Скуката чудеса прави...

  • 4 887
  • 65
Хващам се понякога, как поради чиста и неподправена скука върша толкова много, та чак не си вярвам после....
 
Ако искате, споделете, към какво ви подтиква скуката!?
Виж целия пост
# 1
Към ядене,за което после съжалявам.
Виж целия пост
# 2
Сещам се едно изречение от Харуки Мураками, което много ми хареса- Много хора се опитват да избягат от скуката, аз искам да съм в епицентъра й.
Благодарение на скуката аз съм открила занимания, които впоследствие ми станаха и хобита.
Странна птица е човекът- хем не му е хубаво да работи много и да "няма време за себе си", хем му е скучно, когато няма какво да прави. Или това, което прави, не го интригува достатъчно.
Виж целия пост
# 3
Към ядене,за което после съжалявам.
и аз  Confused
Виж целия пост
# 4
скучаеща жена, скрита лимонка ....
Виж целия пост
# 5
скучаеща жена, скрита лимонка ....
А скучаещите мъже тротилки ли са? Минохвъргачки ли? Що ли?
Виж целия пост
# 6
Никога не скучая, не знам защо, може би просто така съм устроена  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Към шопинг ме подтиква и други глупости  Whistling
Виж целия пост
# 8
Скуката ме подтиква към писане във форума.
Пиша ли - значи ме е хванала скуката.
Виж целия пост
# 9
Никога не скучая, поне от 15 години не ми се е случвало
Виж целия пост
# 10
скучаеща жена, скрита лимонка ....
А скучаещите мъже тротилки ли са? Минохвъргачки ли? Що ли?


друго хвърлят ... справка темата за свършването.
Виж целия пост
# 11
Хващам се понякога, как поради чиста и неподправена скука върша толкова много, та чак не си вярвам после....
 
Ако искате, споделете, към какво ви подтиква скуката!?


Ами аз не скучая, ама еднообразието ме подтиква към разни неща. Сега съм се отдала на създаването на хоум-мейд красоти.

Сещам се едно изречение от Харуки Мураками, което много ми хареса- Много хора се опитват да избягат от скуката, аз искам да съм в епицентъра й.
Благодарение на скуката аз съм открила занимания, които впоследствие ми станаха и хобита.
Странна птица е човекът- хем не му е хубаво да работи много и да "няма време за себе си", хем му е скучно, когато няма какво да прави. Или това, което прави, не го интригува достатъчно.

Абсолютно правилно  Peace
Виж целия пост
# 12
Рядко ме обхваща скука. Но в общи линии само глупости мисля като скучая.  Mr. Green

Виж целия пост
# 13
уф,нямам време за скука  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
 Изнервям се като ми е скучно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия