Второ тримесечие болки ниско долу???

  • 7 861
  • 21
Момичета нормално ли е и във второто тримесечие, след като първото лежах за задържане с лекарства и т.н. сега когато се движа малко повече (е... разбира се не да тичам ) да имам ниско долу болки. ? Претеснявам се дали това няма да остане за цялата бременност. Имах отлепване във втория месец, но сега всичко е наред лекарката ми потвърди. Имали ли сте подобни болки ниско долу и нормална бременност в оставащите месеци...Вече отивам към 13-та седмица, дори имам и коремче   Hug     preggo  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 1
Да нормално е, аз си ги имам същите болки още от самото начало без да съм имала, каквито и да е проблеми- по някой път дори болките ми бяха доста силни, но като си увелича дозата на магнерота и веднага ми минава! При мен ми бе казано, че тези болки са от разтягане на връзките,които крепят матката- просто явно аз съм по-чувствителна, предолагам и при теб е така, щом няма други проблеми!!
Виж целия пост
# 2
Възможно е ,да ! Аз също бях с такива болки ,съжалявам ,ако те плаша,но при мен останаха почти до края !
Желая ти лека бременност и леко раждане !
Виж целия пост
# 3
И аз бях с болки ниско долу продължително време точно през второто тримесечие, но не продължиха до края на бременността. Бяха ми изписали магнерот.
Виж целия пост
# 4
Аз също имах подобни болки във втори триместър.
Пиех и продължавам да пия магнерот и но шпа.
Обърни се към гинеколога си.
Виж целия пост
# 5
И аз имах и доктора ми изписа Но-шпа.
Виж целия пост
# 6
Имах такива болки до края на бременността и пиех но-шпа и магнерот до началото на 9 месец.
Добре е да не се претоварваш и да се пазиш.
Виж целия пост
# 7
И аз имам такива болки,особено като се напъна да се изкашлям много боли.Доки ми изписа Маглек,желязо и нош-па.Надявам се скоро да ми мине,че не е приятно и се притеснявам.Пази се и лягай да си почиваш,като те заболи Hug
Виж целия пост
# 8
И аз имах такива болки през цялата бременност.
За да си спокойна все пак се консултирай с лекаря си.
Виж целия пост
# 9
Пишеш че лекарят ти е казал че всичко е наред , нали така  Thinking
нищо ли не ти изписа , имаш ли стягане на корема , контракции ли са все пак това ....
Аз пия магнерот и но -шпа , но мойте болки не са от разтягане например , а са контракции.
Виж целия пост
# 10
Аз имах и все още имам такива болки. Мойте ги опреличавам на опъване с бодеж, но нищо не пия. Лекарката ми каза, че е нормално и щом нямам втвърдяване на корема и е само при ходене да не се притеснявам. До момента нямам проблеми. Вярно, че болката е неприятна и срязваща, но пък не е постоянна и не  е толкова притеснителна. И на мен ми се появи в 5 месец, някъде около 21г.с. мисля че бях. Спокойно и не се притеснявай, ако пък имаш и втвърдяване на корема беж на док и си казвай винаги какво те притеснява без да си спестяваш. Много е важно следящия бременността да е наясно със състоянието ти и най-малкото неразположение е хубаво да се споделя. Леко бременеене!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз също лежах за задържане.Лекарката в болницата ми каза че тези болки ще си ги имам докрая на бременността.Появяват се когато се поуморя....вдигне тежко или нещо от рода което НЕ трябва да правя.Заболяваме дори и когато емоциите са много
Виж целия пост
# 12
Не се преуморявай и гледай да лежиш повече. В крайна сметка сега бебето е най - важно. И според мен ако нещо те притеснява се обърни към лекар. Желая ти лека бременност!
Виж целия пост
# 13
Аз също имах подобни болки във втори триместър бяха ми предписали магнерот и но-шпа ,сега само от време на време ме наболява.Според мен се обърни към лекаря си да не се притесняваш излишно Peace
Желая ти лека бременност!
Виж целия пост
# 14
И аз имах такива болки през цялата бременност.
За да си спокойна все пак се консултирай с лекаря си.
И аз така,не съм пила нищо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия