Първи мензис след аборт

  • 45 779
  • 123
Момичета, след като ви кюртираха, кога ви дойде първата менструация и мислите ли, че е добра идея да пия противозачатъчни 2 месеца?
Виж целия пост
# 1
за първия менцис- мисля, че е индивидуално да около месец. А контрацептиви хич не е лошо да попиеш, по-кофти ще бъде, ако забременееш скоро след кюртаж-а.
Виж целия пост
# 2
И аз изчаках един нормален цикъл, след това 2-3 месеца взимах Диане-35.
Смятам, че е добра идея Wink
Виж целия пост
# 3
И на мен ми дойде точно един месец след аборта. Но за противозачатъчните не знам, според мен се консултирай с лекар. Аз ходих на контролен преглед месец след аборта. Лекарката каза да не забременявам веднага и аз реших да чакам 3 цикъла.
Хапчета не съм пила, защото пих "Трирегол" преди да забременея и като ги спрях 9 месеца не можах да забременея. Не знам дали е от това, но вече толкова ме е страх, че нищо не искам да пия.
Успех и дано скоро се похвалиш с две четички  Hug
Виж целия пост
# 4
Първия мензис е много индивидуално кога ще цъфне - между 3 и 10 седмици след аборта.При мен дойде след месец,но пиех хормони,за да спре кървенето и след като ги спрях,дойде нещото,което се водеше първа менструация.Противозачатъчни не съм взимала,говорих с докторката ми - тя каза пазене с презерватив,а ако има аномалии с цикъла,чак тогава може да мислим за регулиране с хапчета.На втория месец след кюртажа ни разреши опитите - независимо че мензиса ми идваше ту на 20,ту на 40 дена - и независимо от тези аномалии в цикъла след 2 месеца бях бременна Grinning Пожелавам ти и на теб бърз успех и никакви проблеми Grinning
Виж целия пост
# 5
При мен след като ме тъпка един месец един "лекар" с тонове различни хапчета уж да спре кървенето, след кюретажа ми дойде точно след 1 седмица. От там нататък се нормализира, даже си имах овулация и в самия този месец.
За противозачатъчните аз не посмях да пия, че моят цикъл и без това беше мъгла, ако решиш да пиеш направи го след консултация с лекар.
Виж целия пост
# 6
На първия преглед - 2 седмици след кюртажа се видя, че имам овулация и ми дойде още на 25-ия ден. Не пия противозачатъчни, но се пазим. Най-добре се консултирай с лекаря си.
Виж целия пост
# 7
И аз бях с овулация 14 дена след кюртажа. Дойде ми на 28мия ден.
На мен изрично ми казаха да не пия противозачатъчни. Както и че секса трябва да се поднови след първата редовна М.
Виж целия пост
# 8
Аз питах дофторката до кога е нормално да се появи първия цикъл и отговора беше до 40-45 дни след кюртажа. ...
И на мен така ми казаха, дойде ми на 40-тия ден. Противозачатъчни не съм пила, нито разни други хормонални...
Виж целия пост
# 9
При мен беше малко по разли4но след раждането имах мензис 55 дена.Свърши ми напълно и след 2 дена по4ивка ми дойде редовният цикъл. Сега ми е вторият редовен цикъл след то4но 31 дена. Не съм пила никакви противоза4атъ4ни. Казват 4е организма сам ще си регулира вси4ко. Нстаояват оба4е да пия фолиева киселина.Това като зана4ало, предполагам по нататък ще имам други инструкции.
Виж целия пост
# 10
момичета днес стават 36 дни от кюртажа, а менструацията никаква я няма newsm78... нямам даже и симптоми.
предния път май пак някъде към 40 ден дойде... но сега - просто нямам търпение!!!чакам я с такова нетърпение - само вие може да разберете!
Виж целия пост
# 11
irinii,
на мен след аборта ми изследваха ЧХГ няколко пъти и чак когато стана 0 тогава ми дойде. Лекарят ми каза, че е нормално това да стане от 3 до 6 седмици след кюртажа.
Не се тревожи, спокойно изчакай още малко.
Виж целия пост
# 12
А на мен след раждането ми дойде чак след два месеца и нещо и после след още 37 дена,а преди ми беше точно на 31дни,но се успокоявам с това,че трябва време за да се регулира от самосебе си
Виж целия пост
# 13
момичета, да ви се похваля - най-после ми дойде! да уточня, че и при мен нямаше никакъв ПМС, нито болки в гърдите - нищо...
сега коремът ме боли и кръвта е доста по-тъмна от обичайно, но съм радостна, че организмът ми се възстановява.
започнах да пия и противозачатъчни. Party
Виж целия пост
# 14
здравейте момичета изминаха 64 дни от преждевременното раждане на близнаците ми 22 г.с. а цикъл никакъв newsm78.нямам търпение да ми дойде зада подновя опититеси с ин витро това ми беше 4 под рет. Незнам дали ще ми стигнат силите но нямам търпение надявам се че ме разбирате Казахами че трябва да минат 6 месеча за да се въстановя .Дали тези два месеца без цикъл се броят?някой знаели Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия