Чупливите неща в багажа?

  • 1 340
  • 18
Да взимаме ли такива или не? И ако да - как да ги предпазим най-добре? Чувам, че не се церемонят много-много с багажа по летищата. newsm78
Виж целия пост
# 1
каквото можете, вземете в ръчен багаж. Останалите неща опаковайте внимателно, в торбички, между меки пуловери - принципът е същият, като да пратиш колет по влака или автобуса.
Е, има значение какви са чупливите неща, но аз не бих се замислила много, пренасяла съм какво ли не Simple Smile
Виж целия пост
# 2
така е, не се церемонят..най-удобни са твърдите куфари...досега не ми се е чупило нищо.
Виж целия пост
# 3
Аз ги слагам в ръчен багаж, така съм най-спокойна че ще ги занеса цели Wink
Виж целия пост
# 4
До сега не ми се е чупило нищо, а съм пренасяла какво ли не чупливо... Всичко увивам в дрехи или хавлиени кърпи. Ако е бутилка, парфЮм или нещо друго, което може да иzцапа, винаги ги слагам в найлонови торбички преди да ги увия..
Виж целия пост
# 5
Каквото мога вzемам в ръчния багаж, но не мога там да помъкна и всичките буркани, zатова те са в основния. При опаковането си имам цака. Опаковам буркан по буркан във вестник, а после и в найлонова торбичка (може и две). Става като малки пакетчета. Редя между дрехите така че да не мърдат.
Досега гаф не е имало с иzклучение едно ШиШе ракия, което така бях метнала
Виж целия пост
# 6
Каквото мога вzемам в ръчния багаж, но не мога там да помъкна и всичките буркани, zатова те са в основния. При опаковането си имам цака. Опаковам буркан по буркан във вестник, а после и в найлонова торбичка (може и две). Става като малки пакетчета. Редя между дрехите така че да не мърдат.
....
и аз на същият принцип.

абе Фиданке корите бяха ли оживяли друскавиците из пощите или дойдоха в брашнообразно състояние? Все забравям да питам...
Виж целия пост
# 7

абе Фиданке корите бяха ли оживяли друскавиците из пощите или дойдоха в брашнообразно състояние? Все забравям да питам...

С начупени кори става превъzходна налагана баница Whistling нема проблем Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Пренасям ги основно в ръчния багаж.
Виж целия пост
# 9
абе Фиданке корите бяха ли оживяли друскавиците из пощите или дойдоха в брашнообразно състояние? Все забравям да питам...
целички си дойдоха непокътнати (при толкоз вестници дето беше наслагала)  Mr. Green
Аз даже вече забравих че ядох баница, уговорката я пращам утре, че нещо в брой нямах тия дни и все с картата се разплащах
Виж целия пост
# 10
Аз моите чупливи неща ги овивам в найлонови торбички с балончета(не знам как се казва точно)тук им казват бабалрап
Виж целия пост
# 11
Ra4nia bagaj moje da e dosta tejak , 8 kg,   slagaite tam po   4uplivi  bagaji i tova e , za6toto  goliamo premiatane pada  na bagaja , to niama i kak , mestis e  , tovari se , narejda se , raztovarva se ....osven ako ne  lepne6 lepenka "4uplivo" te ia davat   ot tam kadeto tegliat bagaja .....no ne bih raz4itala ....ne si predstaviam kak  da se  vnimava , mnogo bagaj , mnogo patnici , ne  e  samo na6ata 4anta ....posle na  edni koli4ki  gi  trupat , mani!!
Виж целия пост
# 12
Да взимаме ли такива или не? И ако да - как да ги предпазим най-добре? Чувам, че не се церемонят много-много с багажа по летищата. newsm78

В ръчния багаж. Аз така занесох 3 кафетерии до България и върнах един гювеч и две гювечета. Тежко, трудно, но луд умора нема, нали знаете.  bowuu
Иначе ракийката я бях увила в две хавлиени кърпи в куфарите и нищо им нямаше.  Wink
Виж целия пост
# 13
Ето ти още един вариянт за багажа. Ние пътувахме с кашони, които бяха здрави, с размери съобразени с изискванията на авиокомпанията. Отдолу сложих одиалцата, нали идваме в Канада, студенко е тук. Отстрани дрехи, а по средата всичко чупливо. Пренесах си почти цялата кухня и нищо не ми се счупи. А в рачния багаж си сложих по няколко ката дрехи  за мен, детето и мъжа, че ме бяха предупредили. И добре че направих така, защото багажа ни беше останал след нас в Лондон и ни дойде след 2 дена. Кашоните са безплатни, не тежът много, подреждат се лесно, само ги облепихме с тиксо отвън и сега още ми седи багажа в тях, защото не сме си купили още много мебели. А парвите дни и за маса ги ползвахме. Препоръчвам ти ги, но на летището задължително с найлон ги опаковаите. Успех!
Виж целия пост
# 14
Мерси на всички за съветите.
В кашони няма да стане защото вече купихме куфари, но не е лоша идея да опаковаме чупливите неща в бабаприл. Някой знае ли откъде мога да го купя? Дали го продават в "Метро"? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия