мазна коса

  • 1 706
  • 16
Има ли продукт /шампоан ,сапун или......../който да помага при такъв проблем.
За един ден и пак трябва да я измивам, побърках се вече #Crazy
Виж целия пост
# 1
Хума?
Виж целия пост
# 2
Пробвах с хума, не помага  Rolling Eyes
Сменях най-различни шампоани и сапуни катранен с билки и др.
Виж целия пост
# 3
Знам, че не е препоръчително мазната коса да се мие с допълнително изсушаващи шампоани, защото това засилва омазняването. Аз мия моята с шампоани за честа употреба, или с детски.
Даже се препоръчва да се мие с шампоан за суха коса - колкото и абсурдно да звучи.

Когато шампоана е мек и щадящ, мастните жлези не си засилват секрецията.

На мен ми помагат няколко пъти седмично маски с натурални масла.
Виж целия пост
# 4
Моята коса се омазнява много бързо и ми казаха да търся шампоан за мазен скал ,а не за мазна коса.Имало голяма разлика.
Виж целия пост
# 5
Има ли продукт /шампоан ,сапун или......../който да помага при такъв проблем.
За един ден и пак трябва да я измивам, побърках се вече #Crazy
Защо не пробваш шампоана на Форевър Ливинг с алое и жожоба? Алоето действа много добре на скалпа, а и изчиства също така много добре. Можеш да го комбиринаш със пиене на гел от алое вера, защото обикновено косата е отражение на вътрешното състояние на организма и може нещо да провокира по-силното омазняване.
Виж целия пост
# 6
Моето изпитано средство за мазна коса е хининова вода  Peace На дъщеря ми от хормоните ли,от що ли много и се омазнява косата и втриването в корените на косата на хин.вода спасява положението много. Пробвай,не е нещо което може да ти навреди.
Виж целия пост
# 7
Моето изпитано средство за мазна коса е хининова вода  Peace На дъщеря ми от хормоните ли,от що ли много и се омазнява косата и втриването в корените на косата на хин.вода спасява положението много. Пробвай,не е нещо което може да ти навреди.
Извинявам се за глупавия въпрос ,но само след измиване ли втрива хининовата вода или всеки ден ?
ПП Някой пробвал ли е да пие Сяра на прах ? Регулирала отделянето на себум ,но знам ли ? Thinking
Виж целия пост
# 8
Може би си ползвала, но аз ползвам шампоана Clear, в началото го ползвах често, през ден, но вече мога да издържа и една седмица.
Виж целия пост
# 9
Моето изпитано средство за мазна коса е хининова вода  Peace На дъщеря ми от хормоните ли,от що ли много и се омазнява косата и втриването в корените на косата на хин.вода спасява положението много. Пробвай,не е нещо което може да ти навреди.
Извинявам се за глупавия въпрос ,но само след измиване ли втрива хининовата вода или всеки ден ?
ПП Някой пробвал ли е да пие Сяра на прах ? Регулирала отделянето на себум ,но знам ли ? Thinking
След измиване се ползва хин.вода  Peace
denik и аз купувам хин.вода на Милва  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Моето изпитано средство за мазна коса е хининова вода  Peace На дъщеря ми от хормоните ли,от що ли много и се омазнява косата и втриването в корените на косата на хин.вода спасява положението много. Пробвай,не е нещо което може да ти навреди.
Извинявам се за глупавия въпрос ,но само след измиване ли втрива хининовата вода или всеки ден ?
ПП Някой пробвал ли е да пие Сяра на прах ? Регулирала отделянето на себум ,но знам ли ? Thinking
След измиване се ползва хин.вода  Peace
Благодаря за отговора   bouquet ( Има ли значение марката ? Аз взех на Милва ......мисля ,че в темата за буйните гриви имаше добри отзиви за нея  Thinking )   bouquet
Виж целия пост
# 11
Препоръчвам ти продуктите за коса на Neways на билкова основа. Имат за различен тип коса и са наистина с невероятно действие, държат косата много дълго време чиста. А най-хубавото е, че нямат вредни съставки, една от които е SLS и са одобрени от Международната организация за предпазване от ракови заболявания като абсолютно нетоксични.
Виж целия пост
# 12
Препоръчвам ти продуктите за коса на Neways на билкова основа. Имат за различен тип коса и са наистина с невероятно действие, държат косата много дълго време чиста. А най-хубавото е, че нямат вредни съставки, една от които е SLS и са одобрени от Международната организация за предпазване от ракови заболявания като абсолютно нетоксични.
Свободно в магазинната мрежа ли се продават или с дистрибутор ? И като цени как вървят ?  bouquet
Виж целия пост
# 13
Препоръчвам ти продуктите за коса на Neways на билкова основа. Имат за различен тип коса и са наистина с невероятно действие, държат косата много дълго време чиста. А най-хубавото е, че нямат вредни съставки, една от които е SLS и са одобрени от Международната организация за предпазване от ракови заболявания като абсолютно нетоксични.
Свободно в магазинната мрежа ли се продават или с дистрибутор ? И като цени как вървят ?  bouquet

Разпространяват се чрез дистрибутори и за съжаление засега ги поръчваме от Белгия, но се работи по въпроса да се открие център и тук в България. Цените са както на другите продукти, които се продават по аптеките, примерно детският шампоан от 250 мл е около 20 лв., 500 мл шампоан за възрастни е около 30 лв., но има голямо разнообразие от продукти за коса според вида, състоянието, включително, лак, гел и др.
Виж целия пост
# 14
Дай координати на дистрибутори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия