Боли ме корема ниско долу - лекаря казва че съм ОК?!

  • 5 077
  • 6
Ходих и при личната и при гинеколожката, гледа ме на ехограф, прави и генек. преглед и казва , че ми няма нищо, но вече 1 месец корема долу ниско ме боли, като вдигам бебка, като ходя пеш малко повече от30 минути. Усещам го като яйчници, но лекарите казват, че съм ОК?!
Виж целия пост
# 1
Щом тя не открива нищо, трябва да те изпрати на друг специалист. Или отиди при друг гинеколог.
Виж целия пост
# 2
При мен също като походя по-дълго пеш и ме заболява долу ниско в ляво и аз си мислех че е нещо гинекологично. Но като отидох на преглед д-ра ме успокои че всичкое добре от гинеколочична гледна точка, но ме пита имам ли проблеми с дебелото черво. Аз си имам колит и ми каза че най-вероятно е от него и ме насачи към съответния специалист. Така че това мога да те посъветвам  - провери дали нямаш проблеми с дебелото черво
Виж целия пост
# 3
Така болят и бъбреци ! *
Отиди и на уролог .

*от собствен "опит" знам
Виж целия пост
# 4
Здравейте! Аз известно време бях така - с болки ниско долу и подут корем. След една настинка и цял ден с мокри крака се оказах с 39,4 температура и страховити болки ниско долу и в кръста. Не можех да се облека сама. Оказа се възпален яйчник. Гинеколога го установи след мануален преглед и вагинален ехограф. Преди това ми изследваха урината и правиха ехограф на коремните органи.
Виж целия пост
# 5
Здравейте! Аз известно време бях така - с болки ниско долу и подут корем. След една настинка и цял ден с мокри крака се оказах с 39,4 температура и страховити болки ниско долу и в кръста. Не можех да се облека сама. Оказа се възпален яйчник. Гинеколога го установи след мануален преглед и вагинален ехограф. Преди това ми изследваха урината и правиха ехограф на коремните органи.

Ох, ми то и аз след една простуда го почувствах, лошото е че се лекувах два пъти вече и то с антибиотици и все не ми минава...
Виж целия пост
# 6
от ляво, от дясно? по средата? постоянна болка? изследване на урина?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия