По какъв начин родихте бебчетата си?

  • 14 407
  • 357
Първото си дете родих по нормален начин,но сега се налага да е секцио.Притеснена съм,от болката след това!На някой случвало ли му се е двете раждания да са,като в моя случай?Споделете ми преживяванията си ooooh!
Виж целия пост
# 1
Не мисля , че това е превилното място за поставянето на тази тема. Това е форум за : "Форум за обсъждане на проблемите при зачеване и износване на бременност, обмяна на опит, информация и съвети за профилактика и преодоляване на стерилитета" Тук има много повече момичета, които все още се борят да забременеят и едва ли са мислили за раждане. МИлся , че ще намериш много по-добър отзив на въпросите ти в друг форум , а именно Майки (бъдещи и настоящи) http://www.bg-mamma.com/index.php?board=1.0
Успех
Виж целия пост
# 2
Не мисля , че това е превилното място за поставянето на тази тема. Това е форум за : "Форум за обсъждане на проблемите при зачеване и износване на бременност, обмяна на опит, информация и съвети за профилактика и преодоляване на стерилитета" Тук има много повече момичета, които все още се борят да забременеят и едва ли са мислили за раждане. МИлся , че ще намериш много по-добър отзив на въпросите ти в друг форум , а именно Майки (бъдещи и настоящи) http://www.bg-mamma.com/index.php?board=1.0
Успех
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Съжалявам за объркването!Ще се постарая занапред да внимавам повече!Благодаря за линка!
Виж целия пост
# 3
Родих секцио.Няма нищо страшно в това,а и болката не е толкова силна.Не се притесняваи и леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 4
Родих нормално Peace
Виж целия пост
# 5
Родих секцио и се възстанових за 10 дни. Боли, но се търпи, въпроса е да станеш първия път Peace
Виж целия пост
# 6
раждах нормално но съм била оперирана и знам какво е не се плаши ако знаех че раждането ще е такова щях да съм секцио повярвай ми Peace
Виж целия пост
# 7
Бях  за  нормално  но  дребосъка  така  си  беше  харесал  ,че  въобще  не  искаше  да  излиза  и  след  5 часа  мъки   ме  вкараха  по  спешност  за  секцио.А   толкова  бях  против  него.Но  нали  знаеш  че  от  което  бягаш  то  те  застига.Аз  нямах  грам  болка  след  това  2  часа  след  операцията  бях  на  крак.Успех  и  леко  раждане  ти  желая.
Виж целия пост
# 8
Нормално Peace
Виж целия пост
# 9
Сега ми предстои второ секцио/първото беше по желание/
Виж целия пост
# 10
Готвеха ме за секцио, но бебка взе, че се обърна и родих нормално Party
Виж целия пост
# 11
Родих секцо преди 6 седмици.  Болка нямах след операцията. 
И аз много се притеснявах преди да родя, но не се оказа толкова страшно.  На следващият ден от операцията станах, малко наболява, но не е лошо.  Всичко преминава бързо.  От понеделник започвам и фитнес, почти 7 седмици след раждането.  Така, че спокойно, всичко ще е на ред.
Виж целия пост
# 12
родих по нормален начин без упойки.
Виж целия пост
# 13
Моя позната скоро роди второто си дете секцио,а първото беше нормално.
Каза,че съжалява за секциото  Peace
Виж целия пост
# 14
Родих секцио и доста бързо се възстанових.
Моето бебе се оказа най - голямата мотивация за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия