Изпълнение на плосък покрив

  • 4 026
  • 10
Започваме да строим къща (в София), която завършва с плосък покрив. Бих се радвала ако споделите опит или препоръчате фирма, която да го изпълни качествено. Хубаво е изпълнителят да има опит в областта. Благодаря
Виж целия пост
# 1
Темата е много хубава. Плоските покриви са много красиви, но доколкото разбрах са трудни за поддръжка. В София почти всички аристократични сгради са с такъв. И аз исках такъв за къщата си, но от прочетеното в ИТ научих, че е трудно да се направи добре хидроизолацията и топло такава. Майсторите трябва да се големи специалисти.

Ще следя с интерес темата.  Дано да стане хубаво bowuu, желая ви успех. После ще споделите опит.
Виж целия пост
# 2
Не е нужно майсторите да са големи специалисти, просто трябва да не са малоумни и да изпълняват хидроизолацията по детайл, а не да правят свободни съчинения.
Виж целия пост
# 3
Майсторите трябва да се големи специалисти.
Аз точно затова пуснах темата, че много се чудя за изпълнител newsm78
Дано опита, който ще споделя да не е "удавихме се" Mr. Green
Виж целия пост
# 4
В София има доста добри фирми за хидроизолации, както и такива които да продават материали. Ако искаш мога да ти дам координати на фирма която да ти предложи подходящ детайл и съответно изпълнител.
Виж целия пост
# 5
Работя в такава фирма (поне докато не забременях де  Mr. Green ) и също мога да ти препоръчам фирма - или поне да те ориентирам за материали, начина на изпълнение и какво трябва да следиш, когато ти правят офертата  Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря момичета! Като напреднем с грубия строеж ще ви звънна! Благодаря ви
Виж целия пост
# 7
Успех с напреването. Дано да сти готви по-бързо. И да стане хубаво!!!!!!! Naughty
Виж целия пост
# 8
Нужен ти е проект,а изпълнители се намират.Има много съвременни материали за твоя случай,важно е какви ще ти заложат в проекта,в зависимост от конкретната ситуациа.Няма нищо сложно и необичайно,ако попаднеш на професионалисти.
Виж целия пост
# 9
Не е нужно майсторите да са големи специалисти, просто трябва да не са малоумни и да изпълняват хидроизолацията по детайл, а не да правят свободни съчинения.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е майсторите да са големи специалисти,защото ако не е направен добре покрива може да задържа водата,която се събира когато вали и започват едни течове,влаги и т.н.В България всички знаем че е пълно със специалисти,които разбират от всякаква работа,но за хидро и топло изолацията трябват наистина добри майстори.Изолацията се прави,защото удължава живота на сградата и  спестява  електроенергия.Една зле направена изолация не прави нито едното,нито другото.
На авторката не мога да препоръчам фирма,но мога да й дам съвет какво трябва да гледа когато наема такава.Задължително фирмата трябва да й даде гаранция,че няма да й протече покрива поне 20години,а ако това се случи ремонта да е за сметка на фирмата.И освен това фирмата трябва да има сертификат от фирмата производител на хидроизолационните материали че може да извършва такава дейност.Същото се отнася и за майстора,тъй като той прави определена работа от фирмата производител се издава сертификат с името на майстора и друг с името на фирмата изпълнител.Но не съм много сигурна колко фирми и майстори разполагат с такъв.
Виж целия пост
# 10
Момичета попаднах на темата преди време и очаквах развитие и аз да мога да се включа но уви. Вече два месеца и няма развитие.Ние също сме на този хал.Но по трудното е, че сме в Бургас.Някои фирми предлагат услугите си но без завършване на обекта както ние го искаме.Покрива ще е ползваме през летните месеци и подлежи така както се изразяват на отъпкване.И накрая трябва да се завърши с облицовъчни плочи.Всяка фирма си прави хидро или топло изолацията и толкоз.А след това ще каже ми то ние не сме виновни ,който е сложил облицобъчните плочи него дърпайте за течове...И така в омагьосан кръг...
     А говорим за  професионализъм не за евтина работна ръка от Балкана.!!На толкова много неща съм се начела че свят да ви се завие.
Ако можете помагайте?!! Sad Cry Praynig Thinking Naughty Stop Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия