Деца и пиърсинг

  • 7 366
  • 40
Не ме линчувайте само Embarassed Искам да се обърна специално към по-консервативните мами и татковци може би, а и другите да се включат Peace Наште не са консервативни де, ама специално за пиърсинг и татуировки...ц...хич не щат и да чуят Cry
Та въпроса ми е дали бихте позволили на детето си един ден да си направи пиърсинг, ама така на 13,14,15 годинки...  И с какви думи биха ви омилостивили децата ви? Колко ви трябва, за да приемете решението им? newsm78   Една от причините майка ми да не иска да се пробивам е, че съм доста алергична и се изприщвам често, а дали това изобщо има значение... #Crazy

Моля ви отговорете, защото е много важно за мен Sad
Виж целия пост
# 1
Бих му дала.Като знам аз как се чувствах преди да ми разрешат наще. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Бих му дала.Като знам аз как се чувствах преди да ми разрешат наще. Rolling Eyes


А я кажи как ги нави? Party
Виж целия пост
# 3
Първо казах на майка ми че много искам обеца на пъпа или езика.Тя мърмори мърмори и накрая се отказа.Каза ми само:Питай баща си.Ако той ти даде.Тогава го питах и му казах:Тате искам обеца на езика а той:АААААААА на езика не.В никакъв случай.После викам:Поне на пъпа.Той вика:АА добре.На пъпа лятото може.Днес си взех обецата.Само трябва да реша кога да ида
Виж целия пост
# 4
Амиии, ако имам дъщеря на 13г. и дойде да ми каже, че иска обица на носа или езика направо ще я отрежа  af smile3513 smile3513 smile3513
За обица на пъпа ще трябва да ме врънка повечко време...например докато ми писне  Mr. Green
Т.е не бих позволила да си сложи нито на езика, нито на устата, нито на веждата. Евентуално на пъпа и носа  Thinking Може би, защото на мен ми харесва пиърсинг само на тези места  newsm78
Виж целия пост
# 5
Биби, а има ли нещо, което би те умилостиви някак и да и позволиш Flutter
Виж целия пост
# 6
Ами да ти кажа ли нашите много трудно се навиха да си сложа обеца на веждата(особенно баща ми).Но аз ги дрънках сигурно близо две години и ми разрешиха чак преди 3месеца някъде (скоро ще направя 17год.).Незнам ти на колко си години, но според мене поизчакай някой друг месец(година), ще ти кажа и защо да изчакаш,да не да си помислиш че се правя на голяма.
1-во: Твърде е възможно след някой месец да ти мине мерака и вече да не искаш обеца(където и да е)
2-ро: Като станеш малко по-голяма е по-вероятно родителите ти да ти разрешат такава манипулация.
Немога да ти кажа точно как умилостивих моите за пиърсинга на веждата, не си спомням. Помня че първо навих майка ми, а след това тя спомогна да убедя баща ми.
Виж целия пост
# 7
Аз наистина я искам от малко преди нова година. Исках и на езика, и на веждата и почти на всякъде, ама на пъпа наистина не съм се отказала и ми е голям мерак tooth
Виж целия пост
# 8
Сега когато дъщеря ми е на две години си мисля че бих и позволили доста неща,но след 10-15 години не мога да гарантирам че ще съм на това си мнение newsm78.Мен лично родителите ми не са ме спирали в нищо  Hugи дано живот и здраве успея да се държа с малката така както и те с мен Praynig.А колкото до пиърсинга една позната(на 19)си сложи на пъпа,майка и знае,но баща и е още е в неведение Laughing.
Виж целия пост
# 9
Абе я вземи изчаки още някой друг месец и току виж ти минал мерака и за обеца на пъпа  Laughing Laughing (така както ти е минал за обеците на другите места).
Иначе те разбирам идеално и аз така като тее голям мерак имах, ама сега кат ознам колко подръжка изисква (поне моята обеца,понеже е на нежно място).Бързо се замърсява, възпалява, че дори и гной е събирала веднъж  ooooh! Неприятно е, ама нали ми беше мерак, пък и още си я харесвам, си се грижа за нея.
Абе я кажи ти на колко си години?? Thinking
Виж целия пост
# 10
Мисля че като стане на 16 вече няма да мога да му забранявам такива неща.Дори да му забраня, той като ми се прибере вкъщи с такова нещо да го върна ли?!Според мен обица на пъпа на 17 г. си е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 11
Абе я вземи изчаки още някой друг месец и току виж ти минал мерака и за обеца на пъпа  Laughing Laughing (така както ти е минал за обеците на другите места).
Иначе те разбирам идеално и аз така като тее голям мерак имах, ама сега кат ознам колко подръжка изисква (поне моята обеца,понеже е на нежно място).Бързо се замърсява, възпалява, че дори и гной е събирала веднъж  ooooh! Неприятно е, ама нали ми беше мерак, пък и още си я харесвам, си се грижа за нея.
Абе я кажи ти на колко си години?? Thinking


На 14 съм. И съм сигурна, че я искам Flutter
Виж целия пост
# 12
Де да знам, сигурно като стане на 15 поне Thinking, ама кой знае дотогава какви нови моди ще наизлезнат. Whistling
Виж целия пост
# 13
Аз не бих позволила на моето дете. Полудявам само като си помисля за подобно нещо. Сещам се, че преди исках да си правя татуировка на глезена и майка ми ме спря. Сега съм й много благодарна за това.
Виж целия пост
# 14
За татус и аз ще се замисля, защото това е нещо постоянно, докато пиърсинга можеш да го махнеш винаги и няма последствия. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия