Некадърни гинеколози

  • 2 079
  • 14
 ooooh!
Здравейте, момичета!
Досега предпочитах да чета написаното от Вас, но наскоро ми се случи неприятност, която ми дойде като гръм от ясно небе. Откриха ми многокамерта киста с размери 5,4 см на левия яйчник и близо до нея - миома. има някакви изменения и в матката. Според лекарите трябва да си направя туморни маркери, абразио и да се оперирам, като няма възможност да се приложи лапароскопия. Ако някоя от Вас има опит с тези заболявания, нека ми пише. Благодаря!
За онези, които занапред ще имат моите проблеми - НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р БОГОМИЛА ХРИСТОДУЛОВА ОТ ДКЦ "ЗДРАВЕ" В ПАЗАРДЖИК. Миналата година през ноември бях на преглед при нея заради бяло течение. ако ме беше прегледала внимателно, сега кистата ми нямаше да е толкова голяма и нямаше да се налага операция. освен това имах направление за цитонамазка, което така си остана при нея, без да ми бъде направено изследването. Мързи я да диша! а вероятно е откровено некадърна!
Виж целия пост
# 1
Много съжалявам за това ,което е трябвало да изживееш и са ти причинили !
Виж целия пост
# 2
Благодаря!
Понякога една топла дума струва повече, отколкото преглед при измислен специалист като д-р Христодулова!
Бъди здрава!
Виж целия пост
# 3
Съжалявам за това, което ти се е случило. На всякъде има лекари, които недоглеждат работата си. Аз също съм патила от такива. Надявам се всичко при теб да се нареди.  Hug
Виж целия пост
# 4
Densky, кажи как се реши проблемът при тебе? Знаеш, че личният опит е добър съветник, макар всеки случай да е специфичен.
Момичета, ако имате познати, които някак са успели да избегнат скалпела, моля, пишете във форума или на и-мейла ми. Зая човек с разбити нерви като мен всяка успокоителна дума е добре дошла...   Sad
Виж целия пост
# 5
Съжалявам за заболяването ти,пожелавам ти късмет и бързо възстановяване!Тежко е когато има такива случаи-лекари не си вършат добре работата, а страдат пациентите.
Виж целия пост
# 6
Dora_tz,  какви изследвания си правила и къде ти поставиха тази диагноза.
Виж целия пост
# 7
Densky, кажи как се реши проблемът при тебе? Знаеш, че личният опит е добър съветник, макар всеки случай да е специфичен.
Момичета, ако имате познати, които някак са успели да избегнат скалпела, моля, пишете във форума или на и-мейла ми. Зая човек с разбити нерви като мен всяка успокоителна дума е добре дошла...   Sad
При мен проблема беше друг, но имах късмет, че реших да се консултирам и с друг лекар преди да предприема каквото и да е. Съжалявам, че не мога да ти помогна с нещо по-конкретно. Мога само да те посъветвам да се консултираш и с друг лекар.
Виж целия пост
# 8
Не искам да защитавам лекарката, която споменаваш, но за да се отърсиш от огорчението - понякога нещата се случват много бързо и е възможно след този преглед да са се получили  Rolling Eyes
Желая ти успешно лечение и се концентрирай върху него, а не мисли за негативното!
Виж целия пост
# 9
...ако ме беше прегледала внимателно, сега кистата ми нямаше да е толкова голяма и нямаше да се налага операция.
Разбира се, съжалявам за това, което трябва да преживееш, но искам да те уверя, че една такава киста може да се появи и нарасне неимоверно, за много кратко време и е съвсем възможно да я е нямало тогава, когато тази лекарка те е прегледала.

Сега виждам, че и Н а т и това ти е написала. Не таи огорчение, а се заеми с адекватно лечение на проблема.
Казват, че хората, които са пълни с неприязън, допринасят сами на себе си за здравословни проблеми.
Успешно лечение!
Виж целия пост
# 10
Доре, пиши в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351533.300

Желая ти здраве и бързо и адекватно лечение!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Не се измъчвай сама. Единственото, което трябва да направиш е да се консултираш с няколко добри специалисти. И аз съм в подобно положение, но ме подреди така бургаски лекар. Съвет от мен - вече има достатъчно начини да се информираш в някаква степен и сама кои са най-добрите лекари и варианти за теб. Важното е, че вече си наясно, че имаш проблем - действай не губи време. Успех!
Виж целия пост
# 12
Dora_tz,  какви изследвания си правила и къде ти поставиха тази диагноза.
Извинявай, но сам пуснала темата на сто места и доста време не съм я следила тук.
Видяха кистата и миомата на ехограф. После правих туморни маркери и абразио. Те показаха, че е малко вероятно да са злокачествени. Кистата е 5,9/6,3 см, миомата уголемява матката като при двумесечна бременност. имам и хроничен вирусен хепатит, който е черешката на върха на тортата...
Виж целия пост
# 13
Доре, пиши в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351533.300

Желая ти здраве и бързо и адекватно лечение!  bouquet
Благодаря на всички за милите думи! Чувствам ви много близки и се радвам, че съм потребител на този форум! Нямате представа колко сила ми дава подкрепата на всички ви!
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 14
д-р Милкана Щерева
Голяма скъпчийка, претупва работата си, изстрелва , като автомат какво трябва да направиш, без да имаш възможност да си зпаишеш каквото и да било от всички  медицински термини и т.н. Надрасква ти едно листче с йероглифи, котио и в аптека трудно разчитат и гледа да те отпрати. За нежеланието й да работи, просто не ми се говори, не ходете при нея!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия