извън маточна бременност

  • 1 002
  • 3
Искам да попитам какво е това нещо,два теста си направих и двата положителни и какво явно сам бременна.Но какво става отивам на д-р и ми казва че всично е наред,после отивам на частно на хъбав видеозон да видя дали найстина всичко е наред и ми казват че невиждат бременност, но немогат да си обяснят защо тестовете показват +!!!!Та аз какво да си мисля вече? Всичко остава така,докато неме заболя стомаха много и ми стана лошо,веднага на бърза помощ,после ме карат на плевен веднага влизам в операция,защо????Извън маточна бременност и какво никои не го видя.Е поне че сам жива и здрава минах само с това че ми махнаха тръбата.Но нищо.Кажете ми при колко доктора трябваше да ида че да го разберат?????
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356819.0
Виж целия пост
# 2
Много съжалява за случилото се Sad
За нещастие извънматочната бременност понякога се открива късно като в твоя случай.
Давай смело напред и не мисли за лошите неща, нека тази случка остане зад гърба ти.
 Hug
Виж целия пост
# 3
Миличка, аз съм с две извънматочни и напълно те разбирам, но уви този вид бременност не се вижда с никакви апарати и видеозони.Ако ти закъснява повече от 10 дни и не се вижда нищо в матката, това си означава извънматочна и няма какво друго да е. А операцията спасява живота ни. Сега се поинтересувай,направи си хидротубация или цветна снимка и виж в какво състояние е останалата ти тръбичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия