За шишетата

  • 2 972
  • 78
Здравейте момичета,наскоро започнах да се подготвям и да купувам разни неща за бебето,но имам един въпрос какви шишета да избера: тези стъклените или пластмасовите?Според мен стъклените са по тежки и може би по неудобни,но пък тези пластмасовите все пак като се затоплят дали наистина са толкова безвредни?А и дали да избера Авент или Чико newsm78?
Ще се радвам да споделите и вашето мнение по въпроса Peace
Съжалявам, ако вече сте коментирали този въпрос,но аз не успях да открия нищо.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Аз лично купих Чико. Три шишета - едното анатомичното за новородени, второто от 150 мл и третото от 250 мл. Доволна съм. никога не съм ги стерилизирала. Просто ги заливах с вряла вода и ги миех с четка.
Виж целия пост
# 2
ами ние сме с пластмасови на чико но и авента много го хвалят каквито вземеш според мен няма значение шишето а дупката колкото по малко ме отворчето толкова по добре за бебока
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам стъклените на Бфрее.По-тежки са наистина,но според мен в пластмасата има вредности.
Виж целия пост
# 4
Широко гърло BFree полипропилен - непрозрачни
Виж целия пост
# 5
С първото си дете полазвах пластмасови Авент.Доволна съм  Peace
Но сега мисля да взема стъклените на Нук.По хигиенични ми изглеждат,а и няма да се притеснявам ако сипвам сок или други течности вътре  Peace
Виж целия пост
# 6
Преди да родя бях взела от почти всичките марки шишета #Crazy-то не бяха Чико,то не бяха Линдам,Нуби... Авент.Е вярвай ми не иска друго освен Авент.
Виж целия пост
# 7
Пластмасови, разбира се - безвредни са и са леки.
Аз ползвах Чико. Доволна съм, но и другата марка е добра.
Сега трябва да избереш, защото каквото купиш с него ще си до края. Аксесоарите и бибите за всяка марка шише са различни.
Виж целия пост
# 8
Взех си стъклено за вода, но кърмих много дълго и бебо не искаше дори вода да пие, така, че ми стана излишно.Когато почнахме соковете купих на Бифрии някакво пластмасово на което пластмасата била безвредна.И така само с едно шише........... Grinning Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Аз съм за стъклените! Тежко за кого - новороденото не си държи само шишето, а на теб едва ли ще ти дотежи толкова. Стъклените шишета са много издръжливи на удари /колко пъти пада по теракота от плота/, по-безвредни са от пластмасовите и за разлика от тях се мият лесно. Няма пластмаса, която да не поеме цвят на сок, примерно или мазното от АМ. А стъкленото се мие много лесно и не се захабява.
Виж целия пост
# 10
Преди да се роди синът ни, бях купила две пластмасови на д-р Браун, но ако в момента ми предстоеше тази покупка, бих купила задължително стъклени с голям отвор.
Виж целия пост
# 11
Ползвам на Авент.Не съм имала други , за да сравня.
Виж целия пост
# 12
Купих 2 пластмасови на Авент по 150 мл. Мисля да кърмя и ще ползвам 1 за вода (евентуално) и 1 резервно.   newsm78
Виж целия пост
# 13
ползвам чико и авент пластмласови, мия, сменям на 3-4 месеца -нямам проблем.
Виж целия пост
# 14
Ползвах на Авент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия