Моля ви за съвет!

  • 648
  • 5
Значи,аз съм руса от доста време.Косата ми е дълга,но в последно време много се изтощи и все като отида на фризьор ми я орязват доста,а не искам да съм с по- къса коса.Затова реших да сменя цвета от русо в светло кестеняво.дали е добър вариант?Ако има момичета,които са сменили русия цвят с друг,много моля да ми пишат,защото още не мога да се реша да се боядисам ли в друг цвят или да си стоя руса.Как мога да го сменя?Съвети и препоръки,моля!Благодаря предварително!Естественият ми цвят е кестеняв.
Виж целия пост
# 1
И аз имах такава дилема преди няколко години... Около 6-7 години преди това бях руса и дългото поддържане на светъл цвят изтощи косата ми ... почна да се къса, да пада... Тъжна картинка. И аз взех кардинално решение - по-тъмен цвят - хем по-лесно се поддържа, хем не изтощава така косата. И така - 2 години брюнетка.
Преди време една приятелка ми беше казала, че когато една жена се види руса - винаги ще се връща към светлия цвят. Тогава много и се смях и и казах, че не е сигурно. Но ето - на - пак съм руса, защото така си се харесвам най-много. Но вече съм взела всички мерки, за да не започнат старите проблеми - хапвам ленено семе всеки ден, пия витамини за кожа, коса и нокти, правя и маски и най-редовно я подстригвам. И не на последно място - не я боядисвам с боя купена от супермаркета, боядисвам я при фризьор с качествена боя. И нямам никакъв проблем!

Не знам дали ти помогнах - но не цвета е важен, а поддръжката на косата!!! И вътрешна и външна!
Виж целия пост
# 2
Аз минах от русо към светло кестеняво, а сега в тъмно кестеняво.В началото ми беше малко кофти, но сега не съжалявам, косата ми е супер и стана по-дълга.Ако се решиш на смяна най-добре отиди в някой салон. И в начлото може да прозира русото, иска се време за да стане плътен, хубав цвят.
Ако все пак държиш да си останеш руса, има доста добра козметика за поддръжка на този цвят, както и хубаваи бои, но зависи и от фризьора да не кажа, че най-важното е точно фризьора.Успех в избора  bouquet
Виж целия пост
# 3
От  доста години  съм руса ( иначе съм светлокестенява) , на есен се боядисвам с по-тъмни бои - към пепеляво графитено ....но на пролет ето  на пак  се изрусих до най- светло!
Rozichka е права - важна е подръжката на косата. най - ми  е смешно като видя блондинки  които по-скоро приличат на метли само и само да  са  руси. На някои жени просто косите  им не издържат такова третиране или пък не полагат достатъчно грижа за русото!
Виж целия пост
# 4
Ами доста е трудно с русите коси!!! Аз съм на мнение, че е по- добре косата да изглежда здрава, отколкото непременно да е руса, или дълга! Аз съм на кичури и поддръжката ми е доста сложна!  Sad
Виж целия пост
# 5
Не си разваляй русото само.Вземи си професионални продукти за възстановяване(Kerastase,Loreal prof.,Wella).Моята коса вече е доста дълга благодарение на тях,а едва ли твоята е по-зле от колкото беше моята Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия