Усещане за мъж...

  • 6 074
  • 104
Кои са нещата, които ви привличат в един мъж?
Кои са местата, на които първо се спират очите ви, когато поглеждате един мъж?
Уточнявам, че тук търсим привличане само на физическо ниво, не говорим за характер, интелект, чувство за хумор, маниери, възпитание и т.н.
Говорим за онези 2 секунди, които според науката са ни достатъчни, за да преценим на подсъзнателно ниво дали харесваме някой...

Аз обръщам внимание на очите, пръстите на ръцете, гласа, дупето.

Вие сте...
Виж целия пост
# 1
Колко е висок,понеже аз съм висока; дали има стегнато тяло(изцяло,не дупето).
Виж целия пост
# 2
Гледам пръстите на ръцете, зъбите, очите, гласа, височината и как ухае.Последното го разбирам дискретно, да не разбере човека, че го душа Mr. Green Но ако всичко това е притежание на умна глава е още по-хубаво....
Виж целия пост
# 3
О да, и за мен е важно как ухае  Mr. Green, също очите и ръцете. Разбира се, държа да не е дебел  Laughing
Виж целия пост
# 4
В общи линии през целия си живот съм си падала по един тип мъже и не мога да избягам от него - нежни и по скоро слаби. Разни яки пичове не са ми тръпка.
Очите, пръстите на ръцете, устните, гласа, са сред най съществените неща, които ме впечатляват.
Виж целия пост
# 5
Очите и устните...според мен говорят най-красноречиво...ако човек може да чете сигналите.
Виж целия пост
# 6
За мен е важно излъчването. Не мога да кажа какво гледам - дали очи,дупе или ръце... newsm78 Комплекса от неща,които лъхат от мъжа....
Като се замисля нито един от мъжете в живота ми не е бил красив.Но пък...са ме привличали някак си  Peace

Нямам стереотип,който да харесвам.Но в никакъв случай не обичам руси мъже...!!!
Виж целия пост
# 7
Най-вече очите. А така също дали е висок, да не е много слаб и да е с хубаво стегнато дупе!
Виж целия пост
# 8
Ръцете, очите и гласа най ми въздействат.
Виж целия пост
# 9
Лицето като цяло, пръстите на ръцете, държанието, чистоплътноста.
Виж целия пост
# 10
За мен са много важни зъбите,трябва да си ги мие редовно и да са бели(те си ли4ат когато са измити и кога не са).И после са устните,обожавам големи мъжки устни,а не малки и свити навътре(тип маймунка).И после как ухае,това съ6то ми е много важно.
Виж целия пост
# 11
Ами очите  #Crazy; не обичам прекалено слаби и ниски мъже, да са добре сложени.
Виж целия пост
# 12
Дупето Wink
Виж целия пост
# 13
усмивката,очите
излъчването ,ръцете, о и гласа
Виж целия пост
# 14
Устните ( плътни ), очите ( тъмни и студени ), брадичката ( квадратна с трапчинка ).
Мъжка структура, рамене по-широки от талията и ханша, изразен трапец.
Да има коремче.
Ръцете, да са мъжки ( тук, разбира се моето виждане ). Да не са с дълги и тънки пръсти.
Излъчването, като цяло. Винаги са ме привличали един и същи тип мъже. Не вярвам за вбъдеще да ми се промени вкуса.

п.п. И да е около 100 кг. Може и повече, ако е по - висок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия