Как биха реагирали мъжете ви?

  • 4 643
  • 85
 Ситуацията е следната :

Имате дългогодишен приятел,който не сте виждали дълго време тъй като е в чужбина.Завръщайки се за малко в България,той посещава вашия град и се виждате съответно.Моли ви обаче да пренощува у вас,а се оказва,че въпросната вечер вашата половинка няма да е вкъщи.Как реагирате? И как биха реагирали вашите половинки?

Става дума за много близък приятел, с който пътищата ви са се разделили и не се виждате толкова често но въпреки всичко държите на него много. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Не само,че няма да му хареса идеята, но и няма да се съгласи на подобно нещо!
Виж целия пост
# 2
Аз нямам чак толкова близки приятели и не мога да вляза в ситуацията. Най-вероятно не бих приела приятеля да спи у нас, ще му намеря хотел без проблем.
Виж целия пост
# 3
Не виждам проблем, ако мъжът ти е в течение на вашето приятелство..
Казваш му какво е положението, съжаляваш че съвпада с датата на неговото отсъствие и тн..
Неприятно ще е ако си му спестила, че този приятел съществува..
Тогава просто обясняваш на другарчето, че не е удобно и тн..
Виж целия пост
# 4
Ако мъжът ти познава въпросния приятел може и да го приеме.
Но, ако не го познава ще си имаш главоболие.
Бих се лишила от главоболието. (има хотели)
Виж целия пост
# 5
Аз пък смятам, че не е редно да го каниш, ако съпругът ти си е вкъщи, няма праблем, но при тази ситуация ще ревнува
Виж целия пост
# 6
Бях в подобна ситуация - не му разреших. Приятелят ми не беше в нас, но и не бях на сто процента сигурна, че няма да ме изненада. Ако знаех със сигурност, че няма да се върне щях да поема риска познатия ми да преспи в нас, но само в името на услугата  Naughty. Но съм имала опит с услуги, които съм правила в миналото и че услугата не се връща, даже напротив, когато на мен ми се наложи един ден да преспа у познатия, не бях поканена. По темата - не бих разрешила  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Запознавала съм ги.Яли сме и сме пили два три пъти на маса но толкова.Знае,че от дълги години сме приятели.Когато приятеля ме помоли за това не се замислих и за миг / не бих го оставила да отиде на хотел при положение,че вкъщи има толкова легла/ и категорично го приех.Обаче въпросната вечер моето мъжле се падаше нощна смяна.

Интересно ми е просто как вие възприемате това.До колко държите на приятелите си и доколкото се съобразявате с половинките си.И как биха реагирали съответно половинките ви....на тази ситуация. Не е ли въпрос на доверие и уважение от страна на мъжа към теб и твоите приятели?

Само да кажа,че не става въпрос да криете за това. А открито да кажете как точно стои ситуацията.
Виж целия пост
# 8
1. Няма начин - вкъщи остават да пренощуват само много близки хора и то по определен повода (например, кумовете ни след Новогодишните партита у нас; леля ми - преди много ранен сутрешен полет; братовчедките ми - след специална покана от мен за по-продължително гостуване и подобни). Иначе, приятели, роднини и др. ходят на хотел - не ги карам аз, а сами отиват (т.е. нямам познати, които да изискват да преспиват у нас без повод).
2. Не би му станало приятно непознати за него хора да спят у дома, независимо дали е вкъщи или не. Същото важи и за мен, ако става дума за негови приятели.
3. Няма да има нищо против да изкарам максимално време с този човек, щом ми е толкова близък. Наскоро мой приятел, който живее в чужбина, беше за кратко в София и изкарахме 1 цяла нощ навън - кръчми, заведения, кафенета и т.н. Само двамата. Единствено през нощта половинката звънна да ми каже, че ако нещо имам проблем или искам да се прибера, да му звънна да дойде да ме вземе.
Виж целия пост
# 9
Няма да има никакви проблеми , ако става дума за моето семейство. Аз съм била в подобна ситуация с мой приятел, както и негов съученик е нощувал у нас, а мъжа ми беше в командировка тогава. И деца сме нямали, изобщо ако е искал някой да ревнува, поводи може да си измисли. Но си имаме доверие в смисъла, че не възможностите са причина за изневяра. С една дума и двамата знаем, че ако някой от нас иска нещо, ще намери начин.
Нито аз бих направила на него подобен проблем.
Виж целия пост
# 10
Случвало се е -нямала съм проблеми.
Виж целия пост
# 11
Нито аз, нито мъжът ми ще свържем подобна ситуация с възможност за изневяра. Ако искаш да изневериш, надали ще го направиш в собствения си дом (поне аз у дома не бих могла).
Свързваме подобно гостуване единствено с неудобство и прекалено навлизане в личното пространство.
 Peace
Виж целия пост
# 12
Абсурд- не би се съгласил, не за друго, а защото ми няма доверие.  Mr. Green

аз също не бих се съгласила, ако той беше в тази ситуация.
Виж целия пост
# 13
......................
Става дума за много близък приятел, с който пътищата ви са се разделили и не се виждате толкова често но въпреки всичко държите на него много. Simple Smile


Имам толкова близък приятел, така че мога да си представя ситуацията.

Първо - колкото до мъжа ми - незнам със сигурност, но мисля, че няма да му бъде приятно.
Второ - аз от своя страна не бих му повод за подобни "тревоги". Няма да се съглася.
Трето - приятеля ми (щом ми е толкова добър приятел), няма да настоява за подобно нещо. Особено ако това може да породи конфликт в семейството ми. В противен случай ще пиема, че не ми е "чак толкова добър приятел, колкото съм си мислела някога"
И на четвърто място - мога да го настаня при родителите ми (те, естествено ми познават приятелите от тийнеджърските години)
Виж целия пост
# 14
Ние и двамата сме много гостоприемни и  ни е приятно когато имаме гости.Това не ни натоварва. Случвало се е братовчедките му да речем от София да дойдат във Варна на море и да гостуват вкъщи - това за нас е радост.

В конкретния случай, аз дори не допускам,че бих могла да пратя този стар приятел на хотел.....Стана сконфузно,защото гаджето беше нощна.Не ми каза нищо,а не го и питах де.Смятам,че трябва да уважава решенията ми и приятелите ми и да знае,че след като съм го направила съм сметнала за нужно.Сигурно му е било кофти.....сигурна съм.

Сега като се замисля той не ми е представял свои приятелки от женски пол така,че ако един ден ми доведе някоя своя ,,приятелка,, със сигурност няма да е същото тъй като няма да познавам момичето..... Tired
 Явно обаче му е коствало все пак някаква емоция....

Само да кажа,че въпросния приятел не ме е натискал за да спи вкъщи.Просто попита дали ще е удобно и аз казах ,,Няма проблем,, !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия