Време ли е за жълтък?

  • 1 405
  • 23
Здравейте,мами!В сряда бяхме на консултация и педито ми каза да въвеждам вече жълтъка.Бебка е на 6м. и половина,досега съм въвела зеленчуковите пюрета и някой плодови,пробвах каши, но тя не ги харесва и повръща от тях.На изключиелно кърмене сме и сега сме 7 100кг.Започнах захранването на 5 м. и половина.
Благодаря предварително!!!!!!!!!!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Аз още не съм въвела жълтък, захранвам от повече от 2 месеца вече. Мисля, че ви е рано.  Peace
Виж целия пост
# 2
Мисля, че жълтъка може да почака  Peace
И аз започнах със захранването на 5 месеца и половина и жълтък дадох едва преди седмица (т.е 3 месеца след това) и то защото ми донесоха пресни яйца  Rolling Eyes. Иначе щях още да отложа...
Виж целия пост
# 3
Аз го въведох на 7м. Вече беше захранена с плодови и зеленчукови пюрета. Започнах със съвсем малко, четвъртинка от четвъртинката, сега вече четвъртинка. Има доста разнопосочни мнения от кога да се въведе жълтък, прецени Peace
Виж целия пост
# 4
8-9 месеца е подходяща възраст за въвеждане.
Аз го въведох когато дъщеря ми беше на 10 месеца.
захранване с жълтък
Виж целия пост
# 5
Детски алерголог ме посъветва да изчакаме със жълтъка до 10-ти месец, след зеленчуковите пюрета да почна да въвеждам месните, после попара и чак тогава жълтък.
Виж целия пост
# 6
Жълтък дадох чак на 1год.,но аз имах опасения за непоносимост.Мисля,че към 10м. е нормално да се даде.
Виж целия пост
# 7
Според мен е още рано ние сме на 7мес и половина и мисля да изчакам.И моята педи ми каза ама тя ми каза и на 40дена сок да дам Wink.Иначе мисля че може и сега да захраниш.
Виж целия пост
# 8
Моето педи ми каза да дам жълтък две седмици след зеленчуковото пюре или две седмици преди месно.Това ми го каза информативно,щото аз не го захраних след втория месец както ми нареди. Naughty
Виж целия пост
# 9
И аз все още не съм предложила жълтък....смятам на Великден да му дам да опита  Joy #Crazy
Виж целия пост
# 10
Детенцето ти още е малко за жълтък, а и все още е в началото на захранването. Ако го оставиш за около годинката, няма да сбъркаш.
Виж целия пост
# 11
Според мен е доста рано. Аз дадох жълтък след като беше започнал да яде добре зеленчукови,а и някои месни пюрета
Виж целия пост
# 12
и според мен е добре да изчакаш,освен ако при изследванията не ви е показало че хемоглобина е нисък,но ти решаваш
Виж целия пост
# 13
Аз малко позакъснях с жълтъка, дадох го на 11 месеца, но най-добре според мен е на 9 месеца най-късно. Peace
Виж целия пост
# 14
А кръвни изследвания правени ли са му на детето? Колко му е хемоглобина? При нас беше под нормата, 99, затова въведох жълтък след 6. месец. Ако ви е в границата не бързай , но в противен случай е добре да го въведеш                     
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия