Сгъваема кошара на 2 нива - каква марка препоръчвате?

  • 1 248
  • 7
Здравейте мами!

Предстои ми среща с бебока утре (секцио), а трябва таткото да купи сгъваема кошара до няколко дни, докато нас ни изпишат. Обиколихме 10тина магазина и разгледахме още толкова e-магазина и тотално се объркахме от мненията. Ние се спряхме засега на сгъваемата кошара на MAG, която има 2 скоби от долната страна, чрез които кошарата става като люлка и е чудесна "екстра" за по-лесно приспиване на бебчо. Продават ги в "Штъркел"-а и магазина в кв.Манастирски Ливади (ако не бъркам) - до Билла-та на бул. България. Чувала съм добри отзиви за такъв тип кошарки от мами, които ги ползват, но не зная долколко марката е качествена.

Не намерих такава тема, а само отделни мнения, така че ще помоля да споделите, или ако дублирам - моля за извинение и линк към старата тема.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
И на Бертони моделите от тази година имат опция Рокер/люлка и могат и да се люлеят могат и да си стоят на крачета  Peace
Виж целия пост
# 2
Ползвахме на HAUCK, изключително здрава и стабилна.  Много съм доволна и препорчвам с две ръце  Peace
Виж целия пост
# 3
Ние си взехме на Грако-Електра.Има функция на вибрация,нощна лампа и музика.Надявам се да е сполучлива
  п.с.Нека утре  мине всичко успешно  ylinfant
Виж целия пост
# 4
Надявам се вече да сте двама  Peace и чакаме да се похвалиш  Heart Eyes
Аз съм си избрала кошарката на CAM - Letino Daily Plus ( http://family-bg.com/prX_2438.htm ), надявам се да има мами с опит и да споделят впечатленията си за нея!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Ох, много благодаря на всички! За жалост покрай грижите за бебчо, не остана време да се вредя и аз пред компа! Да сме живи и здрави и да растем все така хубави! Simple Smile

В крайна сметка докато бяхме в болницата, тати ни купи кошарката на МАГ от Штъркел-а. Супер е! Люляме си се и ние много гот. Изглежда здрава засега.. да видим колко ще издържи! Simple Smile

Виж целия пост
# 6
самодива каква е разликата между електра и електра делукс знаеш ли ?
Виж целия пост
# 7
Ние си взехме на Грако-Електра.Има функция на вибрация,нощна лампа и музика.Надявам се да е сполучлива
  п.с.Нека утре  мине всичко успешно  ylinfant

 stork-boy stork-girl  ylinfant Ще се молим за теб  newsm17
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия