Агенции / Фирми за подбор на персонал

  • 1 589
  • 7
Здравейте,
Бихте ли препоръчали Агенции / Фирми за Подбор на Персонал в София, чиито услуги сте ползвали и сте доволни или пък сте чули добри отзиви за тях? Мъжът ми си търси работа и решихме да се обърнеме към такава фирма, защото интернет сайтовете предлагащи работа наистина на ден обявяват толкова много длъжности, но след като ги посещавам всекидневно от две седмици вече установих, че на много от фирмите длъжностите се повтарят просто. А и не само това е причината да потърсиме услугите на такава фирма, просто мисля, че с тях ще има по-добри възможности и оферти.
Разбира се потърсих първо с чичко Гугъл, но той даде много варианти за такива фирми и определено не мога да се реша към чии услуги да се обърна.
Благодаря Ви предварително за отделеното внимание.

P.P.  newsm78 Чудех се къде точно трябва да поместя темата си, поразрових се да видя и за предишни коментари, но единствено открих коментирано във форума, че не е редно фирмите да взимат пари за регистрация....Но това е друга тема.
Надявам се темата да е полезна и за други, които си търсят работа в тази криза   Confused
Виж целия пост
# 1
Аз си намерих работа чрез Тони Цвет, адрес ул. Витоша № 11
Успех на мъжа ти!
Виж целия пост
# 2
Пробвай тези:

http://www.dbinterconsult.com/bg/

Започнах сегашната си работа чрез тях.
Публикуват обявите си в Джобса.
Виж целия пост
# 3
А за Пловдив някой да има наблюдения?  newsm78
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343267.30 - Тук има разни неща .

И още една тема се сещам , но не мога да я намеря.
Виж целия пост
# 5
А за Пловдив някой да има наблюдения?  newsm78

www.easyconsultbg.com
Виж целия пост
# 6
По закон нямат право да ти взимат пари за регистрация.
В каква област работи мъжът ти?
Самите агенции рядко търсят работа на някого (т.е. той да си прати сиви без да си е харесал обява и да чака да му намерят нещо и да се обадят), те по-скоро имат места, за които търсят кандидати.
Аз съм по-запозната с агенции, които набират по-скоро ИТ и висш мениджмънт, за това питам в каква област си търси мъжът ти работа.
Виж целия пост
# 7
 Hug мерси galiushana  и Raya , тази седмица ще се обърне към някоя от тях.
Еовин знам, че е така, май не се изразих правилно. То е ясно, че те не му търсят работа, а ако е подходящ за някоя от длъжностите, които имат в базата си. Не е в областта на ИТ и висш мениджмънт
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия