пролетна украса за детска градина

  • 13 663
  • 9
Здравейте,

Търся пролетна украса за детската градина че децата тази седмица ще имат тържество. Нямам идея къде мога да открия такова нещо. Това което учителката каза да има е пеперуди, щъркели, лястовички...
Ако можете да ми дадете някой сайт или да ми кажете къде има такива магазини ще съм ви благодарна. От София съм.

Благодаря ви!!!
Виж целия пост
# 1
Заповядай! http://krokotak.com/
Виж целия пост
# 2
А не могат ли сами да я напрвят с децата?
Винаги сами сме си правили украсата, купуваме само неща, които няма как да се изработят.
Виж целия пост
# 3
Помолиха ме да купя, но не ми казаха от къде, а ми трябва за четвъртък  Sad
Виж целия пост
# 4
ели,здравей.провери в кауфланд и магазините за левче.аз съм от пазарджик и в момента имаме по магазините много пролетни и великденски украси.
Виж целия пост
# 5
В Джъмбо има стикери за прозорци с цветя и пеперуди , като застанеш с лице към касите от дясно в дъното.
Виж целия пост
# 6
Подкрепям за Джъмбо -  претъпкано е с красиви пролетно- великденски декорации.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви!

Днес ходих по магазините за 1 лев и намерих цъфнали ябълкови клонки.
Джъмбо ми е малко далечко и се чудех дали там не са изнесли нещо, но щом има ще се разходя да видя какво мога да подбера за градината  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Вчера бях в Джъмбо и купих за градината украса, но великденска. Има зайчета, пиленца, яйчица и др. подобни на големи пласмасови картони ( как го обясних само). Има цветя, яйца, пилета и др.фигурки. А за пеперудки при завесите и пердетата има огромни пеперуди, които се използват за събиране на пердета и завеси. На първия етаж има и крилца за фея като пеперудка, ако търсиш по-големи.
Виж целия пост
# 9
На бул. "Янко Сакъзов" посока от Пам. Васил Левски към канала отдясно  след кино "Левски" има един магазин за парти-аксесоари. Там видях много хубави пеперуди - розови и бели и са на цена 10 ст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия