Кога се "предадохте"?

  • 3 968
  • 56
Аз май отново съм на любовна вълна..  Grinning

Искам да поразсъждаваме над следното:

Наскоро любимият направи огромен жест за мен..
Даде ми нещо, за което винаги съм мечтала..
Направи го с такава лекота и толкова естествено..че направо онемях..
Говорили сме преди за това много пъти и знам, че за него не представляваше трудност, но за мен пък беше непостижимо.
И изобщо не вярвах, че ще го направи..защото се изисква огромно доверие за това..

Заедно сме отдавна, познаваме се отлично и тн..и въпреки това, досега, през годините винаги ме е гледал "под лупа" и крайно подозрително..
Аз, от своя страна - също..Май съм прихванала от неговата параноя Rolling Eyes
Вярвам му, обичам го безумно..обаче все си имах "едно наум"..

И сега, след неговия жест, изведнъж се случи нещо като взрив в сексуалния ни живот..
И той, и аз, изпитахме неща, които досега не са ни се случвали.. Embarassed Rolling Eyes
И се получи естествено, а не по желание на единия или другия..

От вчера не ми излиза мисълта от главата, че ако аз му нямах безусловно доверие, това нямаше да се случи..От негова страна - още повече..
И сега какво?  Thinking
На думи пак по принцип сме си "подозрителни", ама всъщност.. newsm78  се предадохме.. Grinning

Вие кога/как разбрахте  /повярвахте/се предадохте на своята половинка?
Случка, повод, усещане, доказателство или др..?
Знам, че при всеки е различно, ама сигурно има и други такива "катили" като нас.. Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1
Дано и аз изпитам подобни дълбоки чувства!
Виж целия пост
# 2
Безусловно съм се предавала само на един човек в живота си и то без да е имало някакъв конкретен повод, просто се усетихме взаимно. За съжаление не ни беше писано да сме заедно. Не съм и не бих могла да се отдам така на друг...
За сметка на това държа юздите в брака си, ако мога така да се изразя, защото не съм така уязвима.
Виж целия пост
# 3
Конкретно оставам с впечатление, че говориш за материален жест. Нищо материално не би ми променило отношението към даден човек.
Истински се доверих на половинката си, когато усетих колко много е готов да направи за мен - емоционално, физически и т.н. Това беше моментът на бременността ми с момиченцата ни - беше жестоко физическо натоварване и изпитание за мен. Не бях стабилна психически, защото няколко месеца по-рано бяхме изгубили момченцето си. Физически бременността беше риск за живота ми.
Тогава той беше плътно до мен - грижеше се за всичко, хранеше ме в устата, къпеше ме, гледаше ме като малко дете...
Това беше моментът, в който разбрах, че той е най-близкият ми човек, въпреки всичко.
Имам му безусловно доверие.
И дори разните битовизми в ежедневието, споровете ни или огромния егоизъм и на двама ни не могат да променят у мен това отношение и усещане, че сме част от едно цяло...
Виж целия пост
# 4
Брей... какво толкова ти подари, че такъв порив изведнъж се е отключил в секса newsm78!?
Виж целия пост
# 5
В началото на връзката ни и двамата бяхме с известни резерви, което си е нормално за хора, познаващи се отскоро. С течение на времето мъжът ми (тогава още не бяхме женени) успя да ме предразположи психически по неговия си фин и деликатен начин, който винаги успява - с много говорене и действане по "тънката струна". Така че не е имало преломен момент, някак си нещата плавно си се наредиха.
Виж целия пост
# 6
Брей... какво толкова ти подари, че такъв порив изведнъж се е отключил в секса newsm78!?

Аре, почна се..)) ooooh!

Подаръците и материалните неща нямат връзка тук..
Никога не ми е било отказвано нищо..

Паси, разбирам те..едва сега.
В предишната си връзка имах също огромно доверие в началото..
И там тръгна от жест и мъжко държание спрямо мен..
Но..за 15 г там не изпитах такива усещания..
Подсъзнателно, винаги нещо ме спираше.. и бях доста резервирана, както и не толкова всеотдайна..Е, имаше защо..толкова болка и безпомощност на никого не пожелавам..

Азаф, прекрасно звучи, наистина..
Виж целия пост
# 7
Брей... какво толкова ти подари, че такъв порив изведнъж се е отключил в секса newsm78!?

апартамент или кола
Виж целия пост
# 8
Просто се получи с годините, нищо магическо и отключващо не се е случило.
Виж целия пост
# 9
 Popcorn ще стане интересно неделя вечер
Виж целия пост
# 10
Брей... какво толкова ти подари, че такъв порив изведнъж се е отключил в секса newsm78!?
Вибратор Whistling

Имаме си пъно доверие с моя мъж.Изцяло сме отдадени един на друг и на децата.Не е имало точно жест, който да отключи безрезервната обич,просто постепенно я изградихме още отначало.
Виж целия пост
# 11
Аре бе, сериозно..

Явно само аз съм така "недоверчива".. newsm78
"Парен таратор духа" се казва..
Винаги имам едно на ум, вечно чакам отнякъде да ме изпързалят..
99 % интуицията ми е била права..
Виж целия пост
# 12
А може пък да не става дума за материален подарък, а да речем за някакво интимно изпълнение в секса. По-нестандартните неща наистина изискват пълно доверие между партньорите и допълнително увеличават усещането за близост.
Просто хипотеза.

Стига сте питали.
Магаренце, ако реши, ще си каже...
Виж целия пост
# 13
. По-нестандартните неща наистина изискват пълно доверие между партньорите и допълнително увеличават усещането за близост.

Азаф, това имах предвид..

Какво и как - няма значение.. Outta Joint
И за него и за мен-очевидно означава много..

Питах при вас как е било, защото имам чувството, че успях да пробия "стена"..това ме прави адски щастлива и изпитвам огромно облекчение..
Трудно ми е да го опиша - става въпрос за крайно параноичен и подозрителен винаги за всичко човек..хеле пък за жените....а той пръв "се предаде"..
Бяхме го зациклили някъде в схемата - "аз на теб не ти вярвам по принцип, аз тогава пък на теб - въобще.."..
Виж целия пост
# 14
Не съм се предала.
Това, което описваш е прекрасен момент, но при мен са само моменти.
Изживявам го, отдавам се изцяло на момента, но само на момента.
След това идва друг такъв момент, който е различен от първия, но никога не е окончателно и завинаги. Има цикличност, така да се каже.
Надявам се, един ден, когато минат много години и много такива моменти, да получа усещането за отдаване изцяло и напълно на мъжа си.
Но мисля, че това предстои и е нещо, което аз още не съм изживяла.
Но съм го виждала наживо, така да се каже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия