Препоръчайте ми фризьор в салона на "Стилист Капанов" в "Стрелбище"

  • 5 000
  • 13
Салона в "Борово", който се намира на ул."Солун" също ми е удобен.
Виж целия пост
# 1
На бул. Дондуков ти препоръчвам Светла или Мария,която е нейна ученичка.

П.с.Редактирах се, бях се объркала.
Виж целия пост
# 2
в Капанов Стрелбище  - Лили.
С две ръце  - много съм доволна , при нея съм от година , по препоръка на приятелка, която я посещава вече цели 6 години  Peace
Виж целия пост
# 3
Aз всеки път ходя при различни, тъй като искам като ми хрумен да ида, да не трябва да запазвам час и не се съобразявам кой кога е на работа.

Ще чакам и други мнения.  Praynig

Или пък други салони/ фризьори в района...
Виж целия пост
# 4
Записах си час при Лили в "Стрелбище", ще пиша по-късно пак.
Виж целия пост
# 5
препоръчвам в надежда .... до 101-во у-ще Мими ....страшна е ...от 15 години все при нея ходя..... единствената фризьорка, която знае как и какво трябва да направи и да ти даде съвет.
Виж целия пост
# 6
Е от Стрелбище до Надежда? Малко е далечко.
Виж целия пост
# 7
    В кв. " Борово" - Юрий. Само в неговите ръце си оставям косата. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
    В кв. " Борово" - Юрий. Само в неговите ръце си оставям косата. Simple Smile
а какви са цените за дамско постригване?
аз от 1 година живея в борово и все още съм в издирване на фризьор, тоест намерих един много добър салон - "васил атанасов", но цените са малко соленички, та искам да сравня....
имаше едни момчета- марин и мишо къде изчезнаха не разбрах
Виж целия пост
# 9
BOTZ79, подстригване, измиване и сешоар в "Стилист Капанов" е от 25 до 35 лв., поне така ми казаха като се обадих.
Виж целия пост
# 10
Honey_R, а Юрий майстор ли е, или ученик? Знам, че цената за подстригване при майстор е по - висока, отколкото при ученик.  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Здравейте! Ходих до Лили в "Стилист Капанов"- "Стрелбище" и съм доволна. Много добре работи и цените са нормални.  newsm10
Виж целия пост
# 12
Радвам се , че си останала доволна, и на мен цените са ми по джоба, а обстановката е много приятна, без да е твърде лъскаво.
Виж целия пост
# 13
Благодаря на mu6moronko!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия