"Мънички момченца и момиченца, тичайте навън за първите кокиченца!"

  • 20 029
  • 311

Ние сме 212 мами и 1 кака
и имаме

132 момченца                                   и                                   113 момиченца


Много скоро Анастасия на мама  V.I.V.I  ще си е у дома! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Нашите ангелчета



Илиян на мама tina77 Flowers Rose Flowers Rose
Стилиян на мама ilyova Flowers Rose Flowers Rose
Виктор на мама мама милка Flowers Rose Flowers Rose
Тея на мама iff2  Flowers Rose Flowers Rose
Стефи на мама mimka73 Flowers Rose Flowers Rose
Алекс на мама pikolinka  Flowers Rose Flowers Rose


Нашите деца


Как да кача и надпиша снимка за колажа?

1. Качвате снимката
2. Връщате се  в албума
3. Цъквате на албума (да го маркирате)
4. После кликвате на Организирай албума (това се намира в ляво където се показва избраният от вас албум)
5. След като ви отвори албума над всички снимки в дясно има едно бутонче "Опиши снимките", натискате го, отивате на вашата снимка, цъквате на нея, пишете си описанието и давате потвърди.
6. Моля в описание да има името на бебето и никът на мама!

Предишни теми:

До майките на недоносени бебчета
Недоносени деца 1
Недоносени деца 2
Недоносени деца 3
Недоносени деца 4
Недоносени деца 5
Недоносени деца 6
Недоносени деца 7
Недоносени деца 8
Недоносени деца 9
Появих се рано-рано! Теб да видя исках, мамо!!!
Поизплаших рано мама, но сега радостта й е голяма!
Исках само бързо да излезна и в живота твой, мамо аз да влезна! 
Бързах аз да се родя, с обич мама да даря!
Късметлийчета са всички, на мама милите душички!
По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени
Девет месеца не чаках, рано-рано аз проплаках
Мамино палаво детенце, защо не искаш пюренце?
Мънички сме ний родени и от Бог благословени
Родих се мъничко човече, а какъв юнак съм вече
Мило сладко мъничко човече, Дядо Коледа пристига от далече
Коледа е вече мъничко човече, подаръци милион, ти носи тя с поклон!
Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!
You were always on my mind
ПАзи се борче, идва малко храбро скиорче
Мила моя мамо, колко те обичам само!


ФОТОАЛБУМ smile3509

потребител: herobaby
парола: ******
(паролата може да се разбере с ЛС до авторката на темата)


Предложения за заглавия на темата:

"Навън е топъл пролетен ден, цветенце ще получи мама от мен" - An - Mari
"Let the Sunshine In" - An - Mari
"Малките ни деца, ще се борят с шарени яйца" - Nefertiti


Виж целия пост
# 1
Хей, аз ли съм първа!
Къде сте се покрили всички?

 Семирамида   bouquet

Ще кача  снимка на Кристи да я има и нея в колажа.
Виж целия пост
# 2
Ех silvanka1, изпревари ме. Тамън се гласях да съм първа Wink
Дано най сетне дойде тази пролет, че ще ни отиде заглавието  Laughing

АнМари, зестита прическа Simple Smile Чакаме снимки

Тази нощ и ние не сме спали (аз и Лора имам предвид). Тамън си лягах към 12:30 и Дани като се разпъшка нещо и ревна, събуди Лора и тя до 2 не можа да заспи. Оставям я уж сама да си заспива и аз да лягам, но тя след 5 мин надава вой... то не беше вода, после "пипе" имала  ooooh! и така до 2. В 7:50 скокнаха и двамта.

Виж целия пост
# 3
СИлванка и Нефертити качете по една снимка в албума "За КОлажа", а Ан - Мари като има време ще ги вмести в колажчето ни  Hug
ХЕлче и ние снощи с вероника имахме изпълнения.  Laughing
Батко и беше на РД тук наблизо в един съседен блок и като се прибра погледа малко телевизия, но явно е бил много уморен и си оправил леглото и си легнал, обаче аз хич не съм и разбрала, ние гледахме с таткото един филм в кухнята. Извиках я по едно време, нахраних я и пак я пуснах да ходи. Отивам към десет часа да я  къпя и да ляга и гледам батко и спи, а тя права до леглото прилягва обаче до него Laughing. Изкъпах я и я сложих да спи, ама неще, то не беше въртене, ставане, лягане, с триста зора заспа в 11,30. Обаче баща и дойде да си ляга към 12,30 и тя пак скочи и като видя че си е на леглото, а не при мен на спалнята рев, едва я придумах да си легне.  Спа много неспокойно през цялата нощ, а сутринта в 8,00 скочи и край, това беше, сега я сложих да спи в 13,03 и моментално заспа!
При нас снегът спря и изгря слънце, Laughing дано да се стопи до утре, и да се стопля пусто време! Hug
Виж целия пост
# 4
Дани, оправих един неработещ линк. Да не се чудиш защо съм те моднала Simple Smile Линка за предната тема беше объркан.

Аз имам една стара снимка на Криси, от майската тема Simple Smile Силванка, ама сложи нова, да я видя колко е пораснала Simple Smile

Алекс днес няма да може да се наспи. Дияна си оправя стаята. Голямо събитие Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Здравейте. Hug
Чаках новата темичка да се разпиша Wink.Шегувам се Embarassed. Просто няма нищо интересно около нас. В събота отскочихме до Сандански да разгледаме евентуалните квартири. Едната не става. Изобщо не ме кефи Sick. А за апартамента-на жената й беше паднала батерията и нищо не направихме #Cussing out. Затова сега ще молим един познат да я снима и да ни прати снимки. Че онзи с грозната квартира каза,че за априлската ваканция всичко се пълни. Дано става апартамента Praynig. Ние най-вероятно обаче ще дойдем в събота,защото още не знаем как ще го съчетаем с пътуванията и работата на таткото. Май няма да е зле да си разменим вече и телефони за връзка,а Blush? Иначе ще трябва да се издирваме из парка Crazy.
ХУбаво е ,че Алекс вече е по-добре Heart Eyes.
Ние пием това ескимо ,ама Мария почти винаги повръща от него Sick. В чудо съм се видяла как да го замаскирам. Алекси-давай идеи. Как го даваше на Коки?
Пак ми е много нервно-утре сме на логопед и психолог. Много ме е страх Sad. Стискайте ни палци Praynig Praynig Praynig.
Виж целия пост
# 6
Мидичке, не се притеснявай, всичко ще бъде наред  Hug Ще стискаме палци  Peace
А за телефоните не се притеснявай, ще си ги разменим, на лични може би. Аз иначе ще си взема лаптопа, а в апартамента има интерент, така че ще се включваме от време на време да споделяме впечатления  Wink
Виж целия пост
# 7
Ан - МАри, браво на ДИана  Peace, и Ицо днес го хванах да подрежда, ама само по бюрото му  Mr. Green, абе тия деца са опасни прибира и събира разни хартийки и боклуци, писнало ми е вече,   #Cussing out бюрото му е пълно с играчки няма къде да седне да учи Sick
А ти не се тревожи, аз все бързам като правя нещо,  Sick  и все недоглеждам,  Rolling Eyes  та като видиш, че нещо не съм направила както трябва веднага ме поправяй. А там в началото има един текст - дето едни от мамите си чакат дечицата, ама това е вече толкова старо и си мислех да го махнем, да включим в табличката новите мами НЕфертити, ВИви и дечицата им, само че табличката май само ти можеш да я коригираш. Ако и нещо друго не ти харесва или имаш друга идея за нещо - ти си на ход Wink. А и другите мами, кажете си мнението и дайте някакви предложения, ако имате идейки за началната ни страничка. Аз си мислех и друго, за преведената статийка в темата на ВИви, дали неможем да си направим нещо като листовка или брошурка и да си го вкараме като линк и него в началната страничка, но ще трябва доста да го преработим де.  newsm78 Аз си мислех да е нещо като "МОето недоносено бебче, съвети, препоръки или нещо подобно".
МИдичка, надявам се, че все пак ще дойдете и ВИе с МИми на САндански, а как ти се стори днес времето там, по топличко ли беше,  newsm78 успя ли да намериш кухнята и как стоят нещата с нея, ти записа ли се. Аз ти пратих тела на лични, ама ако и нещо друго се сетиш казвай Blush
ГЕрито нещо и тя се поизгуби днес  newsm78
Виж целия пост
# 8
И Виви и Нефертити ги има в таблицата. Те са в "2009".
Преведената статия може да се сложи в "Библиотека".
За файла: кликвате Edit this page (редактирай тази страница), след това (request access to this document). А мога да дам пермишън и по мейл.

Бюрото на Дияна е в същият вид. Изобщо не го използва. Използва го са склад. Всичко може да се намери на него, вкл. и изпрани сгънати дрехи Simple Smile
Ако ги оставя за седмица-две ще се зарият в боклуци. И понеже снощи беснях, днес Дияна и Джони чистят. Аз мих съдове в кухнята, Джони пристига и ми реве "цялото тяло ме боли" Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Дани-стига всичко да е наред-там сме. Само не е много сигурно кога точно ще дойдем. Но се надявам най-късно в събота да сме там. Таткото ни чака да му потвърдят една командировка и тогава ще знаем със сигурност. В Сандански със сигурност е по-топло от София. Ние нямахме много късмет с времето ,де. Валеше дъжд и духашв вятър. Но до 1-ви има още време -ще изгрее слънце. Кухнята незнам къде е. Още не сме се записали. Но тази седмица ще дам акта за раждане на съседката ,та баща й да ни запише. Ще я разпитам и по-подробно за адреса на кухнята.
Виж целия пост
# 10
 HugПривет Hug
Ние с Жоро, бяхме извън бургас Grinningсега се прибрахме, даже багажа не съм оправила.бързам да ви видя ,как сте.
Семирамида ,стана ми бърканата баница Simple Smileмного вкусна беше.рових се в подфорума ,за готварски рецепти.От там взех ,рецептата.
мидичке HugВсичко ще е ОК!
AnMary,радвам се че Алекс е добре Hug
Сега видях ,че Nikolina_pikolina,днес е рожденничка  bouquet
Ники ,бъди жива и здрава   bouquet
Виж целия пост
# 11
Привет и от мен.
AnMary,радвам се че Алекс е добре. Hug Честито прическа.
Мидичке, Коки пиеше Ескимото без проблем, не го е повръщал никога, но аз и предният път ти казах, че ние пиехме по - малка доза - 1,5 мл. Стискам палци за утре. Ще видиш, че всичко ще бъде наред. Hug
Nikolina_pikolina честит рожден ден. Бъди жива и здрава. newsm51
Виж целия пост
# 12
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Nikolina_pikolina    bouquet
Бъди много щастлива и обичана жена  Hug
Виж целия пост
# 13
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Nikolina_pikolina    bouquet
Бъди много щастлива и обичана жена  Hug
Hug Hug Hug

Aз да кажа поне добър вечер в новата темичка и после ще ви дочета, че нямам време за нищо
Днес Шошко имаше зверски колики, вече май и Инфакола не помага ... Да не говорим че след вчерашното посещение на педито съм в голяма чуденка, тя ме кара пак да сменям млякото, искаше пак да се върнем на Фризо-то, ама аз категорично отказах защото съм сигурна че пак ще се запечем / а и имам сериозни подозрения че тя е в някакви отношения с фирмата вносител/ после ми каза че Мулумила било мляко за по-злояди деца , покрая цялата суматоха тази вечер забравих да дам Вигантола, ама предполагам не е голям проблем един ден пропуск.
Оказа се също че има гъбички в устата, сега се мажем и с Дактарин /уж се старая да поддържам много добра хигиенавсеки ден изварявам бибероните, стерилизирам преди всяко хранене/, изпадам в ужас вече какво ли не му пъхам в устата на това дете, че и вит.С на ампули ни изписа  ooooh!
АнМари радвам се че Алекс е добре, все така да е
Мидичке дано утре да получиш хубави новини на прегледите  Hug Hug Hug
Ами лека нощ на всички
Виж целия пост
# 14
 Nefertity адаптацията към новото АМ е 2 седмици може през това време да има запек колики и неразположения,нищо че си забравила един прием на Д-то.Само не съм съгласна с тоя вит С много е малко бебето,може да му нарани чревцата /не сериозно/но да има кръв в изпражненията.На моя приятелка така и беше казала педито и се получи та се беше ошашкала и от педиатрията и бяха казали че е от С.Защо да го пие?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия