ИЗМИСЛЕНА ДИЕТА

  • 971
  • 4
Абе фиданки,дали ще има ефект,ако хапвам едно и също на обяд и вечеря цяла седмица,после нещо друго пак цяла седмица и така до желаната цел,ако има такава Laughing?
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364890.0

Нещо такова може би? Според мен ще има ефект, стига да издържиш.  Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей!
Сигурно ще има ефект, стига тези неща, които ще ядеш, да не са мазни и сладки, а например риба, зеленчуци, месо, плодове или млечни (но обезмаслени). Според мен е по-добре  да не ги редуваш на 7 дни , а не 2.
Успех!
Виж целия пост
# 3
Амелия , ти нали си на 90-дневната ...е тя е на тоя принцип горе-долу ...ако ти действа ..ще имаш резултат...даже мисля че с 90-дневната ще е по голям , като се има впредвид ,че на 4-ри дни си само на плодове..
ВИдях ,че си писала ,че си зациклила ...ако искаш смени малко режима за 1 седмица и после пак 90-дневната , мисля ,че ще има раздвижване Hug
Виж целия пост
# 4
Зависи от количеството и качеството на това дето смяташ да ядеш. Наистина не виждам смисъл от това да се яде едно и също, освен ако много обичаш нещо и няма да ти втръсне.
Аз съм така с яйцата, всеки ден ям по много, защото са лесни за приготвяне, евтини, лесни за разнасяне и вкусни Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия