Японско чудо не?!

  • 1 285
  • 12
 HugЗдравейте аз да споделя, че преди около 7-8 години правих тази диета резултата беше 8 кг. надолу. През следващата седмица се захранвах и качих 3 кг. а през по следващата минах на всичко за ядене и качих 6 кг. Не искам да ви отчайвам, но от тогава мразя яйцата и диетите, желя успех на всички започнали я. А ако има някои като мен, нека споделят - или съм единствената издънка??? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Мразя диети #Cussing out предпочитам да се ограничавам или да гладувам напълно..
Виж целия пост
# 2

Извинявай ти мама или тати си?  Grinning

А по въпроса - японското чудо не го харесвам, започнах да кудкудякам от тия яйца и не я изкарах до край.
Виж целия пост
# 3
По-тъпа диета от Японското чудо няма Confused Първо, толкова много яйца са вредни.  Второ, от диета е изключено всичко, което е солено. Т.е. с тази диета за толкова кратко време се изчистват не мазнините от организма, а водата /както е известно солта помага за задържане на вода в организма/! За това и свалените кг. се възстановяват бързо.
Виж целия пост
# 4

Извинявай ти мама или тати си?  Grinning

А по въпроса - японското чудо не го харесвам, започнах да кудкудякам от тия яйца и не я изкарах до край.
мама съм Simple Smile
Виж целия пост
# 5
 Laughing
Виж целия пост
# 6
Ами при мен не се върнаха, аз излишните кила с  тази диета ги свалих
Не я защитавам ама е идеална за припряни хора като мен, аз нямам търпението да отслабвам постепенно иначе със сигурност има по "полезни" диети от нея ама с тях се сваля по 2 кила на месец а с моите 11 кг отгоре половин година на диета...това не е за мен
Виж целия пост
# 7
Ами при мен не се върнаха, аз излишните кила с  тази диета ги свалих
Не я защитавам ама е идеална за припряни хора като мен, аз нямам търпението да отслабвам постепенно иначе със сигурност има по "полезни" диети от нея ама с тях се сваля по 2 кила на месец а с моите 11 кг отгоре половин година на диета...това не е за мен

Именно от такова бързо сваляне на кг. се получава отпусната кожа. Възможно е и поява на стрии.
Виж целия пост
# 8
Аз вече писах за това, ама...  Обещаните седем за първата и четири за втората седмица не ги свалих. Бях с 14 кг.  повече.  Спазвах диетата супер стриктно и свалих само 4 килограма. Още съм й много обидена на тази диета.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Още съм й много обидена на тази диета.  Crossing Arms
JoyАз на всички диети съм обидена WhistlingНо сте прави-преди  време я правих тази  и до ден днешен варени яйца не обичам.....а иначе ефект имаше,макар и за кратко Mr. Green
А сега сериозно!
Вече мисля,че диетата е излишна ако има добър режим на хранене,който изключва сладки,тестени храни,пържено и тлъсти меса,газирани напитки и алкохол,сол,захар и включваме повече плодове и заленчуци в менюто си.Ама пусти изкушения doh
Виж целия пост
# 10
Ами при мен не се върнаха, аз излишните кила с  тази диета ги свалих
Не я защитавам ама е идеална за припряни хора като мен, аз нямам търпението да отслабвам постепенно иначе със сигурност има по "полезни" диети от нея ама с тях се сваля по 2 кила на месец а с моите 11 кг отгоре половин година на диета...това не е за мен

Именно от такова бързо сваляне на кг. се получава отпусната кожа. Възможно е и поява на стрии.


за това си търся силностягащо кремче за да стегна самата кожа, а стриите си ги получих още докато бях бременна та повече от това не виждам накъде Close
Виж целия пост
# 11
Това японско чудо така и не го пробвах.
За мен най-ефективния и полезен начин за сваляне на излишни кг. си остава МВ_НВД. Благодарение на този начин на хранене, се почуствах отново добре изглеждаща жена Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Ако си започнала да се храниш по предишния начин естествено е да се върнат и старите килограми  Wink
За да се задържи постигнатия резултат при каквото и да е отслабване, трябва да се промени режима на хранене Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия