Тъжно ми е...

  • 9 653
  • 30
Заради обидите...
Заради невярата...
Заради жлъчните думи...
Заради това, че когато влезнах в този форум вярвах, че тук пишат хора, които не просто си  "говорят", а с историите, които разказват, наистина искат да помогнат не само на себе си, а и на другите като тях- осиновени или осиновители, осмеляващи се да пишат или само четящи. И заедно да променят не просто живота си, а и отношението на обществото към осиновените и осиновяването.
Явно осиновяването и преживяванията на осиновените ще продължат да бъдат тема табу още дълго време в нашето общество.
Вече не знам какво са думите. Знам, че вярвам на хората, които ги казват. Защото го усещам със сърцето си.
Разбрах, че твърде лесно докато кажем "Осанна!" и вече се чува "Разпни Го!".

"И това ще отмине!"



Виж целия пост
# 1
        dudence  Hug, прегръщам те силно , не знам защо са те налегнали тези тъжни мисли , но не бива да се отчайваме, трябва да гледаме само напред!!!Знаем, че винаги е имало и ще има хора, които се зареждат от нещастието на другите , това са дребни душици , те просто толкова могат , отдавна гледам на тях със съжеление , само си помисли колко са жалки....


   
Виж целия пост
# 2
Dudence,
само мога да гадая защо са те налегнали подобни тъжни мисли,
но няма да излъжа ,ако кажа ,че в много преживяни ситуации те разбирам..ами думите са всичко и са нищо.
Всичко може би от хора ,на които държим ,обичаме ,уважаваме ,ценим и нищо ,ако идват от персона нон грата в живота ни.
Много се озлобиха хората напоследък ,няма дума с която да дефинирам в каква помия се превърнаха човешките взаимоотношения -ако просто някой няма честта да води личен живот и да е достатъчно ангажиран с него и просто се е изказал неподготвен.не си го слагай на сърцето.
Нали знаеш-"И това ще отмине!"
Виж целия пост
# 3
Ами, да. И аз се чувствам толкова отвратена от гадните подмятания и нападки в един съседен нам форум.
Нападнаха една наша приятелка, която носи тяхна фланелка, но повече вика за нашия отбор, така да се каже.
Няма никакви доказателства за нейна намеса в една публикация в друг подобен сайт на част от една "наша" тема. Но поводът идеално пасна на някои, които органично не понасят хора, които мислят различно от тях самите.
Жалка работа, наистина. Само, че като нападаме трябва да помним, че зад ника и аватара стои реален истински човек, който може да бъде жестоко наранен.
Мисля, че й дължат извинение, ако имат изобщо съвест.
Ама нейсе... Всичко отминава и това ще отмине.

Ама ние ти вярваме, приятелко, и те обичаме!   bouquet  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
 Wink
http://www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ
 Hug
Виж целия пост
# 5
Ами, да. И аз се чувствам толкова отвратена от гадните подмятания и нападки в един съседен нам форум.
Нападнаха една наша приятелка, която носи тяхна фланелка, но повече вика за нашия отбор, така да се каже.
Няма никакви доказателства за нейна намеса в една публикация в друг подобен сайт на част от една "наша" тема. Но поводът идеално пасна на някои, които органично не понасят хора, които мислят различно от тях самите.
Жалка работа, наистина. Само, че като нападаме трябва да помним, че зад ника и аватара стои реален истински човек, който може да бъде жестоко наранен.
Мисля, че й дължат извинение, ако имат изобщо съвест.
Ама нейсе... Всичко отминава и това ще отмине.

Ама ние ти вярваме, приятелко, и те обичаме!   bouquet  Heart Eyes


        ПОДКРЕПЯМ!!!!! Peace



     
Виж целия пост
# 6
и на мен ми е тъжно...................
и наистина е жалка историята.
много, много, много жалка...............
фус, мерси за линка. обожавам го този филм......
но лично на мен този ми се чини по-подходящ................http://www.youtube.com/watch?v=ZNeq2Utm0nU&NR=1
Виж целия пост
# 7
и наистина е жалка историята.
много, много, много жалка...............

http://www.youtube.com/watch?v=zrzMhU_4m-g&feature=related
Виж целия пост
# 8
мммммммммм, кеф.
светът е оцелял, защото се е смял. малко повечко хумор не е излишен. пък и идва пролет.
Виж целия пост
# 9
И аз не мисля, че Фусси е злоупотребила.
Дала е съгласие да бъдат цитирани напечатаните и в медиите материали.
За тези тук никой не я е питал или информирал по някакъв начин.

ТЪжно ми е за това и за още сто неща. Даже до рима го докарахме. Sunglasses

 
Виж целия пост
# 10
Знам ,че не е злоупотребила.
Фани, Two Hearts spoko
Виж целия пост
# 11
Много ясно, че съм злоупотребила - взех ужасно много пари за това. Окичих се със слава, въобще страшно много дивиденти получих...
Вярно, част от парите покриват разходите ми за психолог, при който се наложи да тръгна, но все пак останаха и за дрънкулки  smile3508

а и се уча всеки ден от другите мами  да поемам отговорност за собствените си постъпки - това е безценно
Виж целия пост
# 12
Кое е нещото което ни кара да пишем и споделяме в този форум, а не го споделяме в къщи и сред приятели?
Защо го споделяме пред достатъчно много анонимни форумци?
Защо си разголваме душите?
И какво очакваме?

Когато си отговорим на тези въпроси, може би всичко ще ни е ясно...

И така вече 7000 години...
Виж целия пост
# 13
забавлявах се добре с историята за това кой е злоупотребил или не е злоупотребил.
няма да си кривя душата, забавно беше.
да не говорим за реакциите и изтритите постинги. последният беше особено свеж Mr. Green
не в тази тема де, ама той авторът си знае Mr. Greenцял ден съм се хилила после Wink и си го пазя поста..........тва женската глупост край няма...

казах, че няма да наливам масло в огъня. ай стига бе, да не би да повярвахте.

фуске, ко са обяснааш ма кака. ако някой толкова се е дразнил и е искал да е анонимен, де бля месеци наред, когато историите бяха виСимо закачени в зачатие да им се веят...............таковата де.

питам се само, къде е таз трътка, която допринесе за въпросните брожения.
и така нататък............

чак тема се пусна и тежки думи се пишат. и се споменава нам съседен форум. ай сиктир бе.
фланелки, налъми и джапанки. патетика, сълзи, сополи.

вината не е твоя, драга. ти гониш интересите си. а те са продиктувани от добра воля. по някакви причини.
питам се, къде е въпросната девица................
осиновена, неразбрана и най вече нечута.

що не дойде да каже три думи, след като забърка л...та.

http://sitekreator.bg/ddlrg_bs/__27.html

и го намирам за тъпо.................
обаче това е само мое лично мнение.
Виж целия пост
# 14
казах, че няма да наливам масло в огъня. ай стига бе, да не би да повярвахте.

фуске, ко са обяснааш ма кака. ако някой толкова се е дразнил и е искал да е анонимен, де бля месеци наред, когато историите бяха виСимо закачени в зачатие да им се веят...............таковата де.

Ти к'во са, като не стана да подкукуросаме едната страна, дай да пробваме с другата?
А, аз на туй не са фащам  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия