Пак за смяната на АМ

  • 1 147
  • 16
В момента бебчо е на Фризовом по съвет на педиатърката(заради запека, но той вече се оправи).Да, обаче имам отворена кутия Фризолак, и ако не я изразходя, трябва да я хвърля.Фризовома вече е на свършване.Та...въпроса ми е-да дам ли след това Фризолака или пак трябва да купя Фризовома? newsm78.И въобще докога трябва да караме със Фризовома?
Виж целия пост
# 1
Педиатърката не ти ли каза как да процедираш след като бебо се оправи, най добре е да питаш нея. Защото някои дечица си остават на него и то доста дълго време, другият вариант е в момента за да не изхвърлиш Фризолака да го смесиш с Фризовома и така да си го изпиете. Има вариант ако се върнете на Фризолака пак да се запечете, та затова е най добре да питаш лекарят, който Ви го е предписал! Hug
Виж целия пост
# 2
Ами не ми е казвала, но като ме пита какво мляко давам(Фризолак), каза "много добре, ама сега ще минеш на Фризовом".Предполагам, май е докато се оправи проблема.А как става смесването Embarassed-Фризолака е почти пълна кутия, Фризовома е на половината? newsm78 Сори за тъпия въпрос, ама като не съм го правила досега..  bouquet
Виж целия пост
# 3
В зависимост от това колко милилитра мляко даваш процедираш по следния начин-ако даваш 90мл може да сложиш 2 лъжички Фризовом и 1Фризолак.
И ние сме на Фризовом,но заради повръщането,аз имах останало Милумил и така направих.И въпреки всичко е най-добре да се консултираш с Педито,ако ще да е само по телефона,но най-добре е да види детенце.
П.П. Редактирам се-давай от Фризовом-а повече,щом се запичате.
Виж целия пост
# 4
В зависимост от това колко милилитра мляко даваш процедираш по следния начин-ако даваш 90мл може да сложиш 2 лъжички Фризовом и 1Фризолак.
И ние сме на Фризовом,но заради повръщането,аз имах останало Милумил и така направих.И въпреки всичко е най-добре да се консултираш с Педито,ако ще да е само по телефона,но най-добре е да види детенце.
ДА точно така и аз това щях да те посъветвам, като правиш млякото да слагаш по една или две лъжички и от старото мляко, в зависимост колко мляко пиете де. Hug
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви много, още тази вечер ще му направя млякото с 2 фризовом и 1 фризолак Hug
Виж целия пост
# 6
Бебето ти е ужасно малко, по-добре се обади на педиатъра ви и говори с него/нея!
Виж целия пост
# 7
На 20 дневно бебе, не бих смесила млеката така, на моя глава.  ooooh!
Виж целия пост
# 8
Най-добре е да се посъветваш с педито,въпреки,че и ние така сменихме НАН-а с Милумил.Май бяхме на същата възраст.На Биси НАН-а не и понесе,според педиатърката и бил "тежък",повръщаше след всяко хранене като фонтан.Тогава го смених и до сега сме само на Милумл 1.На нея си и харесва,въпреки,че миризмата му е...  Sick
Виж целия пост
# 9
Запека се е оправил, защото даваш Фризовом. Ако спреш да го даваш, много вероятно е пак да се запече. Излишно е да сменяш млякото.
Виж целия пост
# 10
, обаче имам отворена кутия Фризолак, и ако не я изразходя, трябва да я хвърля.Фризовома вече е на свършване.Та...въпроса ми е-да дам ли след това Фризолака или пак трябва да купя Фризовома?
абсурдно е да сменяш едното мляко с друго ,просто защото трябва да изразходиш второто.
Бебето ти е много мъчико,не прави такива смени ,без да се посъветваш с доки.
Виж целия пост
# 11
При запек аз смесвах Фризолак -Фризовом 50 / 50.Дори и след като мина,мисля че давах така около 1,2 седмици.
Виж целия пост
# 12
Ти за 10 лева ли си? След като запека се е повлиял защо ти е пак да си създаваш проблеми.Съгласна съм с  Пълнолуние,че  на толкова малко бебе  на своя глава  не се  сменява млякото и то защото трябва да изхвърлиш една кутия Фризолак.И най добре се консултирай с педиатъра до кога трябва да даваш Фризовом.
Виж целия пост
# 13
Фризовома си е до 1годишна възраст.Обади се и питай,но не мисля че е проблем смесването.Все пак бебето преди Фризовом е пило Фризолак.
Виж целия пост
# 14
Най много да се запече пак,те и двете са на фризо.50/50 смесвай като не ти се изхвърля.Аз не бих робувала на левчетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия