fara express 10

  • 3 218
  • 6
Зд,авейте момичета  Grinning
Гледах вчера новата раклама на боята за коса Фара -  fara express 10 - всичко сатвало само за 10 минути  Hug
намерих и това за тях:
http://www.fara.bg/bg/catalog/c:%D0%B1%D0%BE%D1%8F-%D0%B7%D0%B0- … d:fara-express-10

Някой да я е ползвал? Защото Аз мисля да си взема  Thinking
А бойте на Фара като цяло хубавили ли са .. защото те май са български ..  Как мислите ?

Виж целия пост
# 1
Не знам за Фарата, но аз си вех такъв ескпрес 10 на Лореал и абсолютно нищо не стана  Confused Малко им нямам вяра на тези експреси. Пък Фарата едва ли ще е по-добра от Лореала  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
   Не е вярно, че Fara-та е по-лоша от L`Oreal-а, освен ако не си си го купила от чужбина. От 1 000 места (предимно фризьорки са ми казвали) потвърдиха, че боите, които уж са вносни, всъщност са правени специално за страни от т.нар. Източен блок. Страни като България, Сърбия, Македония, т.н. В смисъл, че и съставките и качеството като цяло са по-лоши, защото производителите ни считат за хора едва ли не втора ръка. Просто попитайте някоя приятелка, която поне веднъж си е купувала боя от цивилизована и развита страна каква е разликата. Нищо общо с тукашните боклуци, макар на външен вид опаковките да са идентични. Няма L`Oreal, няма Garnier.
Виж целия пост
# 3
Така че, момичета, по-добре изберете българското. Ще подпомогнем родината, а и се знае откъде и защо идва продуктът. Ален мак например има толкова много опит в боите за коса - от 1892!!! А и Арома-та си е марка. И то сериозна. Четох напоследък, че разработват продуктите си в много сериозни лаборатории. Fara е марка на Арома и аз лично днес си взех 625 - тъмно рус. Майка ми преди дни се направи със светло русия, страшно доволна е, а тя има доооста бели коси. Стана мацка и половина, както винаги!
Виж целия пост
# 4
   Не е вярно, че Fara-та е по-лоша от L`Oreal-а, освен ако не си си го купила от чужбина. От 1 000 места (предимно фризьорки са ми казвали) потвърдиха, че боите, които уж са вносни, всъщност са правени специално за страни от т.нар. Източен блок. Страни като България, Сърбия, Македония, т.н. В смисъл, че и съставките и качеството като цяло са по-лоши, защото производителите ни считат за хора едва ли не втора ръка. Просто попитайте някоя приятелка, която поне веднъж си е купувала боя от цивилизована и развита страна каква е разликата. Нищо общо с тукашните боклуци, макар на външен вид опаковките да са идентични. Няма L`Oreal, няма Garnier.

Съгласна съм, причината за по- лошото качество е, че тук не могат да пуснах например лореала на 15 евро и правят по- евтини продукти, за да приспособят цената.
Е като цяло си знаем, че в Бг винаги идва най- лошото и, че има огромна разлика между качеството на закупените продукти,
Виж целия пост
# 5
И аз имам интерес към тази боя ! По-конкретно ме интересува цвят Рубин-690 ?!
Виж целия пост
# 6
   Темата е доста стара, но виждам, че никой не е споделил опит. Аз използвах тази боя скоро. Взех си кафяво, но не помня номера. Косата се боядиса много добре, а в опаковката има и балсам за многократна употреба, предпазващ косъма от сешоар и преса. Единственото, което не ми хареса е, че боята се отмива много бързо. За около 3 седмици, поне наблюденията са ми такива. Има гребенче за разнасяне на боята и става мноооого бързо и лесно. Боядисах се, за 5 мин., изчаках 10 и влезнах в банята. Друго, което ми хареса е, че не цапа кърпите ми за коса на всяко миене. Ползвала съм боя за коса, която и след 10 измивания пак цапа.

   Чудя се дали да ползвам друга 10минутна боя. Изключвам Палет, защото и обикновената от тази марка ми пада за 2 седмици и не съм им фен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия