Не знам какво да правя

  • 2 819
  • 25
Здравейте момичета!
Ще се опитам накратко да разкажа историята си.
С мъжът ми имаме син на 3год. и живеем при свекърва ми.За 4-ри години в които живях с нея си разбих нервите.Ако казвам какво искам съм инатлива, ако премълчавам ми се натрупва и накрая става лошо.Мъжът ми я защитава.Била много интелигентна и аз и семейството не сме можели да се сравняваме с нея.Помагала ни е много, но предпочитам да я няма, за да дишам спокойно.Исках да се изнесем, но моя и дума не дава да се продума за това."Сега сме в затруднено финансово положение"- са аргументите на моя съпруг.Мъжът ми, ми е посягал, заради нея.Караме се, тръгвам си, после се връщам.Сега съм си в нашите.Бях решила да дам още един шанс на съпруга си, но родителите ми смятат, че нищо няма да се промени.Страх ме е, че ще излязат прави, а не става все да си тръгвам и връщам.
Ще ви кажа няколко случки, за да разберете за какво говоря.Например се прибирам от работа, а детето ми се радва и аз му подавам бонбони(виолетки).Свекърва ми започва да мърмори, че не трябвало да му давам бонбони.Тогава я питам, защо му дава крем "Данет" вечер, а аз не мога да му дам бомбон.Аааа, той бил хранителен, а моите бонбони не.Тя била жена с опит, а аз съм млада и не съм ги разбирала тия работи.
Може би от страни са дребни, но не ми се живее така, някой да ми казва как да си гледам детето, а ако се обадя да ми заявяват, че съм инатлива.Значи трябва само да мълча.Толкова ми е трудно!Не исках да става дълго, а стана и почти нищо не казах.
Виж целия пост
# 1
Същинският проблем според мен е между теб и мъжа ти.
Не те защитава,нямате свой си живот,удрял те е заради майка си?
Сядаш с мъжа си на масата и обясняваш.Ако иска да разбере и да те подкрепи,ако ли не....изхода е един.И не за друго,а за това,че си е позволил да те удари....След като до там е стигнал да защитава майка си раздавайки шамари на жена си,значи не заслужава жена!!!!

Успех,мила....
Виж целия пост
# 2
Ако съпругът ти иска да има семейство, не би трябвало да сте там.
Така както ги обясняваш нещата, никак не са розови за теб. Трудно се издържа на ежедневно, ежечасно и постоянно наставническо присъствие.....Щом един мъж посегне, пиши го и набил те вече....няма спирачки за такова поведение.......
Късмет ти желая!
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Eдинственото спасение е да се изнесете от къщата на свекървата и да заживеете самостоятелно. Иначе порочният кръг се завърта. Ако държи на теб, съпругът ти ще се съобрази, ако ли пък не - нека стиска полата на маминка, а ти забравяш за него... Звучи неприятно, но е още по-неприятно да се чувстваш неразбрана, да нямаш авторитет пред детето си, и непрекъснати скандали заради това. Тя е властна жена и едва ли можеш да очакваш да отстъпи за каквото и да било. А по-лошото е че синът и се връзва и се оставя на майка му да го манипулира. Но тя му е майка, а не теб не ти никаква на практика. Не, просто не можеш така, остани при своите родители. А ако мъжът ти държи на теб и детето сам ще достигне до извода че вие сте на първо място, и трябва да сте семейство - вие тримата и никой друг!
Виж целия пост
# 4
АGAPH го е казала.Аз ще се присъединя с ....може ли да позволяваш такова нещо?РАзбирам,че може би се чувстваш по-сигурна,когато не си сама,но това усещане е измамно.По-сигурно ще е ,когато го напуснеш!Удрял те е и ти мислиш още дали да се връщаш?Изхода е един.Не е лесно,много е трудно даже.Имате и дете.НО точно последното трябва да те мотивира да си вдигнеш гълъбите и да си плюеш на петите!

Малее....какви мъже има ! #Cussing out Хващай си детето и дим да те няма!ПОсле ще мислиш дали и колко ти липсва индивида с бързите ръце....
Виж целия пост
# 5
В доста трудно положение си  Hug
Смятам, че родителите ти са прави и твоят съпруг няма да се промени!
Седни с него и поговори открито за всичко, не го карай да избира между теб и детето и майка си!Опитай се да му обясниш, че просто искаш да бъде зад теб и да те уважава.
Искренно се надявам при теб нещата да се подредят  Hug, защото е много тъжно, когато се разпада едно семейство и то заради родителско тяло!
Успех!   bouquet  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 6
Много ме учудват такива жени...
нищо от историята ти не е толкова странно - живееш при свекърва си, дразниш се -нормално!

НООООО Мъжът ти ти е посегнал- чантата, шапката, гащите и кой откъдето е. Моя съвет е просто да
запазите нормален тон с мъжа ти заради детето. За събиране и дума да не става!  smile3513
Виж целия пост
# 7
в кофти ситуация си попаднала-досадна свекърва и съпруг мамино синче,мека Мария. ooooh!ясно е,че нещата така няма да продължат дълго-да си живеете заедно всички.ако все пак искаш да спасиш семесйството си и не си готова на раздяла,категорично кажи на съпруга си,че или се изнасяте двамата самостоятелно с детенце,или край,дотук.
ако той държи на тебе,би трябвало да да си грабне багажа и да бъде мъж.ако пак застане на страната на майка си-довиждане,такъв живот не те съветвам да избираш.
успех!
Виж целия пост
# 8
АGAPH го е казала.Аз ще се присъединя с ....може ли да позволяваш такова нещо?РАзбирам,че може би се чувстваш по-сигурна,когато не си сама,но това усещане е измамно.По-сигурно ще е ,когато го напуснеш!Удрял те е и ти мислиш още дали да се връщаш?Изхода е един.Не е лесно,много е трудно даже.Имате и дете.НО точно последното трябва да те мотивира да си вдигнеш гълъбите и да си плюеш на петите!

Малее....какви мъже има ! #Cussing out Хващай си детето и дим да те няма!ПОсле ще мислиш дали и колко ти липсва индивида с бързите ръце....

Подкрепям на 100% !!! Майната им и на мъжа ти, и на майка му!!! За мене тия хора са извратени Sick Никога няма да се променят нещата ,ако стоиш и търпиш тези неща -напротив!!Знам,че е унизително ,трудно  и мнооого  тежко- била съм в такава ситуация Confused ,но няма друг начин ooooh!
Сигурна съм ,че ще се справиш  bouquet
УспеХ !!
Виж целия пост
# 9
Здравейте момичета!
Била много интелигентна и аз и семейството не сме можели да се сравняваме с нея.
Мъжът ми, ми е посягал, заради нея.Караме се, тръгвам си, после се връщам.

 Sick

Наистина ли си се връщала?! Какво точно те накара да го направиш? Той ли те молеше или ти реши,че ще се промени нещо ей така, от самосебеси?

Мъжът ти ти обяснява, каква си тъпа, че и те бие и ти се чудиш дали да се върнеш?!  Shocked
Виж целия пост
# 10
Дори свекърва ти да беше най-добрия човек на света, само фактът че дрисьото мамин ти е посегнал е достатъчен, за да се махнеш. Каква е причината няма значение. Не знам дали разговорите или преместването от там ще имат резултат. Мъж, който веднъж си е отпуснал ръката - повтаря. Дано не съм права.
Виж целия пост
# 11
че трябва да се махнеш - трябва.
Но, че проблемът е м/у теб и свеки и ясно като бял ден. Тактика, дипломатичност, желязна ръка в кадифена ръкавица и т.н.
И "дрисьото мамин" ще стане женчо мамин Wink
Виж целия пост
# 12
Бягай,миличка,бягай бързо и не се обръщай!Нищо няма да се промени-вече си пробвала и не става.Поеми дълбоко въздух и гледай напред,само напред.А мъжът ти да си спи при майка си,като е толкова интелигентна и незаменима
Виж целия пост
# 13
Бягай,миличка,бягай бързо и не се обръщай!Нищо няма да се промени-вече си пробвала и не става.Поеми дълбоко въздух и гледай напред,само напред.А мъжът ти да си спи при майка си,като е толкова интелигентна и незаменима
Да бе, интелигентна и независима!
Кой нормален човек ще приеме синът му да бие жена си?
Виж целия пост
# 14
Бягай,миличка,бягай бързо и не се обръщай!Нищо няма да се промени-вече си пробвала и не става.Поеми дълбоко въздух и гледай напред,само напред.А мъжът ти да си спи при майка си,като е толкова интелигентна и незаменима
Да бе, интелигентна и независима!
Кой нормален човек ще приеме синът му да бие жена си?
"Интелигентните" хора си вярват, ама извън пътя даже. И обичат да се самоопределят като такива... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия