алое вера

  • 1 960
  • 12
има ли мами които дават на децата си алое вера и доволни ли сте благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Давала съм от сиропа за деца, но честно казано при нас ефект нямаше.
Виж целия пост
# 2
Никога не ми е препоръчвано за деца от педиатърката ?! На колко големи деца се дава и за какво ?
Виж целия пост
# 3
става за всички вазрасти за малки и големи дава се за подсилване на имунатасистема
Виж целия пост
# 4
penka07 скъса се вече да рекламираш. Разбрахме вече за умклалор.
Виж целия пост
# 5
има ли мами които дават на децата си алое вера и доволни ли сте благодаря предварително

да, цялото семейство с алое вера се профилактираме
Виж целия пост
# 6
Кажете нещо повече за това алое,какво представлява,как се ползва и т.н. newsm78
Виж целия пост
# 7
до колкото знам в аптеката има алое на хапчита за най различни неща на мен например ми го препоръча един познат за незарастващи рани понеже свекърва ми имаше такъв проблем а тя е и деабетичка и да ви кажа за нас се оказа уникално използва го в продължение на 1-2месица и й реши проблема извинявам се че съм далеч от темата и че ви интересува за деца дали става но за съжаление за тях незнам но предполагам че ще има някъкъв вариант и за по малки най-добре попитай в аптеката
Виж целия пост
# 8
до колкото знам в аптеката има алое на хапчита за най различни неща на мен например ми го препоръча един познат за незарастващи рани понеже свекърва ми имаше такъв проблем а тя е и деабетичка и да ви кажа за нас се оказа уникално използва го в продължение на 1-2месица и й реши проблема извинявам се че съм далеч от темата и че ви интересува за деца дали става но за съжаление за тях незнам но предполагам че ще има някъкъв вариант и за по малки най-добре попитай в аптеката

най-добро е алоето на Форевър ливинг продъктс, в аптеки не се продава, само чрез дистрибутори
Виж целия пост
# 9
за съжаление съм изхвърлила опаковката за да видя дали става въпрос за това на форевър но лично аз съм купувала алое от аптеката такаче го има
Виж целия пост
# 10
за съжаление съм изхвърлила опаковката за да видя дали става въпрос за това на форевър но лично аз съм купувала алое от аптеката такаче го има

Алоето на Форевър е течно, гел от алое вера по 1литър опаковката
Виж целия пост
# 11
това което аз купувах е на капсули/като старите антибиотици/
Виж целия пост
# 12
Ние в къщи редовно консумираме сок от алое вера. Нашият е на Форевър, защото той е най-добър и е истинско Алое Вера. За тези които не знаят ще кажа, че всичко което е различно от течно алое не е полезно, защото алоето е полезно когато не е сушено, варено, на капсули или каквото и да е още. В алоето се съдържат полизахариди, които са отговорни за имунната система и нейното регулиране. Когато суровият гел се нагрее този полизахарид става проста захар и вече няма това свойство да ругилира имунната система. Така че имайте това превид и да знаете какво да купувате и за какво да си давате парите.
Аз най-обичам вкуса на Фрийдъма, детето на боровинката... Въпрос на вкус, но и четирите вида са подходящи за деца  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия