш ги в станиол или фолио за печене и няма проблем  Laughing

Това ме посъветва и моят хомеопат. Ние 6те летим през май и аз съ6то бях в 4уденка.
Виж целия пост
# 13
Обвити във фолио- стандартно е. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Не позволявайте да ви ги маркират боаронските в никакъв случай ! Аз не си купувам, ако ми го маркират! В много аптеки,  добре заредени с хомеопатични са наясно, че не трябва да ги маркират, а в други не са, но трябва вие да си следите и да помолите. Аз лично не си го купувам, ако ми откажат- нека се научат как се работи с хомеопатични.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия