Мьжете,техните професии и наШите мераци...

  • 7 316
  • 90
Има вече тема за това какво ви привлича в един мъж,но мен ме интересува дали имате слабост към мъже с определна професия newsm78
Аз например си падам по мъжете с униформа Crazy...полицай,пожарникари,охрана.....
Когато се запознахме с мъжа ми той работеше  като охрана и естествено си имаше униформа,не казвам че съм го избрала само заради това ,но просто така се случи....
Сигурно има жени ,който имат слабост към монтьори с омазани в масло гаЩеризони,или лекари с бели или друг цвят престилки,или типичната сцена за изневяра в повечето филми с ел.техника или доставчика на бутилките с гас или куриер...
Вие сте.....
Виж целия пост
# 1
Монтьори, строители и всякакви професии с омазани, мръсни , груби ръце , тц!  Naughty
Ей такава работна обстановка като на аватара ми в момента ми е много секси.  Crazy
Виж целия пост
# 2
Има вече тема за това какво ви привлича в един мъж,но мен ме интересува дали имате слабост към мъже с определна професия newsm78
Аз например си падам по мъжете с униформа Crazy...полицай,пожарникари,охрана.....
Когато се запознахме с мъжа ми той работеше  като охрана и естествено си имаше униформа,не казвам че съм го избрала само заради това ,но просто така се случи....
Сигурно има жени ,който имат слабост към монтьори с омазани в масло гаЩеризони,или лекари с бели или друг цвят престилки,или типичната сцена за изневяра в повечето филми с ел.техника или доставчика на бутилките с гас или куриер...
Вие сте.....
И аз си падам по мъже в униформа. Crazy Моя още си има униформа и щом се стегне за работа ми идва да не го пусна Mr. Green
Виж целия пост
# 3
да, имам предпочитания, но те не са непременно свързани точно с професия. всичките ми приятели са изключително силни в математиката. за сведение, аз нищо не разбирам от тази дисциплина - на обратния полюс съм. и колкото по-интелигентен е един мъж, толкова повече ме привлича обикновено.
Виж целия пост
# 4
Да. Имам слабост към боксьорите, както и към представители на силови и/или бойни спортове.
Виж целия пост
# 5
Монтьори, строители и всякакви професии с омазани, мръсни , груби ръце , тц!  Naughty
Ей такава работна обстановка като на аватара ми в момента ми е много секси.  Crazy

Това си е класика... Heart Eyes
И на мен ми допада  Blush
Виж целия пост
# 6
pasinet, при мен е точно обратното, всички мъже в костюми не са мой тип. Години наред съм работила в офиси с такива, скука голяма, никакъв интерес не са ми провокирали. За толкова години една авантюра на работното място нямам  Simple Smile С мен са в безопасност банкери, мениджъри и др. костюмирани особи, няма да им скоча в никакъв случай  Wink
Виж целия пост
# 7
 Нямам слабост към мъже с определена професия.Обаче знам със сигурност кои ме отблъскват.Това са шофьори (особено таксиджии), строители, селскостопански работници, монтьори, някои спортисти.Много мразя и мъже в костюми.
Виж целия пост
# 8
Признавам само една униформа- генералската Mr. Green

Майтапа настрана, падам си по полицаи, лекари, техници, футболисти, но все пак трябва да са сексапилни, ако не са, условието униформа не ми действа. И в допълнение също не ми въздействат костюмирани мъже, по скоро харесвам леко небрежните с леееко набола секси брадичка.
Виж целия пост
# 9
Мъжете с униформи привличат подсъзнателно всички жени, доказано е.
Аз си падам по тия с директорските униформи, и подсъзнателно и съзнателно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Нямам слабост към мъже с определена професия.Обаче знам със сигурност кои ме отблъскват.Това са шофьори (особено таксиджии), строители, селскостопански работници, монтьори, някои спортисти.Много мразя и мъже в костюми.

Че то остана ли нещо?  Laughing
Виж целия пост
# 11
Въобще нямам припадъци по нищо конкретно  като професия..
Верно, не си падам по строители, общи работници и тн - заради асоциацията с по-ниския интелектуален статус..Полицаите - също..
Обаче, това не значи че ако в някакъв период се наложи любимия да "копа" - ще ми избяга меракът..
Хич..
Гаджето, горкото, по задължение ходи есенно-пролетно все с костюми..
В началото ми е секси, към края вече ме изнервя яко..
Лятото обаче си ходи по една фланелка и къси гащи (образно)..и ми е адски секси..
Ама към септември пак закопнявам за костюма.. Laughing
Виж целия пост
# 12
Нямам слабост към мъже с определена професия.Обаче знам със сигурност кои ме отблъскват.Това са шофьори (особено таксиджии), строители, селскостопански работници, монтьори, някои спортисти.Много мразя и мъже в костюми.

Че то остана ли нещо?  Laughing
  Костюмарите като махнат работното облекло след края на работния ден бива.Останаха и лекарите, пилотите, артистите.
Виж целия пост
# 13
Моделите на бельо.....напълно съвместяват професията си с моите мераци...
 Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Моделите на бельо.....напълно съвместяват професията си с моите мераци...
 Mr. Green

Тия па по никакъв начин не могат да ме развълнуват.  Друго си е да си развихриш въображението по време на оперативка например, какво ли се крие под широкия панталон с ръбче..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия